College of Computing & IS
BAM 2102 Entrepreneurship Principles BIS 1100 Foundations of Informatiom Systems BIS 1104 Communication Skills for IT/IS BIS 2103 Knowledge-based Systems BIS 2105 Information System Security and Risk Management BIS 2106 Data and Information Management II BIS 2107 Human Computer Interaction BIS 2109 E-Services BIS 3100 Modeling and Simulation BIS 3101 Intelligent Systems BIS 3102 Business Process Management BIS 3103 Project in Information Systems I BIS 3106 Business Process Management BIS 3108 Information Systems Audit BIT 1105 Communication Technology and the Internet BIT 1106 Introduction to Information Technology BIT 2105 Electronic Media Systems & Multimedia BIT 2109 Integrative Programming and Technologies BIT 2111 Web Systems and Technologies I BIT 2112 Electronic Commerce BIT 3105 Web Systems and Technologies II BIT 3108 IT Project Management BIT 3109 Web Systems and Technologies II BIT 3111 Information Technology Project I BLS 1105 Information and Society BLS 1106 Information Literacy BLS 1111 Information Technology 1 BLS 1112 Communication Skills and Practice BLS 1213 Analysis of Information Systems BLS 2106 Reference and Information Service BLS 2107 Editing BLS 2112 Document Cataloguing I BLS 2113 Document Classification I BLS 2215 Database Management Systems BLS 3113 Management of Information Institutions and Resources BLS 3116 Preservation and Conservation BLS 3117 Publication Design & Production BLS 3120 Library Operations BLS 3121 Website Development and Internet Technology BLS 3122 Web Document Management BLS 3123 Research Methods BLS 3124 Multimedia Librarianship BLS 3125 Automation of Library and Information Systems BLS 3214 Automation of Records Management Systems BRM 1101 Principles of Records and Archives Management BRM 1102 Organisation and Office Systems BRM 1103 Paleography and Oral History Management BRM 1104 Supplies and Materials Management BRM 2101 Information and Documentation Services BRM 2102 Ethics in Records and Archives Management BRM 2103 Records Processing and Organization BRM 2104 Desktop Publishing and Editing BRM 2105 Research Methods BRM 3101 Project Planning and Management BRM 3102 Management of Business Records BRM 3103 Preservation and Conservation BSE 1106 Problem Solving and Programming Concepts BSE 2102 Principles of Software Development II BSE 2105 Formal Methods BSE 2106 Computer Networks BSE 3102 Object-oriented Software Engineering BSE 3103 Requirements Engineering BSE 3104 Software metrics BSE 3105 Software Evolution BSE 3106 Mobile Networks and Computing BSE 3107 Real-Time and Embedded Systems BSE 3109 Introduction to Embedded Systems BSE 3110 Object-Oriented Analysis and Design BSE 4100 Software Engineering Project I BSE 4101 Software Reliability and Testing BSE 4102 Ethics of Professional Engineers COE 2105 Entrepreneurship CSC 1100 Computer Literacy CSC 1104 Computer Organization & Architecture CSC 1107 Structured Programming CSC 1108 Individual Project 1 CSC 2100 Data Structures and Algorithms CSC 2113 Software Engineering CSC 2114 Artificial Intelligence CSC 2115 Programming Methodology II CSC 3105 Computer Graphics CSC 3112 Principles of Programming Languages CSC 3113 Emerging trends in computer science CSC 3114 Selected Topics in CS CSC 3115 Advanced Programming CSC 3119 User Interface Design DCS 2103 Ethics in an IT Environment DLS 1101 Libraries in their Social Setting DLS 1104 Basic Accounts DLS 1106 Libraries in their social setting DLS 1107 Introduction to Cataloguing Theory & Practice DLS 1108 Introduction to Classification Theory & Practice DLS 1109 BASIC ACCOUNTS DLS 2101 Introduction to Community Information Services DLS 2102 Specialized Information Services DLS 2105 School Library Studies DLS 2106 Introduction to Community Information Services DLS 2107 Specialized Information Services DLS 2108 Stores and Material Management IST 1101 Foundations of Information Systems and Technology IST 1102 Emerging Trends in Information Systems and Technology MCN 7100 Computer Networks MCN 7101 Principles of Mobile Computing MCN 7102 Software Engineering MCN 7103 System and Network Security MCN 7104 Mobile Communications MCN 7105 Structure and Interpretation of Computer Programs MCN 7106 Mobile Software and Content Development MCN 7107 Communications Systems MCN 7109 Requirements Engineering MCN 8100 Advanced Network Security MCN 8101 Innovative Mobile Services MCN 8102 Telecommunications Policy and Standards MCN 8103 Multimedia Communication Systems MCN 8104 Networking Programming MCN 8105 Applied Software Project Management MCN 8106 Database Design MCN 8107 Selected Topics in Networking MCN 8108 Software Quality Assurance and Testing MCS 7116 Graph Theory MCS 7118 Advanced Programming MCS 8100 Artificial Intelligence MCS 8103 Operating Systems Theory and Design MCS 9201 Presentations, Scientific Writing and Research Ethics MIS 7100 Systems Analysis and Design/MSC 7108 Information Systems Analysis MIS 7102 Modelling and Simulation MIS 7110 Database Systems/MCN 8106 Database Design MIS 7111 Information Systems for Managers MIS 8108 Business Intelligence and Data Mining MIS 8110 GIS and Remote Sensing MIS 8115 Information Systems Security MIS 8116 Enterprise Integration & Collaborative Communication MIS 8117 Business Process Modelling & Analysis MIT 7100 Information Security MIT 7115 Contemporary Issues in Information Technology MIT 7116 Research Methodology MIT 8104 Online Information Services MIT 8110 Computer Security MIT 8115 Corporate Network Management MIT 8116 Multimedia