College of Computing & IS
BAM 2102 Entrepreneurship Principles BIS 1100 Foundations of Informatiom Systems BIS 2103 Knowledge-based Systems BIS 2107 Human Computer Interaction BIS 2109 E-Services BIS 3100 Modeling and Simulation BIS 3102 Business Process Management BIS 3103 Project in Information Systems I BIS 3105 Intelligent Systems BIS 3106 Business Process Management BIS 3108 Information Systems Audit BIT 1105 Communication Technology and the Internet BIT 1106 Introduction to Information Technology BIT 2109 Integrative Programming and Technologies BIT 2112 Electronic Commerce BIT 3108 IT Project Management BIT 3109 Web Systems and Technologies II BIT 3111 Information Technology Project I BLS 1105 Information and Society BLS 1106 Information Literacy BLS 1111 Information Technology 1 BLS 1112 Communication Skills and Practice BLS 1213 Analysis of Information Systems BLS 2106 Reference and Information Service BLS 2107 Editing BLS 2112 Document Cataloguing I BLS 2113 Document Classification I BLS 2215 Database Management Systems BLS 3113 Management of Information Institutions and Resources BLS 3116 Preservation and Conservation BLS 3117 Publication Design & Production BLS 3120 Library Operations BLS 3121 Website Development and Internet Technology BLS 3122 Web Document Management BLS 3123 Research Methods BLS 3124 Multimedia Librarianship BLS 3125 Automation of Library and Information Systems BLS 3214 Automation of Records Management Systems BRM 1101 Principles of Records and Archives Management BRM 1102 Organisation and Office Systems BRM 1103 Paleography and Oral History Management BRM 1104 Supplies and Materials Management BRM 2101 Information and Documentation Services BRM 2102 Ethics in Records and Archives Management BRM 2103 Records Processing and Organization BRM 2104 Desktop Publishing and Editing BRM 2105 Research Methods BRM 3101 Project Planning and Management BRM 3102 Management of Business Records BRM 3103 Preservation and Conservation BSE 1106 Problem Solving and Programming Concepts BSE 2102 Principles of Software Development II BSE 2105 Formal Methods BSE 2106 Computer Networks BSE 3102 Object-oriented Software Engineering BSE 3104 Software metrics BSE 3105 Software Evolution BSE 3106 Mobile Networks and Computing BSE 3107 Real-Time and Embedded Systems BSE 3109 Introduction to Embedded Systems BSE 3110 Object-Oriented Analysis and Design BSE 3111 Requirements Engineering BSE 4100 Software Engineering Project I BSE 4101 Software Reliability and Testing BSE 4102 Ethics of Professional Engineers COE 2105 Entrepreneurship CSC 1100 Computer Literacy CSC 1104 Computer Organization & Architecture CSC 1107 Structured Programming CSC 1108 Individual Project 1 CSC 2100 Data Structures and Algorithms CSC 2113 Software Engineering CSC 2114 Artificial Intelligence CSC 2115 Programming Methodology II CSC 3105 Computer Graphics CSC 3112 Principles of Programming Languages CSC 3113 Emerging trends in computer science CSC 3114 Selected Topics in CS CSC 3115 Advanced Programming CSC 3118 Computer Science Project I CSC 3119 User Interface Design CSK 1101/BIS 1104 Communication Skills for IT/IS DCS 2103 Ethics in an IT Environment DLS 1101 Libraries in their Social Setting DLS 1104 Basic Accounts DLS 1106 Libraries in their social setting DLS 1107 Introduction to Cataloguing Theory & Practice DLS 1108 Introduction to Classification Theory & Practice DLS 1109 BASIC ACCOUNTS DLS 2101 Introduction to Community Information Services DLS 2102 Specialized Information Services DLS 2105 School Library Studies DLS 2106 Introduction to Community Information Services DLS 2107 Specialized Information Services DLS 2108 Stores and Material Management IST 1101 Foundations of Information Systems and Technology IST 1102 Emerging Trends in Information Systems and Technology IST 2101 Data and Information Management II IST 2102 Web Systems and Technologies I IST 2103 Information System Security and Risk Management IST 2104 Electronic Media Systems & Multimedia MCN 7100 Computer Networks MCN 7101 Principles of Mobile Computing MCN 7102 Software Engineering MCN 7103 System and Network Security MCN 7104 Mobile Communications MCN 7105 Structure and Interpretation of Computer Programs MCN 7106 Mobile Software and Content Development MCN 7107 Communications Systems MCN 7109 Requirements Engineering MCN 8100 Advanced Network Security MCN 8101 Innovative Mobile Services MCN 8102 Telecommunications Policy and Standards MCN 8103 Multimedia Communication Systems MCN 8104 Networking Programming MCN 8105 Applied Software Project Management MCN 8106 Database Design MCN 8107 Selected Topics in Networking MCN 8108 Software Quality Assurance and Testing MCS 7116 Graph Theory MCS 7118 Advanced Programming MCS 8100 Artificial Intelligence MCS 8103 Operating Systems Theory and Design MCS 9201 Presentations, Scientific Writing and Research Ethics MIS 7100 Systems Analysis and Design/MSC 7108 Information Systems Analysis MIS 7102 Modelling and Simulation MIS 7110 Database Systems/MCN 8106 Database Design MIS 7111 Information Systems for Managers MIS 8108 Business Intelligence and Data Mining MIS 8110 GIS and Remote Sensing MIS 8115 Information Systems Security MIS 8116 Enterprise Integration & Collaborative Communication MIS 8117 Business Process Modelling & Analysis MIT 7100 Information Security MIT 7115 Contemporary Issues in Information Technology MIT 7116 Research Methodology MIT 8104 Online Information Services MIT 8110 Computer Security MIT 8115 Corporate Network Management MIT 8116 Multimedia and Emerging Technologies MIT 8117 XML and Web Services MIT 8118 Web based IS and Web Mining Technology MRM 7101 Organisation and Management Theories MRM 7102 Records Management MRM 7103 Documentary Heritage and Society MRM 7104 Communication and Technical Writing MRM 7301 Dissertation Phase I MRM 7302 Research Seminar Series I MRM 7303 Knowledge Management Systems MSC 7101 Research Methods MSC 7105 Information, Gender and Society MSC 7106 Knowledge Organisation and Management MSC 7107 Information Technology For Library and Information Services MSC 7108 Information Systems Analysis MSC 7109 Information Sources and Services MSC 7202 Information Storage and Retrieval MSC 8104 Bibliometrics MSC 8105 Knowledge Organisation (Classification and Cataloguing) MSC 8106 Publishing Management and Editing MSC 8107 Multimedia Production MSC 8108 Records and Archives Management MSC 8109 Preservation and Conservation of Archives MSC 8110 Social Informatics MSC 8111 Indigenous Knowledge Management Systems MSC 8202 Information Storage and Retrieval MTH 1110 Basic Mathematics MTH 3105 Discrete Mathematics MTH 3107 Linear programming PCS 9101 Philosophy of Computing PCS 9202 Advances in Computer Vision &Image Processing PIS 9101 Advanced Research in IS: Facilitation of collaborative problem solving PIS 9201 Advanced Research in GIS PIT 9102 Advanced Research Methodology PLS 8103 Theory of Information Science PLS 8105 Research Paradigms in Information Science PLS 8106 Operational Research in Information Science PLS 8107 Seminar PSE 9102 Science of Computer Programming RAM 2106 Basic Archives Management RAM 2107 Introduction to Management of Museum Collections RAM 2108 Oral History and Paleography RAM 2109 Basic Financial Management
M
o
n
d
a
y
08:00 - 09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
KIDAAGA
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
Flavia Namagembe
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Ernest Mwebaze
