College of Computing & IS
BIG Lab 2 CIT Conference Room EASLIS-LT 1 EASLIS-LT 2 EASLIS-LT 4 EASLIS-Seminar Room LLT 1A LLT 1B LLT 2A LLT 2B LLT 2C LLT 3A LLT 3B LLT 4A LLT 4B LLT 5A LLT 5B LLT 6A LLT 6B LT 6C LT 6D Lab 1 Lab 2B (Block A, 2nd Floor) GIS Lab Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
M
o
n
d
a
y
08:00 - 09:00 -x- --- --- --- --- --- IST-1
Hasifah Namatovu
IST 1102 Emerging Trends in Information Systems and Technology
DRAM-2
MUTIBWA
RAM 2107 Introduction to Management of Museum Collections
-x- --- --- BIT-2-Elec1
Aminah Zawedde
BIT 2112 Electronic Commerce
--- BRAM-2
Yonasi Safari
BLS 2215 Database Management Systems
--- CS-3-Elec 3
Joseph Lwomwa
CSC 3115 Advanced Programming
SE-3
Jacob Katende
CSC 3119 User Interface Design
--- --- --- --- -x- -x- -x- ---
09:00 - 10:00 -x- --- --- --- --- --- --- -x- --- DRAM-2
MUZAKI
RAM 2109 Basic Financial Management
BRAM-1, DRAM-1
OMONA
BRM 1102 Organisation and Office Systems
BLIS-1
KULISOOMA
BLS 1111 Information Technology 1
BIS-2
Jacob Katende
BIS 2105 Information System Security and Risk Management
--- --- SE-3
Swaib Kyanda Kaawaase
BSE 3104 Software metrics
--- --- -x- -x- -x- ---
10:00 - 11:00 -x- --- --- --- --- --- SE-4
Mary Nsabagwa
BSE 4100 Software Engineering Project I
--- -x- CS-3-Elec 1
Fiona Tulinayo
BIS 3100 Modeling and Simulation
CS-2
Ernest Mwebaze
CSC 2114 Artificial Intelligence
--- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- CS-PhD
Josephine Nabukenya
PIS 9201 Advanced Research in IS: Facilitation of collaborative problem solving
11:00 - 12:00 -x- --- --- --- --- --- BLIS-3
ENON
BLS 3123 Research Methods
-x- --- BIS-3
Amon Muteganda
BIS 3100 Modeling and Simulation
--- --- BRAM-3
KAWALYA
BRM 3103 Preservation and Conservation
IST-1, BIS-1-Retake, BIT-1-Retake
Justus Karegyeya
BIS 1104 Communication Skills for IT/IS
BRAM-1, DRAM-1
EKWARO
BRM 1101 Principles of Records and Archives Management
BLIS-2
SENDIKADIWA
BLS 2107 Editing
--- --- -x- -x- -x-
12:00 - 13:00 -x- --- --- --- --- --- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x-
13:00 - 14:00 -x- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -x- -x- -x- -X-
14:00 - 15:00 -x- --- --- --- --- --- BRAM-3
EKWARO
BLS 3214 Automation of Records Management Systems
BLIS-3
MWANJE
BLS 3122 Web Document Management
-x- CS-2-Elec1, SE-2-Elec2
Albert Bitwire
BSE 2105 Formal Methods
CS-1, SE-1
Lillian Komugisha
CSC 1100 Computer Literacy
BIT-2-Elec2
Paul Ssemaluulu
BIT 2105 Electronic Media Systems & Multimedia
CS-2-Elec2
Peter Wakholi
CSC 2113 Software Engineering
--- DRAM-2
LUYOMBYA
RAM 2106 Basic Archives Management
BIS-2
Joseph Lwomwa
CSC 1107 Structured Programming
SE-3
Alex Mwotil
BSE 3110 Object-Oriented Analysis and Design
--- --- --- --- -x- -x- -x- ---
15:00 - 16:00 -x- --- --- --- --- EASLIS-PhD
KIBANJA
PLS 8105 Research Paradigms in Information Science
-x- --- --- BRAM-2
BATTE
BRM 2104 Desktop Publishing and Editing
--- --- --- --- -x- -x- -x- ---
16:00 - 17:00 -x- --- --- --- --- IST-1
James Kisoro
MTH 1110 Basic Mathematics
--- --- SE-1
Benjamin Kanagwa
BSE 1106 Problem Solving and Programming Concepts
--- --- --- --- BIS-2
Brian Muchake
BIS 2106 Data and Information Management II
--- --- --- --- --- -x- -x- -x- ---
17:00 - 18:00 BRAM-EVE-3
Vincent Male
BLS 3121 Website Development and Internet Technology
--- --- --- --- --- IST-EVE-1
Hasifah Namatovu
IST 1102 Emerging Trends in Information Systems and Technology
CS-EVE-1
Emmanuel Lule
CSC 1108 Individual Project 1
BLIS-EVE-3
ENON
BLS 3123 Research Methods
BIS-EVE-3, BIT-EVE-3
Peter Nabende
BIS 3101 Intelligent Systems
SE-EVE-1
Benjamin Kanagwa
BSE 1106 Problem Solving and Programming Concepts
SE-EVE-3
Jacob Katende
CSC 3119 User Interface Design
CS-EVE-2-Elec2
Peter Wakholi
CSC 2113 Software Engineering
BRAM-EVE-2
ABIDI
BRM 2102 Ethics in Records and Archives Management
BLIS-EVE-2
MUTIBWA
BLS 2106 Reference and Information Service
BIS-EVE-2
Joseph Lwomwa
CSC 1107 Structured Programming
CS-EVE-2-Elec1, SE-EVE-2-Elec2
Albert Bitwire
BSE 2105 Formal Methods
CS-EVE-3-Elec 1
Fiona Tulinayo
BIS 3100 Modeling and Simulation
SE-EVE-4
Grace Kamulegeya
BSE 4101 Software Reliability and Testing
BIT-EVE-2, BIT-EVE-2-Elec2
Paul Ssemaluulu
BIT 2105 Electronic Media Systems & Multimedia
--- BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
MUZAKI
BLS 1111 Information Technology 1
--- --- ---