and Emerging Technologies MIT 8117 XML and Web Services MIT 8118 Web based IS and Web Mining Technology MRM 7101 Organisation and Management Theories MRM 7102 Records Management MRM 7103 Documentary Heritage and Society MRM 7104 Communication and Technical Writing MRM 7301 Dissertation Phase I MRM 7302 Research Seminar Series I MRM 7303 Knowledge Management Systems MSC 7101 Research Methods MSC 7105 Information, Gender and Society MSC 7106 Knowledge Organisation and Management MSC 7107 Information Technology For Library and Information Services MSC 7108 Information Systems Analysis MSC 7109 Information Sources and Services MSC 7202 Information Storage and Retrieval MSC 8104 Bibliometrics MSC 8105 Knowledge Organisation (Classification and Cataloguing) MSC 8106 Publishing Management and Editing MSC 8107 Multimedia Production MSC 8108 Records and Archives Management MSC 8109 Preservation and Conservation of Archives MSC 8110 Social Informatics MSC 8111 Indigenous Knowledge Management Systems MSC 8202 Information Storage and Retrieval MTH 1110 Basic Mathematics MTH 3105 Discrete Mathematics MTH 3107 Linear programming PCS 9202 Advances in Computer Vision &Image Processing PIS 9201 Advanced Research in GIS PIS 9201 Advanced Research in IS: Facilitation of collaborative problem solving PIT 9202 Advanced Research in IT Management PLS 8103 Theory of Information Science PLS 8105 Research Paradigms in Information Science PLS 8106 Operational Research in Information Science PLS 8107 Seminar RAM 2106 Basic Archives Management RAM 2107 Introduction to Management of Museum Collections RAM 2108 Oral History and Paleography RAM 2109 Basic Financial Management
M
o
n
d
a
y
08:00 - 09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2-Elec1
Aminah Zawedde
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
Yonasi Safari
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec 3
Joseph Lwomwa
LLT 5A
SE-3
Jacob Katende
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
Hasifah Namatovu
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
MUTIBWA
LLT 1B
--- ---
09:00 - 10:00 --- --- --- ---
BIS-2
Jacob Katende
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2-Elec1
Aminah Zawedde
LLT 3A
--- --- --- --- --- ---
BLIS-1
KULISOOMA
LLT 4B
--- --- --- --- --- ---
BRAM-2
Yonasi Safari
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, DRAM-1
OMONA
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Swaib Kyanda Kaawaase
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
Hasifah Namatovu
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
MUZAKI
LLT 2C
10:00 - 11:00 --- --- --- ---
BIS-2
Jacob Katende
LLT 5A
--- --- ---
CS-3-Elec 1
Fiona Tulinayo
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2-Elec1
Aminah Zawedde
LLT 3A
--- --- --- --- --- ---
BLIS-1
KULISOOMA
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Mary Nsabagwa
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Ernest Mwebaze
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Josephine Nabukenya
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
MUZAKI
LLT 2C
11:00 - 12:00 --- ---
IST-1, BIS-1-Retake, BIT-1-Retake
Justus Karegyeya
LLT 5B
--- --- --- --- ---
BIS-3CS-3-Elec 1
Amon MutegandaFiona Tulinayo
LLT 3ALLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
SENDIKADIWA
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
ENON
LLT 1B
--- --- ---
BRAM-1, DRAM-1
EKWARO
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
KAWALYA
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Mary Nsabagwa
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Ernest Mwebaze
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Josephine Nabukenya
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 - 13:00 --- ---
IST-1, BIS-1-Retake, BIT-1-Retake
Justus Karegyeya
LLT 5B
--- --- --- --- ---
BIS-3CS-3-Elec 1
Amon MutegandaFiona Tulinayo
LLT 3ALLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
SENDIKADIWA
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
ENON
LLT 1B
--- --- ---
BRAM-1, DRAM-1
EKWARO
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
KAWALYA
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Mary Nsabagwa
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Josephine Nabukenya
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2-Elec2
Paul Ssemaluulu
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
MWANJE
LLT 1B
--- --- ---
BRAM-3
EKWARO
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2-Elec1, SE-2-Elec2
Albert Bitwire
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Alex Mwotil
LLT 5B
--- --- --- ---
CS-1, SE-1
Lillian Komugisha
LLT 2C
---
BIS-2
Joseph Lwomwa
LLT 5A
--- ---
CS-2-Elec2
Peter Wakholi
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
LUYOMBYA
LLT 4B
--- --- ---
15:00 - 16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
MWANJE
LLT 1B
--- --- ---
BRAM-3
EKWARO
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
BATTE
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Alex Mwotil
LLT 5B
--- --- --- ---
CS-1, SE-1
Lillian Komugisha
LLT 2C
---
BIS-2
Joseph Lwomwa
LLT 5A
--- ---
CS-2-Elec2
Peter Wakholi
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
KIBANJA
EASLIS-Seminar Room
--- ---
DRAM-2
LUYOMBYA
LLT 4B
--- --- ---
16:00 - 17:00 --- --- --- --- ---
BIS-2
Brian Muchake
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
BATTE
LLT 4A
--- --- --- ---
SE-1
Benjamin Kanagwa
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
James Kisoro
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