Seminar Room 4B (level 4)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:00 - 10:00 --- --- ---
BIT-3
Daudi Jjingo
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KHAN
LLT 2C
--- --- --- --- ---
BRAM-3
KIDAAGA
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, BLIS-1
NINA
LT 6D
--- --- --- ---
BRAM-2
BATTE
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Mary Nsabagwa
LLT 6A
--- --- ---
CS-1
Paddy Asiimwe
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Ernest Mwebaze
Seminar Room 4B (level 4)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 - 11:00 --- --- ---
BIT-3
Daudi Jjingo
LLT 4B
---
CS-3-Elec 1
Fiona Tulinayo
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KHAN
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
BATTE
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Mary Nsabagwa
LLT 6A
--- --- ---
CS-1
Paddy Asiimwe
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec 3
Joseph Lwomwa
LLT 3B
---
SE-3
Jacob Katende
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
Hasifah Namatovu
LLT 1A
---
IST-2
Florence Kivunike
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Ernest Mwebaze
Seminar Room 4B (level 4)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 - 12:00 --- --- --- --- ---
CS-3-Elec 1
Fiona Tulinayo
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
MUZAKI
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
KAWALYA
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
ABIDI
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Julianne Sansa-Otim
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Mary Nsabagwa
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec 3
Joseph Lwomwa
LLT 3B
---
SE-3
Jacob Katende
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
Hasifah Namatovu
LLT 1A
---
IST-2
Florence Kivunike
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 - 13:00 --- --- --- --- ---
CS-3-Elec 1
Fiona Tulinayo
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
MUZAKI
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
KAWALYA
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
ABIDI
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Julianne Sansa-Otim
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
John Kizito
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec 3
Joseph Lwomwa
LLT 3B
---
SE-3
Jacob Katende
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
Hasifah Namatovu
LLT 1A
---
IST-2
Florence Kivunike
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
SENDIKADIWA
LT 6C
--- --- --- --- --- ---
BLIS-1
MUTIBWA
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
KASUJJA
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Alex Mwotil
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Ernest Mwebaze
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- ---
CS-3
Raymond Mugwanya
LLT 6B
IST-1
Justus Karegyeya
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
John Kizito
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 - 16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3, SE-4
Mark Rujumba
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
MUTIBWA
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
KADDU
LLT 4A
--- --- --- ---
BRAM-3
KALYOWA
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Brian Muchake
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
Justus Karegyeya
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
John Kizito
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 - 17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3, SE-4
Mark Rujumba
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
KALYOWA
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00 --- --- ---
BIT-EVE-3
Daudi Jjingo
LLT 4B
---
BIS-EVE-3CS-EVE-3-Elec 1
Amon MutegandaFiona Tulinayo
LLT 6ALLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
MUZAKI
LT 6D
--- --- ---
BLIS-EVE-2
SENDIKADIWA
LT 6C
--- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1
MUTIBWA
LLT 2B
--- ---
BLIS-EVE-3
OKELLO-OBURA
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
KADDU
LLT 4A
--- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
KAWALYA
LLT 3A
--- --- ---
CS-EVE-2
Alex Mwotil
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec 3
Joseph Lwomwa
LLT 6B
---
SE-EVE-3
Jacob Katende
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-1
Hasifah Namatovu
LLT 1A
---
IST-EVE-2
Florence Kivunike
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-2
John Kizito
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 - 19:00 --- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec 1
Fiona Tulinayo
LLT 2A
--- ---
BIS-EVE-3, BIT-EVE-3
Peter Nabende
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
MUZAKI
LT 6D
--- --- ---
BLIS-EVE-2
SENDIKADIWA
LT 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
OKELLO-OBURA
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
KAWALYA
LLT 3A
--- --- ---
CS-EVE-2
Alex Mwotil
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-1
Paddy Asiimwe
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec 3
Joseph Lwomwa
LLT 6B
---
SE-EVE-3
Jacob Katende
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-1
Hasifah Namatovu
LLT 1A
---
IST-EVE-2
Florence Kivunike
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-SE, MDSE-1-option-MC
Rehema Baguma
CIT Conference Room
--- --- ---
MCS-2, MDSE-2-option-CN, MDSE-2-option-MC-Elec1
Grace Kamulegeya
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-1, MIS-1
Gilbert Maiga
Lab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- --- --- --- --- ---
MIS-2-option-ISM, MIT-2-option-IM
Agnes Nakakawa
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-2
LUYOMBYA
EASLIS-Seminar Room
--- ---
EASLIS-MSC-1, EASLIS-MSC-2, EASLIS-RAM-1
KASUJJA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-2
John Kizito
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 - 20:00 --- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec 1
Fiona Tulinayo
LLT 2A
--- ---
BIS-EVE-3, BIT-EVE-3
Peter Nabende
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
MUTIBWA
LT 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
BUKIRWA
BIG Lab 2
--- --- ---
BRAM-EVE-1, BLIS-EVE-1
NINA
LLT 1B
--- --- --- ---
BRAM-EVE-2
BATTE
LLT 4A
---
BRAM-EVE-3
KALYOWA
LLT 3A
--- --- --- --- ---
SE-EVE-2
Julianne Sansa-Otim
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Mary Nsabagwa
LT 6D
--- --- ---
CS-EVE-1
Paddy Asiimwe
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec 3
Joseph Lwomwa
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-1
Hasifah Namatovu
LLT 1A
---
IST-EVE-2
Florence Kivunike
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-SE, MDSE-1-option-MC
Rehema Baguma
CIT Conference Room
--- --- ---
MCS-2, MDSE-2-option-CN, MDSE-2-option-MC-Elec1
Grace Kamulegeya
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-1, MIS-1
Gilbert Maiga
Lab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- --- --- --- --- ---
MIS-2-option-ISM, MIT-2-option-IM
Agnes Nakakawa
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-2
LUYOMBYA
EASLIS-Seminar Room
--- ---
EASLIS-MSC-1, EASLIS-MSC-2, EASLIS-RAM-1
KASUJJA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2
John Kizito
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 - 21:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3, BIT-EVE-3
Peter Nabende
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
MUTIBWA
LT 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
BUKIRWA
BIG Lab 2
--- --- ---
BRAM-EVE-1, BLIS-EVE-1
NINA
LLT 1B
--- --- --- ---
BRAM-EVE-2
BATTE
LLT 4A
---
BRAM-EVE-3