18:00 - 19:00 MIT-1, MIS-1
Gilbert Maiga
MIS 7100 Systems Analysis and Design/MSC 7108 Information Systems Analysis
--- --- EASLIS-MSC-2
NAIBOKA
MSC 8107 Multimedia Production
EASLIS-RAM-2
KIYINGI
MRM 7303 Knowledge Management Systems
DLIS-EVE-2
KALYOWA
DLS 2106 Introduction to Community Information Services
--- BLIS-EVE-1
MUTIBWA
BLS 3120 Library Operations
BLIS-EVE-2
SENDIKADIWA
BLS 2107 Editing
MDSE-2-option-CN-Elec2, MDSE-2-option-MC
Julianne Sansa-Otim
MCN 8102 Telecommunications Policy and Standards
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-SE-Elec3
Swaib Kyanda Kaawaase
MCN 7103 System and Network Security
MCS-1-Elec1, MDSE-1-option-MC-Elec4
Daudi Jjingo
MCS 7116 Graph Theory
19:00 - 20:00 IST-EVE-1, BIS-EVE-1-Retake, BIT-EVE-1-Retake
Justus Karegyeya
BIS 1104 Communication Skills for IT/IS
--- EASLIS-RAM-1
ABIDI
MRM 7103 Documentary Heritage and Society
DRAM-EVE-2
NINA
RAM 2108 Oral History and Paleography
CS-EVE-1
May Namuddu
BIS 1104 Communication Skills for IT/IS
BLIS-EVE-3
BATTE
BLS 3124 Multimedia Librarianship
BIT-EVE-2
Richard Mayanja
BIS 2106 Data and Information Management II
CS-EVE-2
Ernest Mwebaze
CSC 2114 Artificial Intelligence
--- SE-EVE-3
Alex Mwotil
BSE 3110 Object-Oriented Analysis and Design
SE-EVE-1
Davies Rwabu
BIS 1104 Communication Skills for IT/IS
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
SENONO
BRM 1104 Supplies and Materials Management
BRAM-EVE-3
EKWARO
BLS 3214 Automation of Records Management Systems
20:00 - 21:00 --- SE-EVE-4
Mary Nsabagwa
BSE 4100 Software Engineering Project I
SE-EVE-3
Joseph Balikuddembe
BSE 3103 Requirements Engineering
BRAM-EVE-2
KADDU
BRM 2105 Research Methods
BIS-EVE-2
Jacob Katende
BIS 2105 Information System Security and Risk Management
CS-EVE-3-Elec 3
Joseph Lwomwa
CSC 3115 Advanced Programming
BIT-EVE-3
Albert Bitwire
BIT 3109 Web Systems and Technologies II
BIS-EVE-3
Amon Muteganda
BIS 3100 Modeling and Simulation
DLIS-EVE-2, BLIS-EVE-1
MUZAKI
BLS 1106 Information Literacy
T
u
e
s
d
a
y
08:00 - 09:00 -x- --- --- --- --- --- --- --- -x- BIT-1-Retake
Haleem Chongomweru
BIT 1106 Introduction to Information Technology
--- --- --- CS-3
Emmanuel Eilu
CSC 3119 User Interface Design
BLIS-1
MUTIBWA
BLS 3120 Library Operations
BIS-2
Jacob Katende
BIS 2105 Information System Security and Risk Management
SE-2
Rose Nakibuule
CSC 2114 Artificial Intelligence
BLIS-2
KHAN
BLS 2113 Document Classification I
--- --- --- -x- -x- -x- ---
09:00 - 10:00 -x- --- --- --- --- --- IST-1
Yonasi Safari
CSC 1100 Computer Literacy
BLIS-3
BATTE
BLS 3124 Multimedia Librarianship
-x- BRAM-1, DRAM-1
EKWARO
BRM 1101 Principles of Records and Archives Management
BRAM-3
KAWALYA
BRM 3103 Preservation and Conservation
BIT-2-Elec3
Haleem Chongomweru
BIS 1100 Foundations of Informatiom Systems
--- BIT-3
Albert Bitwire
BIT 3109 Web Systems and Technologies II
SE-4
Grace Kamulegeya
BSE 4101 Software Reliability and Testing
BIS-3
Amon Muteganda
BIS 3100 Modeling and Simulation
--- --- -x- -x- -x- ---
10:00 - 11:00 -x- --- --- --- --- EASLIS-PhD
MUSOKE
PLS 8107 Seminar
BIT-3
Emma Mugejjera
BIT 3111 Information Technology Project I
BLIS-3
BUKIRWA
BLS 3125 Automation of Library and Information Systems
-x- --- BRAM-3
Vincent Male
BLS 3121 Website Development and Internet Technology
BIT-2
Brian Muchake
BIS 2106 Data and Information Management II
--- BRAM-2
KADDU
BRM 2105 Research Methods
--- --- CS-1, SE-2-Elec1
Joseph Ssemwogerere
CSC 1104 Computer Organization & Architecture
SE-3
Jacob Katende
CSC 3119 User Interface Design
--- --- -x- -x- -x- ---
11:00 - 12:00 -x- --- --- --- --- -x- CS-3-Elec 2
John Ngubiri
MTH 3107 Linear programming
BIT-2-Elec2
Paul Ssemaluulu
BIT 2105 Electronic Media Systems & Multimedia
CS-2
John Kizito
MTH 3105 Discrete Mathematics
BRAM-1, DRAM-1
MUZAKI
BLS 1111 Information Technology 1
BLIS-2
MWANJE
BLS 1213 Analysis of Information Systems
DRAM-2
MUTIBWA
RAM 2107 Introduction to Management of Museum Collections
--- BIT-1-Retake
Haleem Chongomweru
BIT 1105 Communication Technology and the Internet
-x- -x- -x- ---
12:00 - 13:00 -x- --- --- --- --- --- -x- BIS-2
Joseph Lwomwa
CSC 1107 Structured Programming
BRAM-2
NALUMAGA
BRM 2101 Information and Documentation Services
--- --- --- --- -x- -x- -x- ---
13:00 - 14:00 -x- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -x- -x- -x- -X-
14:00 - 15:00 -x- --- --- --- --- --- BRAM-1, DRAM-1
NINA