KIBANJA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec 1
Fiona Tulinayo
LLT 6A
BIS-EVE-3, BIT-EVE-3
Peter Nabende
LLT 2B
--- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-2, BIT-EVE-2-Elec2
Paul Ssemaluulu
LT 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
MUZAKI
Lab 1
--- ---
BLIS-EVE-2
MUTIBWA
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
Vincent Male
BIG Lab 2
---
BLIS-EVE-3
ENON
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
ABIDI
LLT 4A
--- --- --- --- --- ---
SE-EVE-1
Benjamin Kanagwa
LLT 2C
---
CS-EVE-2-Elec1, SE-EVE-2-Elec2
Albert Bitwire
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Grace Kamulegeya
LLT 6B
--- --- --- ---
BIS-EVE-2
Joseph Lwomwa
LLT 5A
CS-EVE-1
Emmanuel Lule
LLT 1B
---
CS-EVE-2-Elec2
Peter Wakholi
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Jacob Katende
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-1
Hasifah Namatovu
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 - 19:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec 1
Fiona Tulinayo
LLT 6A
BIS-EVE-3, BIT-EVE-3
Peter Nabende
LLT 2B
--- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-2, BIT-EVE-2-Elec2
Paul Ssemaluulu
LT 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
MUZAKI
Lab 1
--- --- ---
BLIS-EVE-2
SENDIKADIWA
LT 6D
--- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1
MUTIBWA
LLT 4B
BRAM-EVE-3
Vincent Male
BIG Lab 2
---
BLIS-EVE-3
ENON
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2-Elec1, SE-EVE-2-Elec2
Albert Bitwire
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Grace Kamulegeya
LLT 6B
--- --- --- ---
BIS-EVE-2
Joseph Lwomwa
LLT 5A
CS-EVE-1
Emmanuel Lule
LLT 1B
---
CS-EVE-2-Elec2
Peter Wakholi
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Jacob Katende
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
KALYOWA
LLT 2C
--- --- ---
IST-EVE-1
Hasifah Namatovu
LLT 1A
--- --- ---
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-SE-Elec3
Swaib Kyanda Kaawaase
GIS Lab
--- --- --- --- --- --- ---
MDSE-2-option-CN-Elec2, MDSE-2-option-MC
Julianne Sansa-Otim
Lab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- --- --- --- --- ---
MCS-1-Elec1, MDSE-1-option-MC-Elec4
Daudi Jjingo
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- ---
MIT-1, MIS-1
Gilbert Maiga
CIT Conference Room
--- --- --- --- ---
MIS-2-option-ISM, MIS-2-option-IST-Elec1
Rehema Baguma
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-2-option-IM, MIT-2-option-IW
Martin Ngobye
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-2
KIYINGI
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-2
NAIBOKA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 - 20:00 --- ---
CS-EVE-1IST-EVE-1, BIS-EVE-1-Retake, BIT-EVE-1-RetakeSE-EVE-1
May NamudduJustus KaregyeyaDavies Rwabu
LLT 1BBIG Lab 2LLT 5B
--- ---
BIT-EVE-2
Richard Mayanja
LLT 3A
--- ---
CS-EVE-3-Elec 1
Fiona Tulinayo
LLT 6A
BIS-EVE-3, BIT-EVE-3
Peter Nabende
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
SENDIKADIWA
LT 6D
--- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1
MUTIBWA
LLT 4B
--- --- ---
BLIS-EVE-3
BATTE
LLT 2A
---
BRAM-EVE-3
EKWARO
Lab 1
--- --- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
SENONO
LT 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Alex Mwotil
LLT 5A
---
SE-EVE-4
Grace Kamulegeya
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2
Ernest Mwebaze
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
KALYOWA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-SE-Elec3
Swaib Kyanda Kaawaase
GIS Lab
--- --- --- --- --- --- ---
MDSE-2-option-CN-Elec2, MDSE-2-option-MC
Julianne Sansa-Otim
Lab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- --- --- --- --- ---
MCS-1-Elec1, MDSE-1-option-MC-Elec4
Daudi Jjingo
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- ---
MIT-1, MIS-1
Gilbert Maiga
CIT Conference Room
--- --- --- --- ---
MIS-2-option-ISM, MIS-2-option-IST-Elec1
Rehema Baguma
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-2-option-IM, MIT-2-option-IW
Martin Ngobye
--- --- ---
EASLIS-RAM-1
ABIDI
EASLIS-LT 2
--- --- ---
EASLIS-RAM-2
KIYINGI
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-2
NAIBOKA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
NINA
LLT 1A
---
20:00 - 21:00 --- ---
CS-EVE-1IST-EVE-1, BIS-EVE-1-Retake, BIT-EVE-1-RetakeSE-EVE-1
May NamudduJustus KaregyeyaDavies Rwabu
LLT 1BBIG Lab 2LLT 5B
---
BIS-EVE-2
Jacob Katende
LLT 4B
BIT-EVE-2
Richard Mayanja
LLT 3A
--- ---
BIS-EVE-3
Amon Muteganda
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Albert Bitwire
LLT 6A
--- ---
DLIS-EVE-2, BLIS-EVE-1
MUZAKI
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
BATTE
LLT 2A
---
BRAM-EVE-3
EKWARO
Lab 1
--- --- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
SENONO
LT 6C
--- --- --- ---
BRAM-EVE-2
KADDU
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Joseph Balikuddembe
LLT 2C
--- --- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Mary Nsabagwa
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2
Ernest Mwebaze
LLT 3B
--- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec 3
Joseph Lwomwa
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-SE-Elec3
Swaib Kyanda Kaawaase
GIS Lab
--- --- --- --- --- --- ---
MDSE-2-option-CN-Elec2, MDSE-2-option-MC
Julianne Sansa-Otim
Lab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- --- --- --- --- ---
MCS-1-Elec1, MDSE-1-option-MC-Elec4
Daudi Jjingo
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- ---
MIT-1, MIS-1
Gilbert Maiga
CIT Conference Room
--- --- --- --- ---
MIS-2-option-ISM, MIS-2-option-IST-Elec1