KALYOWA
LLT 3A
--- --- --- --- ---
SE-EVE-2
Julianne Sansa-Otim
LLT 5B
---
SE-EVE-3
Brian Muchake
LLT 2A
--- --- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Mary Nsabagwa
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3
Raymond Mugwanya
LLT 5A
IST-EVE-1
Justus Karegyeya
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-2
Jacob Katende
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-SE, MDSE-1-option-MC
Rehema Baguma
CIT Conference Room
--- --- ---
MCS-2, MDSE-2-option-CN, MDSE-2-option-MC-Elec1
Grace Kamulegeya
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-1, MIS-1
Gilbert Maiga
Lab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- --- --- --- --- ---
MIS-2-option-ISM, MIT-2-option-IM
Agnes Nakakawa
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-2
LUYOMBYA
EASLIS-Seminar Room
--- ---
EASLIS-MSC-1, EASLIS-MSC-2, EASLIS-RAM-1
KASUJJA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
T
u
e
s
d
a
y
08:00 - 09:00
CS-3
Moses Nasinyama
LLT 2C
--- --- --- ---
BIS-3
Amon Muteganda
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
MUZAKI
LT 6C
--- --- --- ---
BLIS-2
KIDAAGA
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
MWANJE
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2SE-2
Alex MwotilJulianne Sansa-Otim
LLT 3BLLT 5B
---
SE-3
Brian Muchake
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
Paddy Asiimwe
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:00 - 10:00
CS-3
Moses Nasinyama
LLT 2C
--- --- --- ---
BIS-3
Amon Muteganda
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
MUZAKI
LT 6C
--- --- --- ---
BLIS-2
KIDAAGA
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
MWANJE
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Alex Mwotil
LLT 3B
---
SE-3
Brian Muchake
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
Paddy Asiimwe
LLT 3A
SE-2-Elec1
Barbara Nansamba
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Josephine Nabukenya
Seminar Room 4B (level 4)
--- --- --- ---
EASLIS-PhD
John Ngubiri
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- ---
10:00 - 11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Fiona Ssozi
LLT 4B
--- --- --- --- ---
BIT-3
Albert Bitwire
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
OMONA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
Flavia Namagembe
LLT 1A
SE-2-Elec1
Barbara Nansamba
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-2
Jacob Katende
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Josephine Nabukenya
Seminar Room 4B (level 4)
--- --- --- ---
EASLIS-PhD
John Ngubiri
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- ---
11:00 - 12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Fiona Ssozi
LLT 4B
--- --- --- --- ---
BIT-3
Albert Bitwire
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
SENDIKADIWA
LT 6C
--- --- ---
BLIS-3
OMONA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, BLIS-1
KAKONGORO
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
Flavia Namagembe
LLT 1A
SE-2-Elec1
Barbara Nansamba
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3
Rose Nakibuule
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-2
Jacob Katende
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Josephine Nabukenya
Seminar Room 4B (level 4)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 - 13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Fiona Ssozi
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
SENDIKADIWA
LT 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, BLIS-1
KAKONGORO
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
Flavia Namagembe
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3
Rose Nakibuule
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-2
Jacob Katende
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
John Kizito
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
MUTIBWA
LT 6D
--- --- ---
BRAM-2
MWANJE
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, BLIS-1
NINA
LT 6C
--- --- --- --- --- ---
BRAM-3
KALYOWA
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Moses Ntanda
LLT 6A
---
IST-1
Asaph Tweheyo
LLT 1A
---
CS-1
Joseph Ssemwogerere
LLT 1B
--- --- --- ---
SE-2
Rose Nakibuule
LLT 5B
--- ---
CS-3
Marriette Katarahweire
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-2
Mercy Amiyo
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
John Kizito
LLT 3B
--- --- --- --- ---
CS-PhD
Fiona Tulinayo
Seminar Room 4B (level 4)
---
EASLIS-PhD
KIBANJA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- ---
15:00 - 16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
MWANJE
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, BLIS-1
NINA
LT 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Emily Bagarukayo
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- ---
IST-1
Asaph Tweheyo
LLT 1A
---
CS-1
Joseph Ssemwogerere
LLT 1B
SE-1
Joab Agaba
LLT 2B
--- --- --- --- --- ---
CS-3
Marriette Katarahweire
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-2
Mercy Amiyo
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
John Kizito
LLT 3B
--- --- --- --- ---
CS-PhD
Fiona Tulinayo
Seminar Room 4B (level 4)
---
EASLIS-PhD
KIBANJA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- ---
16:00 - 17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
MUTIBWA
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
ABIDI
LLT 4A
--- --- --- ---
BRAM-3
SEBULUME
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Emily Bagarukayo
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
Joseph Ssemwogerere
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Fiona Tulinayo
Seminar Room 4B (level 4)
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Fiona Ssozi
LLT 6A
--- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Albert Bitwire
LLT 2A
--- --- ---
BRAM-EVE-1
MUZAKI
LT 6C
---
BLIS-EVE-2
MWANJE
Lab 1
--- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
OMONA
LLT 3A
--- ---
BLIS-EVE-1
MUTIBWA
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
ABIDI
LLT 4A
--- --- ---
BRAM-EVE-3
KALYOWA
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Brian Muchake
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-1
Flavia Namagembe
LLT 1A
SE-EVE-2-Elec1
Barbara Nansamba
LLT 5B
CS-EVE-1
John Kizito
LT 6D
--- --- ---
CS-EVE-2
Ernest Mwebaze
LLT 3B
--- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3
Rose Nakibuule
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-2
Jacob Katende
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 - 19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Fiona Ssozi
LLT 6A
--- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Albert Bitwire
LLT 2A
--- --- ---
BRAM-EVE-1
MUZAKI
LT 6C
---
BLIS-EVE-2
MWANJE
Lab 1
--- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
OMONA
LLT 3A
--- ---
BLIS-EVE-1
MUTIBWA
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
ABIDI
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Brian Muchake
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-1
Flavia Namagembe
LLT 1A
CS-EVE-1SE-EVE-2-Elec1
Joseph SsemwogerereBarbara Nansamba
LLT 1BLLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3
Rose Nakibuule
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-2
Jacob Katende
LLT 5A
--- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC
Tonny Bulega
MCS-1, MDSE-1-option-SE
Engineer Bainomugisha
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-2
Emily Bagarukayo
Multimedia Lab
--- --- ---
MIT-1, MIS-1, MDSE-2-option-MC, MDSE-2-option-SE, MDSE-2-option-CN
Hasifah Namatovu