BRM 1103 Paleography and Oral History Management
CS-1
Emmanuel Lule
CSC 1108 Individual Project 1
-x- --- --- BIS-3
Peter Wakholi
BIS 3103 Project in Information Systems I
--- --- --- BIS-2
Rehema Baguma
BIS 2107 Human Computer Interaction
--- --- --- --- --- -x- -x- -x- ---
15:00 - 16:00 -x- --- --- --- --- --- BLIS-3
KAWALYA
BLS 3116 Preservation and Conservation
-x- SE-1
Davies Rwabu
BIS 1104 Communication Skills for IT/IS
BRAM-3
KALYOWA
BRM 3101 Project Planning and Management
BRAM-1, DRAM-1
KIYINGI
BLS 1112 Communication Skills and Practice
BRAM-2
ABIDI
BRM 2102 Ethics in Records and Archives Management
BLIS-1
MUSOKE
BLS 1105 Information and Society
SE-2
David Byansi
MTH 3105 Discrete Mathematics
--- SE-3
Joseph Balikuddembe
BSE 3103 Requirements Engineering
--- --- -x- -x- -x- ---
16:00 - 17:00 -x- --- --- --- --- --- --- CS-1
John Kizito
CSC 1107 Structured Programming
--- --- --- BIS-3
Emily Bagarukayo
BSE 3106 Mobile Networks and Computing
--- --- --- -x- -x- -x- ---
17:00 - 18:00 CS-EVE-3-Elec 3
Joseph Lwomwa
CSC 3115 Advanced Programming
--- --- --- --- --- IST-EVE-1
Yonasi Safari
CSC 1100 Computer Literacy
BIS-EVE-3
Peter Wakholi
BIS 3103 Project in Information Systems I
BLIS-EVE-3
BUKIRWA
BLS 3125 Automation of Library and Information Systems
SE-EVE-1
Davies Rwabu
BIS 1104 Communication Skills for IT/IS
DLIS-EVE-2, BLIS-EVE-1
MUZAKI
BLS 1106 Information Literacy
SE-EVE-4
Mark Rujumba
BIS 3106 Business Process Management
CS-EVE-2
John Kizito
MTH 3105 Discrete Mathematics
BRAM-EVE-2
BATTE
BRM 2104 Desktop Publishing and Editing
SE-EVE-3
Jacob Katende
CSC 3119 User Interface Design
BIS-EVE-2-Elec1
Agnes Nakakawa
BIS 2109 E-Services
BIT-EVE-3
Daudi Jjingo
BIS 2107 Human Computer Interaction
BIT-EVE-1-Retake
Haleem Chongomweru
BIT 1106 Introduction to Information Technology
DRAM-EVE-2
LUYOMBYA
RAM 2106 Basic Archives Management
CS-EVE-3-Elec 2
John Ngubiri
MTH 3107 Linear programming
CS-EVE-1, SE-EVE-2-Elec1
Joseph Ssemwogerere
CSC 1104 Computer Organization & Architecture
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
EKWARO
BRM 1101 Principles of Records and Archives Management
--- --- ---
18:00 - 19:00 MIT-1
Evelyn Kigozi-Kahiigi
MIT 7115 Contemporary Issues in Information Technology
EASLIS-MSC-1
NALUMAGA
MSC 7105 Information, Gender and Society
EASLIS-RAM-1
TINGO
MRM 7101 Organisation and Management Theories
EASLIS-MSC-2
KADDU
MSC 7202 Information Storage and Retrieval
--- BIT-EVE-2, BIT-EVE-2-Elec2
Paul Ssemaluulu
BIT 2105 Electronic Media Systems & Multimedia
CS-EVE-1, SE-EVE-1
Lillian Komugisha
CSC 1100 Computer Literacy
BRAM-EVE-3
KALYOWA
BRM 3101 Project Planning and Management
SE-EVE-2
Rose Nakibuule
CSC 2114 Artificial Intelligence
BIT-EVE-3
Flavia Namagembe
BIT 3111 Information Technology Project I
BLIS-EVE-2
KIDAAGA
BLS 2112 Document Cataloguing I
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
NINA
BRM 1103 Paleography and Oral History Management
MIS-1, MCS-1
Agnes Rwashana
MIS 7102 Modelling and Simulation
MDSE-1-option-MC-Elec1, MDSE-1-option-SE
Benjamin Kanagwa
MCN 7102 Software Engineering
MCS-2
Emily Bagarukayo
MCS 8103 Operating Systems Theory and Design
19:00 - 20:00 --- --- IST-EVE-1
Lillian Komugisha
IST 1101 Foundations of Information Systems and Technology
DRAM-EVE-2
MUTIBWA
RAM 2107 Introduction to Management of Museum Collections
SE-EVE-1
Joab Agaba
CSC 1107 Structured Programming
DLIS-EVE-2
NAIBOKA
DLS 2107 Specialized Information Services
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
KIYINGI
BLS 1112 Communication Skills and Practice
BIT-EVE-2-Elec3
Haleem Chongomweru
BIS 1100 Foundations of Informatiom Systems
SE-EVE-3
Swaib Kyanda Kaawaase
BSE 3104 Software metrics
BRAM-EVE-2
ABIDI
BRM 2102 Ethics in Records and Archives Management
BIS-EVE-2
Jacob Katende
BIS 2105 Information System Security and Risk Management
SE-EVE-2
David Byansi
MTH 3105 Discrete Mathematics
BIS-EVE-3
Amon Muteganda
BIS 3100 Modeling and Simulation
--- BLIS-EVE-3
ENON
BLS 3123 Research Methods
20:00 - 21:00 BRAM-EVE-3
KAWALYA
BRM 3103 Preservation and Conservation
--- CS-EVE-3
Richard Ssekibuule
CSC 3112 Principles of Programming Languages
SE-EVE-4
Asaph Tweheyo
COE 2105 Entrepreneurship
BLIS-EVE-2
SENDIKADIWA
BLS 2107 Editing
CS-EVE-1
John Kizito
CSC 1107 Structured Programming
W
e
d
n
e
s
d
a
y
08:00 - 09:00 -x- --- --- --- --- --- IST-1
Hasifah Namatovu