Rehema Baguma
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-2-option-IM, MIT-2-option-IW
Martin Ngobye
--- --- ---
EASLIS-RAM-1
ABIDI
EASLIS-LT 2
--- --- ---
EASLIS-RAM-2
KIYINGI
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-2
NAIBOKA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
NINA
LLT 1A
---
T
u
e
s
d
a
y
08:00 - 09:00 --- --- --- ---
BIS-2
Jacob Katende
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-1-Retake
Haleem Chongomweru
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KHAN
LLT 6A
--- --- --- ---
BLIS-1
MUTIBWA
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Rose Nakibuule
LLT 5B
--- --- --- --- --- ---
CS-3
Emmanuel Eilu
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:00 - 10:00 ---
BIT-2-Elec3
Haleem Chongomweru
LLT 3A
--- --- --- --- --- ---
BIS-3
Amon Muteganda
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Albert Bitwire
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KHAN
LLT 6A
--- --- --- ---
BLIS-1
MUTIBWA
LLT 4B
--- --- ---
BLIS-3
BATTE
LLT 1B
--- ---
BRAM-1, DRAM-1
EKWARO
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
KAWALYA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Grace Kamulegeya
LLT 5A
--- ---
IST-1
Yonasi Safari
LLT 1A
--- --- --- --- ---
SE-2
Rose Nakibuule
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 - 11:00 --- --- --- --- ---
BIT-2
Brian Muchake
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Emma Mugejjera
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
Vincent Male
LLT 2C
--- --- ---
BLIS-3
BUKIRWA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
KADDU
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Grace Kamulegeya
LLT 5A
--- --- ---
CS-1, SE-2-Elec1
Joseph Ssemwogerere
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Jacob Katende
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
MUSOKE
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- ---
11:00 - 12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-1-Retake
Haleem Chongomweru
LT 6D
---
BIT-2-Elec2
Paul Ssemaluulu
LLT 3A
--- --- --- --- --- ---
BIT-3
Emma Mugejjera
LLT 1A
--- ---
BRAM-1, DRAM-1
MUZAKI
LLT 4B
---
BLIS-2
MWANJE
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
Vincent Male
LLT 2C
--- --- ---
BLIS-3
BUKIRWA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
KADDU
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1, SE-2-Elec1
Joseph Ssemwogerere
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Jacob Katende
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
John Kizito
LLT 3B
CS-3-Elec 2
John Ngubiri
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
MUSOKE
EASLIS-Seminar Room
---
DRAM-2
MUTIBWA
LLT 5B
--- ---
12:00 - 13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2-Elec2
Paul Ssemaluulu
LLT 3A
--- --- --- --- --- ---
BIT-3
Emma Mugejjera
LLT 1A
--- ---
BRAM-1, DRAM-1
MUZAKI
LLT 4B
---
BLIS-2
MWANJE
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
NALUMAGA
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-2
Joseph Lwomwa
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
John Kizito
LLT 3B
CS-3-Elec 2
John Ngubiri
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
MUSOKE
EASLIS-Seminar Room
---
DRAM-2
MUTIBWA
LLT 5B
--- ---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 --- --- --- --- --- ---
BIS-2
Rehema Baguma
LLT 5A
--- --- --- ---
BIS-3
Peter Wakholi
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, DRAM-1
NINA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
Emmanuel Lule
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 - 16:00 --- ---
SE-1
Davies Rwabu
LLT 2B
--- --- ---
BIS-2
Rehema Baguma
LLT 5A
--- --- --- ---
BIS-3
Peter Wakholi
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
MUSOKE
LLT 4B
--- ---
BRAM-1, DRAM-1
KIYINGI
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
KAWALYA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
ABIDI
LLT 4A
--- --- ---
BRAM-3
KALYOWA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Joseph Balikuddembe
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
Emmanuel Lule
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
David Byansi
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 - 17:00 --- ---
SE-1
Davies Rwabu
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
MUSOKE
LLT 4B
--- ---
BRAM-1, DRAM-1
KIYINGI
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
ABIDI
LLT 4A
--- --- ---
BRAM-3
KALYOWA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Emily Bagarukayo
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
John Kizito
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
David Byansi
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00 --- ---
SE-EVE-1
Davies Rwabu
LLT 2B
--- --- ---
BIT-EVE-3
Daudi Jjingo
LLT 5B
BIS-EVE-2-Elec1
Agnes Nakakawa
LLT 5A
--- --- ---
BIS-EVE-3
Peter Wakholi
LLT 1B
SE-EVE-4
Mark Rujumba
LLT 3A
--- ---
BIT-EVE-1-Retake
Haleem Chongomweru
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2, BLIS-EVE-1
MUZAKI
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
BUKIRWA
LLT 2A
---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
EKWARO
Lab 1
--- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
BATTE
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-1
Yonasi Safari
LLT 1A
CS-EVE-1, SE-EVE-2-Elec1
Joseph Ssemwogerere
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec 3
Joseph Lwomwa
BIG Lab 2
SE-EVE-3
Jacob Katende
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2
John Kizito
LLT 3B
CS-EVE-3-Elec 2
John Ngubiri
LT 6C
--- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
LUYOMBYA
LLT 6B
--- --- ---
18:00 - 19:00 --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-2-Elec1
Agnes Nakakawa
LLT 5A
--- --- ---
BIS-EVE-3
Peter Wakholi
LLT 1B
SE-EVE-4
Mark Rujumba
LLT 3A
--- --- ---
BIT-EVE-2, BIT-EVE-2-Elec2
Paul Ssemaluulu
LLT 1A
--- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Flavia Namagembe
LLT 6A
---
DLIS-EVE-2, BLIS-EVE-1
MUZAKI
LLT 2C
--- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KIDAAGA
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
BUKIRWA
LLT 2A
--- --- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
NINA
Lab 1
--- --- --- ---
BRAM-EVE-2
BATTE
LLT 4A
---
BRAM-EVE-3
KALYOWA
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-1, SE-EVE-1
Lillian Komugisha
LLT 2B
--- --- --- --- ---
SE-EVE-2
Rose Nakibuule
LLT 5B
--- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec 3
Joseph Lwomwa
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-MC-Elec1, MDSE-1-option-SE
Benjamin Kanagwa
GIS Lab
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-2-option-MC-Elec3, MDSE-2-option-SE
Joseph Balikuddembe
--- --- --- --- --- ---
MCS-2
Emily Bagarukayo
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- ---
MIS-1, MCS-1
Agnes Rwashana
Lab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-1
Evelyn Kigozi-Kahiigi
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- ---
MIT-2-option-IM, MIT-2-option-IW
Peter Nabende
EASLIS-RAM-1
TINGO
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
NALUMAGA
EASLIS-LT 1
--- --- --- ---
EASLIS-MSC-2
KADDU
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2
John Kizito
LLT 3B
CS-EVE-3-Elec 2
John Ngubiri
LT 6C
--- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
LUYOMBYA
LLT 6B
--- --- ---
19:00 - 20:00 ---
BIT-EVE-2-Elec3
Haleem Chongomweru
LLT 3A
--- ---
BIS-EVE-2
Jacob Katende
LLT 5A
--- --- ---
BIS-EVE-3
Amon Muteganda
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Flavia Namagembe
LLT 6A
--- --- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
KIYINGI
LLT 2C
--- --- ---
BLIS-EVE-2
KIDAAGA
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
ENON
Lab 1
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
ABIDI
LLT 4A
--- --- ---
BRAM-EVE-3
KALYOWA
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Swaib Kyanda Kaawaase
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-1
Joab Agaba
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
NAIBOKA
LLT 2B
---
IST-EVE-1
Lillian Komugisha
LLT 1A
--- --- ---
MDSE-1-option-MC-Elec1, MDSE-1-option-SE
Benjamin Kanagwa
GIS Lab
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-2-option-MC-Elec3, MDSE-2-option-SE
Joseph Balikuddembe
--- --- --- --- --- ---
MCS-2
Emily Bagarukayo
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- ---
MIS-1, MCS-1
Agnes Rwashana
Lab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-1
Evelyn Kigozi-Kahiigi
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- ---
MIT-2-option-IM, MIT-2-option-IW
Peter Nabende
EASLIS-RAM-1
TINGO
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
NALUMAGA
EASLIS-LT 1
--- --- --- ---
EASLIS-MSC-2
KADDU
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-2
David Byansi
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
MUTIBWA
LLT 1B
--- ---
20:00 - 21:00 ---
BIT-EVE-2-Elec3
Haleem Chongomweru
LLT 3A
--- ---
BIS-EVE-2
Jacob Katende
LLT 5A
--- --- ---
BIS-EVE-3
Amon Muteganda
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Flavia Namagembe
LLT 6A
--- --- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
KIYINGI
LLT 2C
--- ---
BLIS-EVE-2
SENDIKADIWA
LT 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
ENON
Lab 1
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
ABIDI
LLT 4A
--- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
KAWALYA
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Asaph Tweheyo
LLT 4B
--- ---
CS-EVE-1SE-EVE-1
John KizitoJoab Agaba
LT 6DLLT 2A
--- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3
Richard Ssekibuule
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
NAIBOKA
LLT 2B
---
IST-EVE-1
Lillian Komugisha
LLT 1A
--- --- ---
MDSE-1-option-MC-Elec1, MDSE-1-option-SE
Benjamin Kanagwa
GIS Lab
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-2-option-MC-Elec3, MDSE-2-option-SE
Joseph Balikuddembe
--- --- --- --- --- ---
MCS-2
Emily Bagarukayo
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- ---
MIS-1, MCS-1
Agnes Rwashana
Lab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-1
Evelyn Kigozi-Kahiigi
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- ---
MIT-2-option-IM, MIT-2-option-IW
Peter Nabende
EASLIS-RAM-1
TINGO
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
NALUMAGA
EASLIS-LT 1
--- --- --- ---
EASLIS-MSC-2
KADDU
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-2
David Byansi
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
MUTIBWA
LLT 1B
--- ---
W
e
d
n
e
s
d
a
y
08:00 - 09:00 --- --- --- --- ---
BIT-2
Brian Muchake
LLT 3A
BIT-3
Daudi Jjingo
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
ABIDI
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Alex Mwotil
LLT 4B
---
SE-4
Grace Kamulegeya
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3
Emmanuel Eilu
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
Hasifah Namatovu
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:00 - 10:00 --- ---
SE-1
Davies Rwabu
LLT 2B
--- ---
BIT-2
Brian Muchake
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Henry Serugunda
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
KAWALYA