Lab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- --- --- --- ---
MIS-2-option-ISM
Peter Wakholi
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- ---
MIT-2-option-IM
Aminah Zawedde
LT 6D
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
SENDIKADIWA
EASLIS-LT 2
EASLIS-RAM-2
LUYOMBYA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KIYINGI
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2
John Kizito
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 - 20:00 --- --- ---
BIT-EVE-3
Daudi Jjingo
LLT 2A
--- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Fiona Ssozi
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1
OMONA
LLT 4B
--- ---
BRAM-EVE-1
Davies Rwabu
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
KIDAAGA
LLT 3A
BLIS-EVE-3
MWANJE
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-1
Benjamin Kanagwa
LLT 2B
--- --- --- --- ---
SE-EVE-3-Elec1
Joab Agaba
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-1
Flavia Namagembe
LLT 1A
CS-EVE-1SE-EVE-2-Elec1
Joseph SsemwogerereBarbara Nansamba
LLT 1BLLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3
Rose Nakibuule
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-2
Mercy Amiyo
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC
Tonny Bulega
MCS-1, MDSE-1-option-SE
Engineer Bainomugisha
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-2
Emily Bagarukayo
Multimedia Lab
--- --- ---
MIT-1, MIS-1, MDSE-2-option-MC, MDSE-2-option-SE, MDSE-2-option-CN
Hasifah Namatovu
Lab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- --- --- --- ---
MIS-2-option-ISM
Peter Wakholi
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- ---
MIT-2-option-IM
Aminah Zawedde
LT 6D
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
SENDIKADIWA
EASLIS-LT 2
EASLIS-RAM-2
LUYOMBYA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KIYINGI
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2
John Kizito
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 - 21:00 --- --- ---
BIT-EVE-3
Daudi Jjingo
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1
MUZAKI
LLT 6B
---
BRAM-EVE-1
Davies Rwabu
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
KIDAAGA
LLT 3A
BLIS-EVE-3
MWANJE
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-1
Benjamin Kanagwa
LLT 2B
--- ---
CS-EVE-2SE-EVE-2
Alex MwotilJulianne Sansa-Otim
LLT 3BLLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-1
Joseph Ssemwogerere
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Jacob Katende
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-2
Mercy Amiyo
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC
Tonny Bulega
MCS-1, MDSE-1-option-SE
Engineer Bainomugisha
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-2
Emily Bagarukayo
Multimedia Lab
--- --- ---
MIT-1, MIS-1, MDSE-2-option-MC, MDSE-2-option-SE, MDSE-2-option-CN
Hasifah Namatovu
Lab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- --- --- --- ---
MIS-2-option-ISM
Peter Wakholi
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- ---
MIT-2-option-IM
Aminah Zawedde
LT 6D
--- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
LUYOMBYA
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KIYINGI
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-1
James Kisoro
LLT 1A
---
CS-EVE-3-Elec 2
John Ngubiri
LT 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
W
e
d
n
e
s
d
a
y
08:00 - 09:00 ---
SE-1
Richard Mayanja
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Henry Serugunda
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
BATTE
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2-Elec2
Deborah Mudali
LLT 3B
SE-2
Rose Nakibuule
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
KIGONGO-BUKENYA
EASLIS-Seminar Room
--- --- ---
CS-PhD
Engineer Bainomugisha
Seminar Room 4B (level 4)
--- --- --- ---
09:00 - 10:00
CS-3
Moses Nasinyama
LLT 4A
SE-1
Richard Mayanja
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Henry Serugunda
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
BUKIRWA
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2-Elec2
Deborah Mudali
LLT 3B
SE-2
Rose Nakibuule
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
May Namuddu
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-2
Brian Muchake
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
James Kisoro
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
KIGONGO-BUKENYA
EASLIS-Seminar Room
--- --- ---
CS-PhD
Engineer Bainomugisha
Seminar Room 4B (level 4)
--- --- --- ---
10:00 - 11:00 ---
SE-1
Richard Mayanja
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
BUKIRWA
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2-Elec1, SE-2-Elec2
Albert Bitwire
LLT 2A
--- --- --- ---
SE-3-Elec2, BIT-3-Elec3
Drake Mirembe
LLT 5B
--- --- --- --- ---
SE-4
Moses Ntanda
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- ---
CS-2-Elec2
Deborah Mudali
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
May Namuddu
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
Agnes Nakakawa
LLT 1A
--- --- --- ---
IST-2
Brian Muchake
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
KIGONGO-BUKENYA
EASLIS-Seminar Room
--- --- ---
CS-PhD
Engineer Bainomugisha
Seminar Room 4B (level 4)
--- --- --- ---
11:00 - 12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
MUZAKI
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
EKWARO
LLT 2C
--- --- --- --- --- ---
BRAM-2, BLIS-2
LUYOMBYA
--- --- --- --- --- --- ---
CS-2-Elec1, SE-2-Elec2
Albert Bitwire
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Moses Ntanda
LLT 6B
--- --- --- --- ---
CS-1
Barbara Nansamba
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
Agnes Nakakawa
LLT 1A
---
IST-2
Mercy Amiyo
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec 2
John Ngubiri
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 - 13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
MUZAKI
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
EKWARO
LLT 2C
--- --- --- --- --- ---
BRAM-2, BLIS-2
LUYOMBYA
--- --- --- --- --- --- ---
CS-2-Elec1, SE-2-Elec2
Albert Bitwire
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
Barbara Nansamba
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
Agnes Nakakawa
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00
IST-2
Henry Serugunda
LLT 5A
--- --- --- --- --- ---
BIS-3
Peter Wakholi
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KHAN
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
OKELLO-OBURA
LLT 5B
--- --- ---
BRAM-1
EKWARO
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
Emma Mugejjera
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
John Ngubiri
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- ---
15:00 - 16:00
IST-2
Henry Serugunda
LLT 5A
--- --- --- --- --- ---
BIS-3
Peter Wakholi
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KHAN
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
OKELLO-OBURA
LLT 5B
--- --- ---
BRAM-1
EKWARO
LT 6D
--- --- --- --- --- ---
BRAM-2
BATTE
LLT 4A
--- --- ---
BRAM-3
KAWALYA
LLT 2B
--- --- ---
CS-2
Alex Mwotil
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Joseph Balikuddembe
LLT 6A
--- --- --- --- --- ---
IST-1
Emma Mugejjera
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
John Ngubiri
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- ---
16:00 - 17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
OMONA
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
BATTE
LLT 4A
--- --- ---
BRAM-3
KAWALYA
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Joseph Balikuddembe