IST 1102 Emerging Trends in Information Systems and Technology
BIT-3
Daudi Jjingo
BIS 2107 Human Computer Interaction
-x- --- CS-3
Emmanuel Eilu
CSC 3119 User Interface Design
BIT-2
Brian Muchake
BIS 2106 Data and Information Management II
SE-4
Grace Kamulegeya
BSE 4101 Software Reliability and Testing
BRAM-2
ABIDI
BRM 2102 Ethics in Records and Archives Management
SE-3
Alex Mwotil
BSE 3110 Object-Oriented Analysis and Design
--- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- ---
09:00 - 10:00 -x- --- --- --- --- --- IST-1
James Kisoro
MTH 1110 Basic Mathematics
BLIS-3
KAWALYA
BLS 3116 Preservation and Conservation
-x- SE-1
Davies Rwabu
BIS 1104 Communication Skills for IT/IS
--- BIT-3
Henry Serugunda
BIT 3108 IT Project Management
BLIS-1
MUTIBWA
BLS 3120 Library Operations
--- DRAM-2
NINA
RAM 2108 Oral History and Paleography
SE-3
Swaib Kyanda Kaawaase
BSE 3104 Software metrics
CS-PhD
Ernest Mwebaze
PCS 9202 Advances in Computer Vision &Image Processing
--- --- -x- -x- -x- ---
10:00 - 11:00 -x- --- --- --- --- EASLIS-PhD
John Ngubiri
PLS 8106 Operational Research in Information Science
-x- --- BIS-3
Fiona Ssozi
BIS 3108 Information Systems Audit
BIT-2
Florence Kivunike
BIT 2111 Web Systems and Technologies I
--- BLIS-1
MUZAKI
BLS 1106 Information Literacy
--- --- --- -x- -x- -x- ---
11:00 - 12:00 -x- --- --- --- --- IST-1
Asaph Tweheyo
COE 2105 Entrepreneurship
BRAM-3
SSEKITTO
BRM 3102 Management of Business Records
-x- BRAM-1, DRAM-1
KIYINGI
BLS 1112 Communication Skills and Practice
CS-3
Richard Ssekibuule
CSC 3112 Principles of Programming Languages
BRAM-2
KADDU
BRM 2105 Research Methods
BIS-2-Elec2
Irene Arinaitwe
BIT 2111 Web Systems and Technologies I
--- DRAM-2
LUYOMBYA
RAM 2106 Basic Archives Management
--- --- -x- -x- -x- ---
12:00 - 13:00 -x- --- --- --- --- --- --- -x- BLIS-2
SENDIKADIWA
BLS 2107 Editing
--- --- SE-2
Rose Nakibuule
CSC 2114 Artificial Intelligence
--- --- --- -x- -x- -x- ---
13:00 - 14:00 -x- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -x- -x- -x- -X-
14:00 - 15:00 -x- --- --- --- --- --- --- --- -x- BRAM-3
Vincent Male
BLS 3121 Website Development and Internet Technology
BIS-3, SE-4
Joyce Nakatumba-Nabende
BIS 3106 Business Process Management
BIT-2
Henry Serugunda
COE 2105 Entrepreneurship
SE-3
Joseph Balikuddembe
BSE 3103 Requirements Engineering
--- CS-3-Elec 3
Joseph Lwomwa
CSC 3115 Advanced Programming
--- BLIS-1
KULISOOMA
BLS 1111 Information Technology 1
--- --- --- --- -x- -x- -x- ---
15:00 - 16:00 -x- --- --- --- --- --- IST-1
Yonasi Safari
CSC 1100 Computer Literacy
BLIS-2
MUTIBWA
BLS 2106 Reference and Information Service
-x- --- BRAM-1, DRAM-1
OMONA
BRM 1102 Organisation and Office Systems
BIS-2-Elec1
Agnes Nakakawa
BIS 2109 E-Services
BIT-1-Retake
Haleem Chongomweru
BIT 1105 Communication Technology and the Internet
--- --- --- -x- -x- -x- ---
16:00 - 17:00 -x- --- --- --- --- --- --- --- --- CS-2
David Byansi
CSC 2100 Data Structures and Algorithms
--- SE-2
Fred Kiwanuka
CSC 2100 Data Structures and Algorithms
--- --- --- -x- -x- -x- ---
17:00 - 18:00 CS-EVE-2-Elec1, SE-EVE-2-Elec2
Albert Bitwire
BSE 2105 Formal Methods
--- --- --- --- --- IST-EVE-1
Hasifah Namatovu
IST 1102 Emerging Trends in Information Systems and Technology
--- SE-EVE-3
Joseph Balikuddembe
BSE 3103 Requirements Engineering
BIT-EVE-3
Henry Serugunda
BIT 3108 IT Project Management
DRAM-EVE-2
NINA
RAM 2108 Oral History and Paleography
BIT-EVE-2
Florence Kivunike
BIT 2111 Web Systems and Technologies I
CS-EVE-3
Richard Ssekibuule
CSC 3112 Principles of Programming Languages
BRAM-EVE-2
NALUMAGA
BRM 2101 Information and Documentation Services
BLIS-EVE-1
MUSOKE
BLS 1105 Information and Society
BIS-EVE-2
Joseph Lwomwa
CSC 1107 Structured Programming
SE-EVE-4
Mark Rujumba
BIS 3106 Business Process Management
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
MUZAKI
BLS 1111 Information Technology 1
BLIS-EVE-2
MWANJE
BLS 1213 Analysis of Information Systems
BIS-EVE-3
Fiona Ssozi
BIS 3108 Information Systems Audit
DLIS-EVE-2
KULISOOMA
DLS 2105 School Library Studies
BRAM-EVE-3
SSEKITTO
BRM 3102 Management of Business Records
--- BLIS-EVE-3
OMONA
BLS 3113 Management of Information Institutions and Resources
---
18:00 - 19:00 BIT-EVE-1-Retake
Haleem Chongomweru
BIT 1105 Communication Technology and the Internet
MCS-1, MDSE-1-option-SE
Engineer Bainomugisha
MCN 7105 Structure and Interpretation of Computer Programs