LLT 1B
---
BLIS-1
MUTIBWA
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Swaib Kyanda Kaawaase
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3
Emmanuel Eilu
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
James Kisoro
LLT 1A
--- ---
CS-PhD
Ernest Mwebaze
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
NINA
LLT 5B
---
10:00 - 11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Fiona Ssozi
LLT 2C
--- --- --- ---
BIT-2
Florence Kivunike
LLT 3A
--- ---
BIT-3
Henry Serugunda
LLT 4A
--- --- ---
BLIS-1
MUZAKI
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
KAWALYA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Swaib Kyanda Kaawaase
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
James Kisoro
LLT 1A
--- ---
CS-PhD
Ernest Mwebaze
LLT 6B
--- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
John Ngubiri
EASLIS-Seminar Room
--- --- ---
DRAM-2
NINA
LLT 5B
---
11:00 - 12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Fiona Ssozi
LLT 2C
--- --- --- ---
BIS-2-Elec2BIT-2
Irene ArinaitweFlorence Kivunike
LLT 5ALLT 3A
--- --- --- --- --- ---
BLIS-1
MUZAKI
LLT 4B
---
BRAM-1, DRAM-1
KIYINGI
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
KADDU
LLT 4A
---
BRAM-3
SSEKITTO
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
Asaph Tweheyo
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3
Richard Ssekibuule
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Ernest Mwebaze
LLT 6B
--- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
John Ngubiri
EASLIS-Seminar Room
---
DRAM-2
LUYOMBYA
LLT 6A
--- --- ---
12:00 - 13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Fiona Ssozi
LLT 2C
--- --- --- ---
BIS-2-Elec2BIT-2
Irene ArinaitweFlorence Kivunike
LLT 5ALLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
SENDIKADIWA
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
SSEKITTO
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Rose Nakibuule
LLT 5B
--- ---
CS-3
Richard Ssekibuule
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
LUYOMBYA
LLT 6A
--- --- ---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3, SE-4
Joyce Nakatumba-Nabende
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
KULISOOMA
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
Vincent Male
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Joseph Balikuddembe
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2
Henry Serugunda
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec 3
Joseph Lwomwa
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 - 16:00 --- --- --- --- --- --- ---
BIS-2-Elec1
Agnes Nakakawa
LLT 5A
--- --- --- ---
BIS-3, SE-4
Joyce Nakatumba-Nabende
LLT 2C
---
BIT-1-Retake
Haleem Chongomweru
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
KULISOOMA
LLT 5B
--- ---
BLIS-2
MUTIBWA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
Vincent Male
LLT 2B
--- --- --- --- --- ---
BRAM-1, DRAM-1
OMONA
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Joseph Balikuddembe
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
Yonasi Safari
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec 3
Joseph Lwomwa
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 - 17:00 --- --- --- --- --- --- ---
BIS-2-Elec1
Agnes Nakakawa
LLT 5A
--- --- --- ---
BIS-3, SE-4
Joyce Nakatumba-Nabende
LLT 2C
---
BIT-1-Retake
Haleem Chongomweru
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
MUTIBWA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, DRAM-1
OMONA
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
Yonasi Safari
LLT 1A
--- --- ---
CS-2SE-2
David ByansiFred Kiwanuka
LLT 3BLLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Mark Rujumba
LLT 5B
BIS-EVE-3
Fiona Ssozi
LT 6C
--- --- --- ---
BIT-EVE-2
Florence Kivunike
LLT 3A
--- ---
BIT-EVE-3
Henry Serugunda
LLT 2B
--- ---
BLIS-EVE-1
MUSOKE
LLT 4B
---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
MUZAKI
LLT 6A
---
BLIS-EVE-2
MWANJE
LLT 6B
--- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
OMONA
GIS Lab
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
NALUMAGA
LLT 4A
--- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
SSEKITTO
Lab 1
--- --- ---
CS-EVE-2-Elec1, SE-EVE-2-Elec2
Albert Bitwire
BIG Lab 2
--- ---
SE-EVE-3
Joseph Balikuddembe
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-2
Joseph Lwomwa
LLT 5A
--- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3
Richard Ssekibuule
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
KULISOOMA
LT 6D
--- --- --- ---
IST-EVE-1
Hasifah Namatovu
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
NINA
LLT 2C
---
18:00 - 19:00 --- --- --- --- ---
BIS-EVE-2
Brian Muchake
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Fiona Ssozi
LT 6C
BIT-EVE-1-Retake
Haleem Chongomweru
BIG Lab 2
--- --- ---
BIT-EVE-2
Florence Kivunike
LLT 3A
--- ---
BIT-EVE-3
Henry Serugunda
LLT 2B
--- ---
BLIS-EVE-1
MUSOKE
LLT 4B
---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
MUZAKI
LLT 6A
---
BLIS-EVE-2
MWANJE
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
NALUMAGA
LLT 4A
--- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
SSEKITTO
Lab 1
--- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Joseph Balikuddembe
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3
Richard Ssekibuule
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
KULISOOMA
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC
Tonny Bulega
GIS Lab
MCS-1, MDSE-1-option-SE
Engineer Bainomugisha
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1, MIT-2-option-IW-Elec3, MIT-2-option-IM
Emmanuel Eilu