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00 --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Amon Muteganda
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
OKELLO-OBURA
BIG Lab 2
--- ---
BRAM-EVE-3
EKWARO
LLT 4A
---
BRAM-EVE-1, BLIS-EVE-1
KAKONGORO
LLT 5B
--- --- --- ---
BRAM-EVE-2, BLIS-EVE-2
LUYOMBYA
--- --- --- --- ---
SE-EVE-1
Benjamin Kanagwa
LLT 2B
---
CS-EVE-2-Elec1, SE-EVE-2-Elec2
Albert Bitwire
LLT 2A
--- --- --- ---
SE-EVE-3-Elec2, BIT-EVE-3-Elec3
Drake Mirembe
LLT 3A
---
SE-EVE-3-Elec3
Tushabe Moses
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-1
Emma Mugejjera
LLT 1A
CS-EVE-1
Barbara Nansamba
LLT 1B
--- --- --- --- ---
CS-EVE-3
Marriette Katarahweire
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-2
Mercy Amiyo
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 - 19:00
IST-EVE-2
Henry Serugunda
LLT 5A
SE-EVE-1
Richard Mayanja
LLT 2B
--- --- ---
BIS-EVE-3
Amon Muteganda
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Emma Mugejjera
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
OKELLO-OBURA
BIG Lab 2
--- ---
BRAM-EVE-3
EKWARO
LLT 4A
--- ---
BRAM-EVE-1, BLIS-EVE-1
NINA
LT 6D
--- --- ---
BRAM-EVE-2, BLIS-EVE-2
LUYOMBYA
--- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2-Elec1, SE-EVE-2-Elec2
Albert Bitwire
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Joseph Balikuddembe
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-1
Barbara Nansamba
LLT 1B
---
CS-EVE-2-Elec2
Deborah Mudali
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3
Rose Nakibuule
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-1
Agnes Nakakawa
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-2-option-CN, MDSE-2-option-MC, MDSE-2-option-SE
Swaib Kyanda Kaawaase
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-2
Ernest Mwebaze
Multimedia Lab
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC, MDSE-1-option-SEMIT-1, MIS-1
John NgubiriMercy Amiyo
CIT Conference RoomLab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- ---
MIT-2-option-IM-Elec2
Florence Kivunike
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
MIS-2-option-IST, MIT-2-option-IM-Elec3, MIT-2-option-IW
Paul Ssemaluulu
LLT 2C
--- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
NAIBOKA
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KIGONGO-BUKENYA
EASLIS-LT 1
EASLIS-MSC-2, EASLIS-RAM-2
KADDU
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 - 20:00
IST-EVE-2
Henry Serugunda
LLT 5A
SE-EVE-1
Richard Mayanja
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3, SE-EVE-4
Mark Rujumba
--- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Emma Mugejjera
LLT 3A
BLIS-EVE-1
OMONA
LLT 4B
--- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KIDAAGA
LT 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
EKWARO
LLT 6B
--- --- --- ---
BRAM-EVE-2
ABIDI
LLT 4A
--- --- --- ---
BRAM-EVE-3
SEBULUME
BIG Lab 2
--- --- ---
CS-EVE-2-Elec1, SE-EVE-2-Elec2
Albert Bitwire
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Joseph Balikuddembe
LLT 5B
--- --- --- ---
CS-EVE-1
Paddy Asiimwe
LLT 1B
--- --- --- ---
CS-EVE-2-Elec2
Deborah Mudali
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3
Rose Nakibuule
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-1
Agnes Nakakawa
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-2-option-CN, MDSE-2-option-MC, MDSE-2-option-SE
Swaib Kyanda Kaawaase
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-2
Ernest Mwebaze
Multimedia Lab
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC, MDSE-1-option-SEMIT-1, MIS-1
John NgubiriMercy Amiyo
CIT Conference RoomLab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- ---
MIT-2-option-IM-Elec2
Florence Kivunike
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
MIS-2-option-IST, MIT-2-option-IM-Elec3, MIT-2-option-IW
Paul Ssemaluulu
LLT 2C
--- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
NAIBOKA
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KIGONGO-BUKENYA
EASLIS-LT 1
EASLIS-MSC-2, EASLIS-RAM-2
KADDU
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 - 21:00
CS-EVE-3
Moses Nasinyama
LLT 6A
SE-EVE-1
Richard Mayanja
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Emma Mugejjera
LLT 3A
BLIS-EVE-1
OMONA
LLT 4B
--- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KIDAAGA
LT 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
BATTE
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
SEBULUME
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Joseph Balikuddembe
LLT 2A
---
SE-EVE-4
Moses Ntanda
LLT 4A
--- ---
CS-EVE-1
Paddy Asiimwe
LLT 1B
--- --- --- ---
CS-EVE-2-Elec2
Deborah Mudali
LLT 3B
SE-EVE-2
Rose Nakibuule
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-1
Agnes Nakakawa
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-2-option-CN, MDSE-2-option-MC, MDSE-2-option-SE
Swaib Kyanda Kaawaase
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-2
Ernest Mwebaze
Multimedia Lab
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC, MDSE-1-option-SEMIT-1, MIS-1
John NgubiriMercy Amiyo
CIT Conference RoomLab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- ---
MIT-2-option-IM-Elec2
Florence Kivunike
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
MIS-2-option-IST, MIT-2-option-IM-Elec3, MIT-2-option-IW
Paul Ssemaluulu
LLT 2C
--- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
NAIBOKA
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KIGONGO-BUKENYA
EASLIS-LT 1
EASLIS-MSC-2, EASLIS-RAM-2
KADDU
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
T
h
u
r
s
d
a
y
08:00 - 09:00 --- --- --- --- ---
BIS-3
Amon Muteganda
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2, BLIS-2
LUYOMBYA
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
David Byansi
LLT 3B
--- --- --- ---
CS-3
Marriette Katarahweire
LLT 1A
--- --- --- --- ---
CS-1
May Namuddu
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-2
Brian Muchake
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Gilbert Maiga
Seminar Room 4B (level 4)
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
OKELLO-OBURA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- ---
09:00 - 10:00 --- --- --- --- ---
BIS-3
Amon Muteganda
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Benjamin Kanagwa
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
David Byansi
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3
Raymond Mugwanya
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Gilbert Maiga
Seminar Room 4B (level 4)
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
OKELLO-OBURA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- ---
10:00 - 11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Albert Bitwire
LLT 2A
--- ---
BLIS-1
MUZAKI
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
KIDAAGA
LLT 6A
--- ---
BLIS-3
BATTE
LLT 3A
--- ---
BRAM-1
EKWARO
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3-Elec3
Tushabe Moses
LLT 1A
--- --- --- --- --- ---
SE-1
Flavia Namagembe
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3
Raymond Mugwanya
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
John Kizito
LLT 3B
---
CS-PhD
Gilbert Maiga
Seminar Room 4B (level 4)
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
OKELLO-OBURA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- ---
11:00 - 12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Albert Bitwire
LLT 2A
--- --- ---
BLIS-1
KULISOOMA, Vincent Male
LLT 5A
BRAM-1
Davies Rwabu
LLT 3B
---
BLIS-2
MUTIBWA
LLT 6B
--- --- ---
BRAM-2
MWANJE
LLT 4A
--- --- --- ---
BRAM-3
KIDAAGA
LLT 6A
--- ---
BLIS-3
BATTE
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3-Elec3