EASLIS-MSC-1
KIGONGO-BUKENYA
MSC 7109 Information Sources and Services
EASLIS-RAM-1
LUYOMBYA
MRM 7102 Records Management
EASLIS-MSC-2
BAZIRAKE
MSC 8104 Bibliometrics
--- IST-EVE-1
James Kisoro
MTH 1110 Basic Mathematics
--- BIS-EVE-2
Brian Muchake
BIS 2106 Data and Information Management II
SE-EVE-2
David Byansi
MTH 3105 Discrete Mathematics
MIT-1
Fiona Tulinayo
MIT 7100 Information Security
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC
Tonny Bulega
MCN 7104 Mobile Communications
MIS-2-option-ISM
Joyce Nakatumba-Nabende
MIS 8117 Business Process Modelling & Analysis
19:00 - 20:00 BLIS-EVE-2
KIDAAGA
BLS 2112 Document Cataloguing I
--- SE-EVE-4
Asaph Tweheyo
COE 2105 Entrepreneurship
BIT-EVE-3
Albert Bitwire
BIT 3109 Web Systems and Technologies II
SE-EVE-1
Mark Magumba
BIS 1100 Foundations of Informatiom Systems
BIT-EVE-1-Retake
Haleem Chongomweru
BIT 1106 Introduction to Information Technology
CS-EVE-2
David Byansi
CSC 2100 Data Structures and Algorithms
BRAM-EVE-2
Yonasi Safari
BLS 2215 Database Management Systems
SE-EVE-3
Swaib Kyanda Kaawaase
BSE 3104 Software metrics
SE-EVE-2
Rose Nakibuule
CSC 2114 Artificial Intelligence
BLIS-EVE-3
KAWALYA
BLS 3116 Preservation and Conservation
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
EKWARO
BRM 1101 Principles of Records and Archives Management
CS-EVE-3-Elec 2
John Ngubiri
MTH 3107 Linear programming
DLIS-EVE-2
KADDU
DLS 2108 Stores and Material Management
20:00 - 21:00 --- --- --- BIT-EVE-2
Henry Serugunda
COE 2105 Entrepreneurship
CS-EVE-2
John Kizito
MTH 3105 Discrete Mathematics
BIS-EVE-2-Elec2
Irene Arinaitwe
BIT 2111 Web Systems and Technologies I
--- ---
T
h
u
r
s
d
a
y
08:00 - 09:00 -x- --- --- --- --- --- IST-1
Lillian Komugisha
IST 1101 Foundations of Information Systems and Technology
BLIS-3
BATTE
BLS 3124 Multimedia Librarianship
-x- --- --- --- CS-2
Ernest Mwebaze
CSC 2114 Artificial Intelligence
BRAM-2
Yonasi Safari
BLS 2215 Database Management Systems
BRAM-1, DRAM-1
SENONO
BRM 1104 Supplies and Materials Management
--- --- BIT-3
Albert Bitwire
BIT 3109 Web Systems and Technologies II
--- --- --- -x- -x- -x- ---
09:00 - 10:00 -x- --- --- --- --- EASLIS-PhD
John Ngubiri
PLS 8106 Operational Research in Information Science
-x- --- SE-3-Elec1
Joab Agaba
BSE 3105 Software Evolution
--- CS-2
John Kizito
MTH 3105 Discrete Mathematics
SE-3-Elec3
Mary Nsabagwa
BSE 3109 Introduction to Embedded Systems
CS-3
Richard Ssekibuule
CSC 3112 Principles of Programming Languages
--- --- --- --- -x- -x- -x- ---
10:00 - 11:00 -x- --- --- --- --- BLIS-3
BUKIRWA
BLS 3125 Automation of Library and Information Systems
--- -x- SE-4
Tonny Bulega
COE 2105 Entrepreneurship
CS-1, SE-1
Lillian Komugisha
CSC 1100 Computer Literacy
BIT-2
Johnson Mwebaze
BSE 2106 Computer Networks
CS-2
Alex Mwotil
BSE 2106 Computer Networks
--- --- SE-2
Julianne Sansa-Otim
BSE 2106 Computer Networks
--- BRAM-3
EKWARO
BLS 3214 Automation of Records Management Systems
--- --- -x- -x- -x- CS-PhD
Paul Ssemaluulu
PIT 9202 Advanced Research in IT Management
11:00 - 12:00 -x- --- --- --- --- EASLIS-PhD
KIBANJA
PLS 8105 Research Paradigms in Information Science
CS-1
John Kizito
CSC 1107 Structured Programming
-x- DRAM-2
MUZAKI
RAM 2109 Basic Financial Management
BIT-2-Elec3
Haleem Chongomweru
BIS 1100 Foundations of Informatiom Systems
--- BRAM-2
BATTE
BRM 2104 Desktop Publishing and Editing
BLIS-2
KIDAAGA
BLS 2112 Document Cataloguing I
BIS-2-Elec2
Irene Arinaitwe
BIT 2111 Web Systems and Technologies I
--- CS-3
Moses Nasinyama
COE 2105 Entrepreneurship
--- --- -x- -x- -x-
12:00 - 13:00 -x- --- --- --- --- IST-1, BIS-1-Retake, BIT-1-Retake
Justus Karegyeya
BIS 1104 Communication Skills for IT/IS
-x- --- --- SE-2
David Byansi
MTH 3105 Discrete Mathematics
--- --- --- -x- -x- -x-
13:00 - 14:00 -x- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -x- -x- -x- -X-
14:00 - 15:00 -x- --- --- --- --- --- BLIS-3
OMONA
BLS 3113 Management of Information Institutions and Resources
--- -x- SE-1
Mark Magumba
BIS 1100 Foundations of Informatiom Systems
SE-3-Elec2, BIT-3-Elec3
Drake Mirembe
BSE 3106 Mobile Networks and Computing
--- --- BLIS-2
MWANJE
BLS 1213 Analysis of Information Systems
--- --- --- BIS-3
Emily Bagarukayo
BSE 3106 Mobile Networks and Computing
--- BIT-1-Retake
Haleem Chongomweru
BIT 1106 Introduction to Information Technology
--- -x- -x- -x- ---