--- --- --- ---
MIS-2-option-ISM
Joyce Nakatumba-Nabende
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
MIT-1
Fiona Tulinayo
Lab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
LUYOMBYA
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KIGONGO-BUKENYA
EASLIS-LT 1
---
EASLIS-MSC-2
BAZIRAKE
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-1
James Kisoro
LLT 1A
SE-EVE-2
David Byansi
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
NINA
LLT 2C
---
19:00 - 20:00 ---
SE-EVE-1
Mark Magumba
LLT 2B
--- --- ---
BIS-EVE-2
Brian Muchake
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Fiona Ssozi
LT 6C
---
BIT-EVE-1-Retake
Haleem Chongomweru
LLT 2C
--- ---
BIT-EVE-2
Florence Kivunike
LLT 3A
--- --- ---
BIT-EVE-3
Albert Bitwire
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KIDAAGA
BIG Lab 2
---
BRAM-EVE-2
Yonasi Safari
LLT 4A
---
BLIS-EVE-3
KAWALYA
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
EKWARO
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Swaib Kyanda Kaawaase
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Asaph Tweheyo
LLT 1B
--- --- --- ---
CS-EVE-2
David Byansi
LLT 3B
---
SE-EVE-2
Rose Nakibuule
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
KADDU
Lab 1
--- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC
Tonny Bulega
GIS Lab
MCS-1, MDSE-1-option-SE
Engineer Bainomugisha
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1, MIT-2-option-IW-Elec3, MIT-2-option-IM
Emmanuel Eilu
--- --- --- ---
MIS-2-option-ISM
Joyce Nakatumba-Nabende
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
MIT-1
Fiona Tulinayo
Lab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
LUYOMBYA
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KIGONGO-BUKENYA
EASLIS-LT 1
---
EASLIS-MSC-2
BAZIRAKE
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-1
James Kisoro
LLT 1A
---
CS-EVE-3-Elec 2
John Ngubiri
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 - 21:00 ---
SE-EVE-1
Mark Magumba
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-1-Retake
Haleem Chongomweru
LLT 2C
--- ---
BIS-EVE-2-Elec2
Irene Arinaitwe
LLT 5A
--- --- ---
BIT-EVE-3
Albert Bitwire
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KIDAAGA
BIG Lab 2
---
BRAM-EVE-2
Yonasi Safari
LLT 4A
---
BLIS-EVE-3
KAWALYA
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
EKWARO
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Swaib Kyanda Kaawaase
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-2SE-EVE-4
Henry SerugundaAsaph Tweheyo
LLT 3ALLT 1B
--- --- --- --- --- ---
SE-EVE-2
Rose Nakibuule
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
KADDU
Lab 1
--- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC
Tonny Bulega
GIS Lab
MCS-1, MDSE-1-option-SE
Engineer Bainomugisha
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1, MIT-2-option-IW-Elec3, MIT-2-option-IM
Emmanuel Eilu
--- --- --- ---
MIS-2-option-ISM
Joyce Nakatumba-Nabende
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
MIT-1
Fiona Tulinayo
Lab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KIGONGO-BUKENYA
EASLIS-LT 1
---
EASLIS-MSC-2
BAZIRAKE
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2
John Kizito
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
T
h
u
r
s
d
a
y
08:00 - 09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Albert Bitwire
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
Yonasi Safari
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
BATTE
LLT 1B
--- --- --- --- ---
BRAM-1, DRAM-1
SENONO
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Ernest Mwebaze
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
Lillian Komugisha
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:00 - 10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Albert Bitwire
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
Yonasi Safari
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
BATTE
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3-Elec1
Joab Agaba
LLT 2C
--- ---
SE-3-Elec3
Mary Nsabagwa
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3
Richard Ssekibuule
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
Lillian Komugisha
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
John Kizito
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
John Ngubiri
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- ---
10:00 - 11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
BUKIRWA
LLT 1A
BRAM-3
EKWARO
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2CS-2SE-2
Johnson MwebazeAlex MwotilJulianne Sansa-Otim
LLT 3ALLT 3BLLT 5B
--- --- --- --- --- ---
SE-3-Elec3
Mary Nsabagwa
LLT 4B
--- --- --- ---
SE-4
Tonny Bulega
LLT 2B
CS-1, SE-1
Lillian Komugisha
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Paul Ssemaluulu
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- ---
EASLIS-PhD
John Ngubiri
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- ---
11:00 - 12:00 ---
BIT-2-Elec3
Haleem Chongomweru
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-2-Elec2
Irene Arinaitwe
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KIDAAGA
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
BUKIRWA
LLT 1A
BRAM-3
EKWARO
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
BATTE
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3SE-4
Moses NasinyamaTonny Bulega
LLT 6ALLT 2B
--- ---
CS-1
John Kizito
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Paul Ssemaluulu
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
---
EASLIS-PhD
KIBANJA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- ---