Tushabe Moses
LLT 1A
--- --- --- --- --- ---
SE-1
Flavia Namagembe
LLT 2B
---
CS-1
John Kizito
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec 2
John Ngubiri
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 - 13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
KULISOOMA, Vincent Male
LLT 5A
--- ---
BLIS-2
MUTIBWA
LLT 6B
--- --- ---
BRAM-2
MWANJE
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3-Elec1
Joab Agaba
LLT 3A
BIS-3
Emily Bagarukayo
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Flavia Namagembe
LLT 2B
---
CS-1
John Kizito
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec 2
John Ngubiri
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3, BIT-3
Peter Nabende
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
MWANJE
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
BUKIRWA
LLT 2A
BRAM-3
EKWARO
LLT 6A
--- --- --- ---
BRAM-2
KADDU
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Alex Mwotil
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
David Byansi
LLT 5B
---
CS-2
Ernest Mwebaze
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Davies Rwabu
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 - 16:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3, BIT-3
Peter Nabende
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
OMONA
LLT 4B
--- --- ---
BLIS-2
MWANJE
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
BUKIRWA
LLT 2A
BRAM-3
EKWARO
LLT 6A
--- --- --- ---
BRAM-2
KADDU
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Alex Mwotil
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
David Byansi
LLT 5B
---
CS-2
Ernest Mwebaze
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Davies Rwabu
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 - 17:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3, BIT-3
Peter Nabende
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
OMONA
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
KAWALYA
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
SENONO
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
Asaph Tweheyo
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Albert Bitwire
LLT 2A
--- --- ---
BLIS-EVE-1
KULISOOMA, Vincent Male
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
KAWALYA
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
EKWARO
LLT 6B
--- --- ---
BRAM-EVE-1
SENONO
LLT 4A
--- ---
BRAM-EVE-2, BLIS-EVE-2
LUYOMBYA
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Emily Bagarukayo
LT 6D
--- --- --- ---
SE-EVE-4
Mary Nsabagwa
BIG Lab 2
--- ---
IST-EVE-1
Asaph Tweheyo
LLT 1A
SE-EVE-1
Paddy Asiimwe
LLT 2B
--- --- ---
CS-EVE-2
David Byansi
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3
Raymond Mugwanya
LLT 6A
CS-EVE-1
May Namuddu
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-2
John Kizito
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 - 19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Albert Bitwire
LLT 2A
--- --- ---
BLIS-EVE-1
KULISOOMA, Vincent Male
LLT 4B
BRAM-EVE-1
Davies Rwabu
LLT 2C
BLIS-EVE-2
MWANJE
LT 6C
--- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
OMONA
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
EKWARO
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
KASUJJA
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Emily Bagarukayo
LT 6D
--- ---
SE-EVE-3
Alex Mwotil
LLT 3A
--- --- --- ---
IST-EVE-1SE-EVE-4
Asaph TweheyoTonny Bulega
LLT 1ALLT 5A
SE-EVE-1
Paddy Asiimwe
LLT 2B
---
CS-EVE-1
John Kizito
LLT 1B
---
CS-EVE-2
David Byansi
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3
Raymond Mugwanya
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-SE-Elec3
Swaib Kyanda Kaawaase
Multimedia Lab
--- --- --- --- --- --- ---
MDSE-2-option-CN-Elec2, MDSE-2-option-MC
Julianne Sansa-Otim
Lab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- --- --- --- ---
MCS-2, MDSE-2-option-SE
Moses Ntanda
LLT 5B
MCS-1-Elec1, MDSE-1-option-MC-Elec4
Daudi Jjingo
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- --- --- --- ---
MIS-1, MIT-2-option-IW-Elec3, MIT-2-option-IM
Rehema Baguma
--- --- --- --- --- ---
MIT-1
Evelyn Kigozi-Kahiigi
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
LUYOMBYA
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
NALUMAGA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-2
KIWUWA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 - 20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Henry Serugunda
LLT 6A
--- --- ---
BLIS-EVE-1
MUZAKI
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
MWANJE
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
EKWARO
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Emily Bagarukayo
LT 6C
--- ---
SE-EVE-3
Alex Mwotil
LLT 3A
--- --- --- ---
SE-EVE-4
Tonny Bulega
LLT 5A
--- ---
CS-EVE-1
John Kizito
LLT 1B
---
SE-EVE-2
David Byansi
LT 6D
---
CS-EVE-2
Ernest Mwebaze
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-1
Davies Rwabu
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-2
Brian Muchake
BIG Lab 2
--- --- ---
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-SE-Elec3
Swaib Kyanda Kaawaase
Multimedia Lab
--- --- --- --- --- --- ---
MDSE-2-option-CN-Elec2, MDSE-2-option-MC
Julianne Sansa-Otim
Lab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- --- --- --- ---
MCS-2, MDSE-2-option-SE
Moses Ntanda
LLT 5B
MCS-1-Elec1, MDSE-1-option-MC-Elec4
Daudi Jjingo
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- --- --- --- ---
MIS-1, MIT-2-option-IW-Elec3, MIT-2-option-IM
Rehema Baguma
--- --- --- --- --- ---
MIT-1
Evelyn Kigozi-Kahiigi
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
LUYOMBYA
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
NALUMAGA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-2
KIWUWA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-1
James Kisoro
LLT 1A
---
CS-EVE-3-Elec 2
John Ngubiri
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 - 21:00 --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Amon Muteganda
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Henry Serugunda
LLT 6A
--- --- ---
BLIS-EVE-1
MUZAKI
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
MWANJE
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
EKWARO
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
KAWALYA
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Tonny Bulega
LLT 5A
--- ---
SE-EVE-1
Joab Agaba
LT 6C
---
SE-EVE-2
David Byansi
LT 6D
---
CS-EVE-2
Ernest Mwebaze
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-SE-Elec3
Swaib Kyanda Kaawaase
Multimedia Lab
--- --- --- --- --- --- ---
MDSE-2-option-CN-Elec2, MDSE-2-option-MC
Julianne Sansa-Otim
Lab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- --- --- --- ---
MCS-2, MDSE-2-option-SE
Moses Ntanda
LLT 5B
MCS-1-Elec1, MDSE-1-option-MC-Elec4
Daudi Jjingo
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- --- --- --- ---
MIS-1, MIT-2-option-IW-Elec3, MIT-2-option-IM
Rehema Baguma
--- --- --- --- --- ---
MIT-1
Evelyn Kigozi-Kahiigi
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
NALUMAGA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-2
KIWUWA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-1
James Kisoro
LLT 1A
---
CS-EVE-3-Elec 2
John Ngubiri
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
F
r
i
d
a
y
08:00 - 09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3, SE-4
Mark Rujumba
--- --- --- --- ---
BIT-3
Henry Serugunda
LLT 6B
--- --- --- --- --- ---
BLIS-2
MWANJE
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
OKELLO-OBURA
LLT 6A