15:00 - 16:00 -x- --- --- --- --- --- --- CS-1
May Namuddu
BIS 1104 Communication Skills for IT/IS
-x- --- BIT-3
Daudi Jjingo
BIS 2107 Human Computer Interaction
CS-2
David Byansi
CSC 2100 Data Structures and Algorithms
BLIS-1
MUSOKE
BLS 1105 Information and Society
BRAM-3
KALYOWA
BRM 3101 Project Planning and Management
SE-2
Fred Kiwanuka
CSC 2100 Data Structures and Algorithms
BRAM-1, DRAM-1
NINA
BRM 1103 Paleography and Oral History Management
--- -x- -x- -x- ---
16:00 - 17:00 -x- --- --- --- --- --- --- --- SE-1
Joab Agaba
CSC 1107 Structured Programming
--- BRAM-2
EKWARO
BRM 2103 Records Processing and Organization
--- BIS-2-Elec1
Agnes Nakakawa
BIS 2109 E-Services
CS-3-Elec 2
John Ngubiri
MTH 3107 Linear programming
--- --- -x- -x- -x- ---
17:00 - 18:00 BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
OMONA
BRM 1102 Organisation and Office Systems
--- --- --- --- --- IST-EVE-1
James Kisoro
MTH 1110 Basic Mathematics
CS-EVE-1
John Kizito
CSC 1107 Structured Programming
BLIS-EVE-3
BATTE
BLS 3124 Multimedia Librarianship
DLIS-EVE-2
KULISOOMA
DLS 2105 School Library Studies
BIT-EVE-3
Daudi Jjingo
BIS 2107 Human Computer Interaction
BIT-EVE-2
Richard Mayanja
BIS 2106 Data and Information Management II
CS-EVE-2
Ernest Mwebaze
CSC 2114 Artificial Intelligence
BRAM-EVE-2
KADDU
BRM 2105 Research Methods
BLIS-EVE-1
MUSOKE
BLS 1105 Information and Society
SE-EVE-3-Elec3
Mary Nsabagwa
BSE 3109 Introduction to Embedded Systems
SE-EVE-2
Fred Kiwanuka
CSC 2100 Data Structures and Algorithms
BRAM-EVE-3
KALYOWA
BRM 3101 Project Planning and Management
BIS-EVE-2-Elec1
Agnes Nakakawa
BIS 2109 E-Services
BIS-EVE-3
Emily Bagarukayo
BSE 3106 Mobile Networks and Computing
BLIS-EVE-2
MUTIBWA
BLS 2106 Reference and Information Service
CS-EVE-3
Moses Nasinyama
COE 2105 Entrepreneurship
--- --- ---
18:00 - 19:00 DRAM-EVE-2
MUZAKI
RAM 2109 Basic Financial Management
MCS-1, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC, MDSE-1-option-SE
John Ngubiri
MIT 7116 Research Methodology
EASLIS-MSC-1
BUKIRWA
MSC 7107 Information Technology For Library and Information Services
EASLIS-RAM-1
LUYOMBYA
MRM 7102 Records Management
EASLIS-MSC-2
NAIBOKA
MSC 8111 Indigenous Knowledge Management Systems
--- BRAM-EVE-3
EKWARO
BLS 3214 Automation of Records Management Systems
MIS-2-option-IST, MIT-2-option-IM-Elec3, MIT-2-option-IW
Vincent Male
MIT 8116 Multimedia and Emerging Technologies
BIT-EVE-2
Johnson Mwebaze
BSE 2106 Computer Networks
CS-EVE-2
Alex Mwotil
BSE 2106 Computer Networks
BLIS-EVE-3
KAWALYA
BLS 3116 Preservation and Conservation
SE-EVE-2
Julianne Sansa-Otim
BSE 2106 Computer Networks
BIS-EVE-2
Emmanuel Eilu
BIS 2107 Human Computer Interaction
MCS-2
Ernest Mwebaze
MCS 8100 Artificial Intelligence
MIT-1, MIS-1
Paul Ssemaluulu
MIT 7116 Research Methodology
MDSE-2-option-CN, MDSE-2-option-MC-Elec2, MDSE-2-option-SE-Elec2
Emmanuel Masabo
MCN 8104 Networking Programming
MIT-2-option-IM-Elec2
Florence Kivunike
MIT 8115 Corporate Network Management
19:00 - 20:00 EASLIS-RAM-2
KADDU, LUYOMBYA
MRM 7301 Dissertation Phase I
--- BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
NINA
BRM 1103 Paleography and Oral History Management
BLIS-EVE-3
MWANJE
BLS 3122 Web Document Management
SE-EVE-3-Elec1
Joab Agaba
BSE 3105 Software Evolution
BIT-EVE-2
Johnson Mwebaze
BSE 2106 Computer Networks
CS-EVE-2
Alex Mwotil
BSE 2106 Computer Networks
BRAM-EVE-2
Yonasi Safari
BLS 2215 Database Management Systems
BIS-EVE-3
Emily Bagarukayo
BSE 3106 Mobile Networks and Computing
BIS-EVE-2-Elec2
Irene Arinaitwe
BIT 2111 Web Systems and Technologies I
SE-EVE-2
Julianne Sansa-Otim
BSE 2106 Computer Networks
CS-EVE-3
Emmanuel Eilu
CSC 3119 User Interface Design
SE-EVE-3-Elec2, BIT-EVE-3-Elec3
Drake Mirembe
BSE 3106 Mobile Networks and Computing
BLIS-EVE-2
KHAN
BLS 2113 Document Classification I
DLIS-EVE-2
KALYOWA
DLS 2106 Introduction to Community Information Services
20:00 - 21:00 BRAM-EVE-3
SSEKITTO
BRM 3102 Management of Business Records
--- IST-EVE-1
Asaph Tweheyo
COE 2105 Entrepreneurship
DRAM-EVE-2
MUTIBWA
RAM 2107 Introduction to Management of Museum Collections
BIS-EVE-3
Mark Rujumba
BIS 3106 Business Process Management
F
r
i
d
a
y
08:00 - 09:00 -x- --- --- --- --- --- --- --- -x- --- --- --- CS-3
Moses Nasinyama
COE 2105 Entrepreneurship
BIT-3
Henry Serugunda
BIT 3108 IT Project Management
--- --- --- BLIS-2
KHAN
BLS 2113 Document Classification I
--- --- --- -x- -x- -x- ---
09:00 - 10:00 -x- --- --- --- --- --- IST-1
Asaph Tweheyo
COE 2105 Entrepreneurship
BLIS-3
ENON
BLS 3123 Research Methods
-x- --- BIS-3, BIT-3
Peter Nabende
BIS 3101 Intelligent Systems
BIT-2
Johnson Mwebaze
BSE 2106 Computer Networks
CS-2
Alex Mwotil
BSE 2106 Computer Networks
--- --- SE-3-Elec1
Joab Agaba
BSE 3105 Software Evolution
SE-2
Julianne Sansa-Otim
BSE 2106 Computer Networks
--- --- --- -x- -x- -x- ---
10:00 - 11:00 -x- --- --- --- --- --- -x- BLIS-2
KIDAAGA
BLS 2112 Document Cataloguing I
--- DRAM-2
NINA
RAM 2108 Oral History and Paleography
--- --- SE-1
Benjamin Kanagwa
BSE 1106 Problem Solving and Programming Concepts
--- -x- -x- -x- ---
11:00 - 12:00 -x- --- --- --- --- --- SE-3-Elec3
Mary Nsabagwa
BSE 3109 Introduction to Embedded Systems
BLIS-3
OMONA
BLS 3113 Management of Information Institutions and Resources
-x- BIT-2
Henry Serugunda
COE 2105 Entrepreneurship
CS-1
May Namuddu
BIS 1104 Communication Skills for IT/IS
BRAM-2
EKWARO
BRM 2103 Records Processing and Organization
BIS-2
Rehema Baguma
BIS 2107 Human Computer Interaction
--- --- BRAM-1, DRAM-1
MUZAKI
BLS 1111 Information Technology 1
--- -x- -x- -x- ---
12:00 - 13:00 -x- --- --- --- --- --- CS-1, SE-2-Elec1
Joseph Ssemwogerere
CSC 1104 Computer Organization & Architecture
-x- --- --- --- BRAM-3
SSEKITTO
BRM 3102 Management of Business Records
--- --- --- --- --- -x- -x- -x- ---
13:00 - 14:00 -x- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -X- -x- -x- -x- -X-
14:00 - 15:00 -x- --- --- --- --- EASLIS-PhD
KIGONGO-BUKENYA
PLS 8103 Theory of Information Science
IST-1
Lillian Komugisha
IST 1101 Foundations of Information Systems and Technology
BLIS-2
MUTIBWA
BLS 2106 Reference and Information Service
-x- SE-1
Joab Agaba
CSC 1107 Structured Programming
--- --- BIT-3-Elec2
Raymond Mugwanya
CSC 3119 User Interface Design
--- BRAM-1, DRAM-1
SENONO
BRM 1104 Supplies and Materials Management
--- CS-2-Elec1, SE-2-Elec2
Albert Bitwire
BSE 2105 Formal Methods
--- SE-3-Elec2, BIT-3-Elec3
Drake Mirembe
BSE 3106 Mobile Networks and Computing
--- --- -x- -x- -x- ---
15:00 - 16:00 -x- --- --- --- --- --- BLIS-3
MWANJE
BLS 3122 Web Document Management
-x- --- --- BRAM-2
NALUMAGA
BRM 2101 Information and Documentation Services
BIS-2
Brian Muchake
BIS 2106 Data and Information Management II
--- --- --- -x- -x- -x- ---
16:00 - 17:00 -x- --- --- --- --- --- --- SE-1
Mark Magumba
BIS 1100 Foundations of Informatiom Systems
--- --- BLIS-1
MUZAKI
BLS 1106 Information Literacy
--- --- --- --- --- -x- -x- -x- ---
17:00 - 18:00 BRAM-EVE-3
Vincent Male
BLS 3121 Website Development and Internet Technology
--- --- --- --- --- IST-EVE-1
Asaph Tweheyo
COE 2105 Entrepreneurship
SE-EVE-3-Elec1
Joab Agaba
BSE 3105 Software Evolution
DLIS-EVE-2
KADDU
DLS 2108 Stores and Material Management
SE-EVE-1
Benjamin Kanagwa
BSE 1106 Problem Solving and Programming Concepts
BLIS-EVE-2
KHAN
BLS 2113 Document Classification I
BIT-EVE-2
Henry Serugunda
COE 2105 Entrepreneurship
CS-EVE-1, SE-EVE-2-Elec1
Joseph Ssemwogerere
CSC 1104 Computer Organization & Architecture
BRAM-EVE-2
NALUMAGA
BRM 2101 Information and Documentation Services
SE-EVE-3-Elec3
Mary Nsabagwa
BSE 3109 Introduction to Embedded Systems
CS-EVE-3
Emmanuel Eilu
CSC 3119 User Interface Design
DRAM-EVE-2
LUYOMBYA
RAM 2106 Basic Archives Management
BLIS-EVE-3
BUKIRWA
BLS 3125 Automation of Library and Information Systems
BIT-EVE-3-Elec2
Raymond Mugwanya
CSC 3119 User Interface Design
BIT-EVE-1-Retake
Haleem Chongomweru
BIT 1105 Communication Technology and the Internet
BIS-EVE-3
Mark Rujumba
BIS 3106 Business Process Management
SE-EVE-3-Elec2, BIT-EVE-3-Elec3
Drake Mirembe
BSE 3106 Mobile Networks and Computing
--- --- ---
18:00 - 19:00 MIT-1, MIS-1, MDSE-2-option-MC, MDSE-2-option-SE
Richard Mayanja
MIS 7110 Database Systems/MCN 8106 Database Design
EASLIS-MSC-1, EASLIS-MSC-2, EASLIS-RAM-1
ENON
MSC 7101 Research Methods
--- --- --- BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
OMONA
BRM 1102 Organisation and Office Systems
BRAM-EVE-2
BATTE
BRM 2104 Desktop Publishing and Editing
MCS-2, MDSE-2-option-CN
Richard Ssekibuule
MCN 8100 Advanced Network Security
BIS-EVE-2
Brian Muchake
BIS 2106 Data and Information Management II
MCS-1, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-SE, MDSE-1-option-MC
Rehema Baguma
MCN 7109 Requirements Engineering
--- MIS-2-option-ISM, MIT-2-option-IM