--- --- --- ---
BRAM-1, BLIS-1
KAKONGORO
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
Emma Mugejjera
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3
Rose Nakibuule
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
KIBANJA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- ---
09:00 - 10:00 --- --- ---
BIT-3
Daudi Jjingo
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
OKELLO-OBURA
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
KAWALYA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Tonny Bulega
LLT 2A
--- ---
SE-1
Joab Agaba
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3
Rose Nakibuule
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
KIBANJA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- ---
10:00 - 11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KIDAAGA
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Tonny Bulega
LLT 2A
--- ---
SE-1
Joab Agaba
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3
Rose Nakibuule
LLT 4B
BIT-3-Elec2
Raymond Mugwanya
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 - 12:00
IST-2
Henry Serugunda
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
KULISOOMA, Vincent Male
LLT 4B
BRAM-1
Davies Rwabu
LLT 4A
--- --- ---
BLIS-2
KIDAAGA
LT 6D
--- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
MWANJE
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3-Elec2, BIT-3-Elec3
Drake Mirembe
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Tonny Bulega
LLT 2A
SE-1
Flavia Namagembe
LLT 2B
--- --- ---
CS-2
David Byansi
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3-Elec2
Raymond Mugwanya
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
James Kisoro
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 - 13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
KULISOOMA, Vincent Male
LLT 4B
BRAM-1
Davies Rwabu
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
MWANJE
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3-Elec2, BIT-3-Elec3
Drake Mirembe
LLT 3A
---
SE-3-Elec3
Tushabe Moses
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
David Byansi
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3-Elec2
Raymond Mugwanya
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
James Kisoro
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Emma Mugejjera
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
SENONO
LT 6C
--- --- --- ---
BRAM-2
KASUJJA
LLT 4A
---
BRAM-3
SEBULUME
LLT 5A
---
SE-1
Benjamin Kanagwa
LLT 2B
--- --- --- --- ---
SE-3-Elec1
Joab Agaba
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
David Byansi
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 - 16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Emma Mugejjera
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
OMONA
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
SENONO
LT 6C
--- --- --- ---
BRAM-2
KASUJJA
LLT 4A
---
BRAM-3
SEBULUME
LLT 5A
---
SE-1
Benjamin Kanagwa
LLT 2B
--- --- --- --- ---
SE-3-Elec1
Joab Agaba
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
David Byansi
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 - 17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Emma Mugejjera
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Joseph Balikuddembe
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1SE-1
Justus KaregyeyaDavies Rwabu
LLT 1ALLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00
IST-EVE-2
Henry Serugunda
LLT 5A
--- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Peter Wakholi
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1
KULISOOMA, Vincent Male
LLT 4B
--- --- ---
BLIS-EVE-2
SENDIKADIWA
LLT 2C
--- ---
BRAM-EVE-2
MWANJE
Lab 1
--- --- --- ---
BRAM-EVE-3
KIDAAGA
LLT 4A
--- --- ---
BLIS-EVE-3
BUKIRWA
LLT 6A
--- --- --- ---
BRAM-EVE-1
SENONO
LT 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Alex Mwotil
LLT 6B
--- ---
SE-EVE-4
Moses Ntanda
LLT 2B
--- --- --- ---
SE-EVE-1
Joab Agaba
LLT 2A
---
CS-EVE-2
David Byansi
LLT 3B
---
SE-EVE-2
Rose Nakibuule
LLT 5B
--- ---
CS-EVE-3
Marriette Katarahweire
LLT 1A
--- --- --- ---
BIT-EVE-3-Elec2
Raymond Mugwanya
LLT 3A
CS-EVE-1IST-EVE-1
May NamudduJustus Karegyeya
LLT 1BBIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 - 19:00 --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Peter Wakholi
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1
KULISOOMA, Vincent Male
LLT 4B
--- ---
BLIS-EVE-2
MUTIBWA
LLT 5A
--- --- ---
BRAM-EVE-2
MWANJE
Lab 1
--- --- --- ---
BRAM-EVE-3
KIDAAGA
LLT 4A
--- --- ---
BLIS-EVE-3
BUKIRWA
LLT 6A
--- --- --- ---
BRAM-EVE-1
SENONO
LT 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3-Elec2, BIT-EVE-3-Elec3
Drake Mirembe
LLT 6B
---
SE-EVE-3-Elec3
Tushabe Moses
LLT 2C
--- --- ---
SE-EVE-4
Moses Ntanda
LLT 2B
--- --- --- ---
SE-EVE-1
Joab Agaba
LLT 2A
---
CS-EVE-2
David Byansi
LLT 3B
---
SE-EVE-2
Rose Nakibuule
LLT 5B
--- ---
CS-EVE-3
Marriette Katarahweire
LLT 1A
--- --- --- ---
BIT-EVE-3-Elec2
Raymond Mugwanya
LLT 3A
CS-EVE-1IST-EVE-1
May NamudduJustus Karegyeya
LLT 1BBIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-MC-Elec1, MDSE-1-option-SE
Benjamin Kanagwa
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- ---
MCS-2, MDSE-2-option-CN
Johnson Mwebaze
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- ---
MDSE-2-option-MC-Elec3, MDSE-2-option-SE
Joseph Balikuddembe
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1, MCS-1
Agnes Rwashana
Lab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- --- --- ---
MIS-2-option-ISM, MIS-2-option-IST-Elec1
Rehema Baguma
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-2-option-IM, MIT-2-option-IW
Peter Nabende
--- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-2
KIYINGI
EASLIS-LT 2
--- ---
EASLIS-MSC-1
OMONA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 - 20:00
CS-EVE-3
Moses Nasinyama
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3, SE-EVE-4
Mark Rujumba
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KHAN
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
MWANJE
LLT 2A
--- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1, BLIS-EVE-1
KAKONGORO
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3-Elec1
Joab Agaba
LLT 3B
SE-EVE-3-Elec2, BIT-EVE-3-Elec3
Drake Mirembe
LLT 6B
---
SE-EVE-3-Elec3
Tushabe Moses
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-1
Emma Mugejjera
LLT 1A
---
SE-EVE-2
David Byansi
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3-Elec2
Raymond Mugwanya
LLT 3A
SE-EVE-1
Davies Rwabu
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-2
Brian Muchake
LT 6C
--- ---
MDSE-1-option-MC-Elec1, MDSE-1-option-SE
Benjamin Kanagwa
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- ---
MCS-2, MDSE-2-option-CN
Johnson Mwebaze
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- ---
MDSE-2-option-MC-Elec3, MDSE-2-option-SE
Joseph Balikuddembe
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1, MCS-1
Agnes Rwashana
Lab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- --- --- ---
MIS-2-option-ISM, MIS-2-option-IST-Elec1
Rehema Baguma
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-2-option-IM, MIT-2-option-IW
Peter Nabende
--- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-2
KIYINGI
EASLIS-LT 2
--- ---
EASLIS-MSC-1
OMONA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 - 21:00
CS-EVE-3
Moses Nasinyama
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3, SE-EVE-4
Mark Rujumba
--- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Henry Serugunda
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KHAN