Agnes Nakakawa
MIS 8116 Enterprise Integration & Collaborative Communication
19:00 - 20:00 SE-EVE-4
Mary Nsabagwa
BSE 4100 Software Engineering Project I
--- --- --- IST-EVE-1
Yonasi Safari
CSC 1100 Computer Literacy
SE-EVE-3
Alex Mwotil
BSE 3110 Object-Oriented Analysis and Design
BLIS-EVE-1
MUTIBWA
BLS 3120 Library Operations
SE-EVE-2
Fred Kiwanuka
CSC 2100 Data Structures and Algorithms
BIT-EVE-2-Elec3
Haleem Chongomweru
BIS 1100 Foundations of Informatiom Systems
CS-EVE-2
David Byansi
CSC 2100 Data Structures and Algorithms
BIS-EVE-2
Emmanuel Eilu
BIS 2107 Human Computer Interaction
DRAM-EVE-2
MUZAKI
RAM 2109 Basic Financial Management
DLIS-EVE-2
NAIBOKA
DLS 2107 Specialized Information Services
BLIS-EVE-2
MWANJE
BLS 1213 Analysis of Information Systems
SE-EVE-1
Joab Agaba
CSC 1107 Structured Programming
BRAM-EVE-3
KAWALYA
BRM 3103 Preservation and Conservation
---
20:00 - 21:00 --- --- --- CS-EVE-1
May Namuddu
BIS 1104 Communication Skills for IT/IS
SE-EVE-1
Mark Magumba
BIS 1100 Foundations of Informatiom Systems
CS-EVE-3
Moses Nasinyama
COE 2105 Entrepreneurship
BRAM-EVE-2
EKWARO
BRM 2103 Records Processing and Organization
BIT-EVE-3
Henry Serugunda
BIT 3108 IT Project Management
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
SENONO
BRM 1104 Supplies and Materials Management
---
S
a
t
u
r
d
a
y
08:00 - 09:00 -x- --- --- --- EASLIS-MSC-1
SENDIKADIWA
MSC 7106 Knowledge Organisation and Management
--- --- MCS-1-Elec2, MDSE-1-option-CN-Elec1, MDSE-1-option-MC, MDSE-1-option-SE-Elec4
Drake Mirembe
MCN 7106 Mobile Software and Content Development
-x- --- --- --- --- BRAM-EVE-2
EKWARO
BRM 2103 Records Processing and Organization
--- --- --- --- --- --- --- -x- --- --- ---
09:00 - 10:00 -x- --- EASLIS-RAM-2
LUYOMBYA
MRM 7302 Research Seminar Series I
--- --- MIT-2-option-IM-Elec1, MIT-2-option-IW-Elec1
Raymond Mugwanya
MIT 8104 Online Information Services
-x- CS-3-Elec 4, CS-EVE-3-Elec 4
Patrick Ogao
CSC 3105 Computer Graphics
--- BIT-EVE-2-Elec1
Aminah Zawedde
BIT 2112 Electronic Commerce
IST-EVE-1
Lillian Komugisha
IST 1101 Foundations of Information Systems and Technology
MIS-2-option-IST
Richard Mayanja
MIS 8108 Business Intelligence and Data Mining
--- --- --- --- --- --- -x- --- --- ---
10:00 - 11:00 -x- --- --- --- -x- MCS-2, MDSE-2-option-CN, MDSE-2-option-MC-Elec1
Dennis Kaburu
MCN 8103 Multimedia Communication Systems
--- --- BLIS-EVE-3
MWANJE
BLS 3122 Web Document Management
--- --- --- --- --- -x- --- --- ---
11:00 - 12:00 -x- --- EASLIS-RAM-1
SENDIKADIWA
MRM 7104 Communication and Technical Writing
EASLIS-MSC-2
KHAN
MSC 8105 Knowledge Organisation (Classification and Cataloguing)
--- --- -x- --- --- --- --- --- --- --- -x- --- --- MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC-Elec2, MDSE-1-option-SE-Elec1
Johnson Mwebaze
MCN 7100 Computer Networks
12:00 - 13:00 -x- --- --- --- --- --- -x- --- BLIS-EVE-3
OMONA
BLS 3113 Management of Information Institutions and Resources
--- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- --- ---
13:00 - 14:00 -x- --- --- --- --- MIT-2-option-IM
Aminah Zawedde
MIT 8110 Computer Security
--- MCS-1
Richard Ssekibuule
MCS 7118 Advanced Programming
--- --- --- MCS-2, MDSE-2-option-SE
Peter Ochieng
MCN 8108 Software Quality Assurance and Testing
--- --- MIS-2-option-ISM-Elec1, MIS-2-option-IST
Patrick Ogao
MIS 8110 GIS and Remote Sensing
--- --- --- --- -x- --- ---
14:00 - 15:00 -x- --- EASLIS-MSC-1
KIYINGI
MSC 7108 Information Systems Analysis
--- --- EASLIS-RAM-2
KADDU, LUYOMBYA
MRM 7301 Dissertation Phase I
MDSE-1-option-CN-Elec2, MDSE-1-option-SE-Elec1, MDSE-1-option-MC-Elec2
Fred Kiwanuka
MCN 7101 Principles of Mobile Computing
--- --- --- --- --- MDSE-1-option-CN-Elec3, MDSE-1-option-MC-Elec4
Tonny Bulega
MCN 7107 Communications Systems
--- --- --- --- -x- --- --- ---
15:00 - 16:00 -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- --- --- ---
16:00 - 17:00 -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- --- --- ---
17:00 - 18:00 -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- ---
18:00 - 19:00 -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- CS-PhD
Patrick Ogao
PIS 9201 Advanced Research in GIS
19:00 - 20:00 -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ---
20:00 - 21:00 -x- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ---
Timetable generated with FET 5.30.3 on 11/2/17 1:49 PM