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
MWANJE
LLT 2A
--- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1, BLIS-EVE-1
KAKONGORO
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
SEBULUME
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3-Elec1
Joab Agaba
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-1
Emma Mugejjera
LLT 1A
---
SE-EVE-2
David Byansi
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-1
Davies Rwabu
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-2
Brian Muchake
LT 6C
--- ---
MDSE-1-option-MC-Elec1, MDSE-1-option-SE
Benjamin Kanagwa
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- ---
MCS-2, MDSE-2-option-CN
Johnson Mwebaze
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- ---
MDSE-2-option-MC-Elec3, MDSE-2-option-SE
Joseph Balikuddembe
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1, MCS-1
Agnes Rwashana
Lab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- --- --- ---
MIS-2-option-ISM, MIS-2-option-IST-Elec1
Rehema Baguma
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-2-option-IM, MIT-2-option-IW
Peter Nabende
--- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-2
KIYINGI
EASLIS-LT 2
--- ---
EASLIS-MSC-1
OMONA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
S
a
t
u
r
d
a
y
08:00 - 09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-Elec2, MDSE-1-option-CN-Elec1, MDSE-1-option-MC, MDSE-1-option-SE-Elec4
Drake Mirembe
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-2-option-IST
Richard Mayanja
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-2
KADDU
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:00 - 10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KIDAAGA
LT 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
BATTE
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-1
Asaph Tweheyo
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec 4, CS-EVE-3-Elec 4
Patrick Ogao
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-Elec2, MDSE-1-option-CN-Elec1, MDSE-1-option-MC, MDSE-1-option-SE-Elec4
Drake Mirembe
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-2-option-IST
Richard Mayanja
LLT 6B
--- --- --- ---
MIT-1
Aminah Zawedde
Multimedia Lab
--- ---
MIT-2-option-IM-Elec1, MIT-2-option-IW-Elec1
Raymond Mugwanya
CIT Conference Room
--- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
TINGO
EASLIS-LT 2
--- --- --- ---
EASLIS-RAM-2
KADDU
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-2
OKELLO-OBURA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 - 11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KIDAAGA
LT 6C
--- --- ---
BLIS-EVE-3
KAWALYA
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
BATTE
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-1
Flavia Namagembe
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec 4, CS-EVE-3-Elec 4
Patrick Ogao
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-Elec2, MDSE-1-option-CN-Elec1, MDSE-1-option-MC, MDSE-1-option-SE-Elec4
Drake Mirembe
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-2-option-IST
Richard Mayanja
LLT 6B
--- --- --- ---
MIT-1
Aminah Zawedde
Multimedia Lab
--- ---
MIT-2-option-IM-Elec1, MIT-2-option-IW-Elec1
Raymond Mugwanya
CIT Conference Room
--- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
TINGO
EASLIS-LT 2
--- --- --- ---
EASLIS-RAM-2
KADDU
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-2
OKELLO-OBURA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 - 12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KHAN
LLT 6B
--- ---
BLIS-EVE-3
KAWALYA
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-1
Paddy Asiimwe
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec 4, CS-EVE-3-Elec 4
Patrick Ogao
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN-Elec2, MDSE-1-option-SE-Elec1, MDSE-1-option-MC-Elec2
Grace Kamulegeya
LLT 1A
--- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN-Elec3, MDSE-1-option-MC-Elec4
Tonny Bulega
LLT 2A
--- --- --- --- ---
MDSE-2-option-CN, MDSE-2-option-MC-Elec2, MDSE-2-option-SE-Elec2
Johnson Mwebaze
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- --- ---
MCS-1
Unknown
Lab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-1
Aminah Zawedde
Multimedia Lab
--- ---
MIT-2-option-IM-Elec1, MIT-2-option-IW-Elec1
Raymond Mugwanya
CIT Conference Room
--- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
TINGO
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KIWUWA
EASLIS-LT 1
--- --- ---
EASLIS-MSC-2
OKELLO-OBURA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 - 13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KHAN
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
BATTE
LLT 3B
--- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
KADDU
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-1
Paddy Asiimwe
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN-Elec2, MDSE-1-option-SE-Elec1, MDSE-1-option-MC-Elec2
Grace Kamulegeya
LLT 1A
--- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN-Elec3, MDSE-1-option-MC-Elec4
Tonny Bulega
LLT 2A
--- --- --- --- ---
MDSE-2-option-CN, MDSE-2-option-MC-Elec2, MDSE-2-option-SE-Elec2
Johnson Mwebaze
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- --- ---
MCS-1
Unknown
Lab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KIWUWA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
BATTE
LLT 3B
--- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
KADDU
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN-Elec2, MDSE-1-option-SE-Elec1, MDSE-1-option-MC-Elec2
Grace Kamulegeya
LLT 1A
--- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN-Elec3, MDSE-1-option-MC-Elec4
Tonny Bulega
LLT 2A
--- --- --- --- ---
MDSE-2-option-CN, MDSE-2-option-MC-Elec2, MDSE-2-option-SE-Elec2
Johnson Mwebaze
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- --- ---
MCS-1
Unknown
Lab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-2-option-ISM-Elec1, MIS-2-option-IST
Patrick Ogao
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-2-option-IM, MIT-2-option-IW
Martin Ngobye
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KIWUWA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC-Elec2, MDSE-1-option-SE-Elec1
Johnson Mwebaze
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-2-option-ISM-Elec1, MIS-2-option-IST
Patrick Ogao
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-2-option-IM, MIT-2-option-IW
Martin Ngobye
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 - 16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
KASUJJA
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC-Elec2, MDSE-1-option-SE-Elec1
Johnson Mwebaze
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-2-option-ISM-Elec1, MIS-2-option-IST
Patrick Ogao
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-2-option-IM, MIT-2-option-IW
Martin Ngobye
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 - 17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
KASUJJA
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC-Elec2, MDSE-1-option-SE-Elec1
Johnson Mwebaze
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Patrick Ogao
Seminar Room 4B (level 4)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 - 19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Patrick Ogao
Seminar Room 4B (level 4)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 - 20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Patrick Ogao
Seminar Room 4B (level 4)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 - 21:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.2 on 12/12/18 4:59 PM