DRAM-2
MUZAKI
LLT 2C
12:00 - 13:00 ---
BIT-2-Elec3
Haleem Chongomweru
LLT 3A
IST-1, BIS-1-Retake, BIT-1-Retake
Justus Karegyeya
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KIDAAGA
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
BATTE
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3SE-4
Moses NasinyamaTonny Bulega
LLT 6ALLT 2B
--- ---
CS-1
John Kizito
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
David Byansi
LLT 5B
--- --- --- ---
CS-PhD
Paul Ssemaluulu
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
---
EASLIS-PhD
KIBANJA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- ---
DRAM-2
MUZAKI
LLT 2C
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 ---
SE-1
Mark Magumba
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-1-Retake
Haleem Chongomweru
LT 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
MWANJE
LLT 4A
--- --- --- --- ---
BLIS-3
OMONA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3SE-3-Elec2, BIT-3-Elec3
Emily BagarukayoDrake Mirembe
LLT 6ALLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 - 16:00 ---
SE-1
Mark Magumba
LLT 2B
CS-1
May Namuddu
LLT 1B
--- --- ---
BIT-3
Daudi Jjingo
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-1-Retake
Haleem Chongomweru
LT 6C
--- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
MUSOKE
LLT 4B
--- --- ---
BLIS-2
MWANJE
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, DRAM-1
NINA
LLT 6B
--- --- --- --- --- ---
BRAM-3
KALYOWA
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Emily Bagarukayo
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2SE-2
David ByansiFred Kiwanuka
LLT 3BLLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 - 17:00 --- ---
CS-1
May Namuddu
LLT 1B
--- --- ---
BIT-3
Daudi Jjingo
LLT 3A
BIS-2-Elec1
Agnes Nakakawa
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, DRAM-1
NINA
LLT 6B
--- --- ---
BRAM-2
EKWARO
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Joab Agaba
LLT 2B
---
CS-2SE-2
David ByansiFred Kiwanuka
LLT 3BLLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec 2
John Ngubiri
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00 --- --- --- --- ---
BIT-EVE-2
Richard Mayanja
LLT 3A
BIT-EVE-3
Daudi Jjingo
LLT 2C
BIS-EVE-2-Elec1
Agnes Nakakawa
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1
MUSOKE
LLT 4B
--- --- --- ---
BLIS-EVE-2
MUTIBWA
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
BATTE
LLT 2A
--- --- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
OMONA
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
KADDU
LLT 4A
BRAM-EVE-3
KALYOWA
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Emily Bagarukayo
LT 6C
---
SE-EVE-3-Elec3
Mary Nsabagwa
LLT 5A
--- --- --- ---
CS-EVE-3
Moses Nasinyama
Lab 1
--- ---
CS-EVE-1
John Kizito
LLT 1B
---
SE-EVE-2
Fred Kiwanuka
LLT 5B
---
CS-EVE-2
Ernest Mwebaze
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
KULISOOMA
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-1
James Kisoro
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 - 19:00 --- ---
IST-EVE-1, BIS-EVE-1-Retake, BIT-EVE-1-Retake
Justus Karegyeya
--- --- ---
BIS-EVE-2BIT-EVE-3
Emmanuel EiluDaudi Jjingo
LLT 6ALLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
MUTIBWA
LT 6D
--- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
KAWALYA
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
EKWARO
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
KADDU
LLT 4A
--- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-2CS-EVE-2SE-EVE-2
Johnson MwebazeAlex MwotilJulianne Sansa-Otim
LLT 3ALLT 3BLLT 5B
--- --- --- ---
BIS-EVE-3
Emily Bagarukayo
LT 6C
---
SE-EVE-3-Elec3
Mary Nsabagwa
LLT 5A
--- --- --- ---
CS-EVE-3
Moses Nasinyama
Lab 1
--- ---
CS-EVE-1
John Kizito
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
KULISOOMA
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-2-option-CN, MDSE-2-option-MC-Elec2, MDSE-2-option-SE-Elec2
Emmanuel Masabo
GIS Lab
--- --- --- --- --- ---
MCS-2
Ernest Mwebaze
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC, MDSE-1-option-SEMIT-1, MIS-1
John NgubiriPaul Ssemaluulu
CIT Conference RoomLab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- ---
MIT-2-option-IM-Elec2
Florence Kivunike
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
MIS-2-option-IST, MIT-2-option-IM-Elec3, MIT-2-option-IW
Vincent Male
LLT 2A
--- --- ---
EASLIS-RAM-1
LUYOMBYA
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
BUKIRWA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-2
NAIBOKA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
MUZAKI
BIG Lab 2
19:00 - 20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-2-Elec2
Irene Arinaitwe
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KHAN
LT 6D
BRAM-EVE-2
Yonasi Safari
LLT 4A
--- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
MWANJE
LLT 2B
--- --- ---
BRAM-EVE-3
EKWARO
LLT 1A
--- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
NINA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-2CS-EVE-2SE-EVE-2
Johnson MwebazeAlex MwotilJulianne Sansa-Otim
LLT 3ALLT 3BLLT 5B
--- --- ---
SE-EVE-3-Elec1
Joab Agaba
LLT 2C
BIS-EVE-3SE-EVE-3-Elec2, BIT-EVE-3-Elec3
Emily BagarukayoDrake Mirembe
LLT 4BLT 6C
--- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-1, SE-EVE-1
Lillian Komugisha
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3
Emmanuel Eilu
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
KALYOWA
Lab 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-2-option-CN, MDSE-2-option-MC-Elec2, MDSE-2-option-SE-Elec2
Emmanuel Masabo
GIS Lab
--- --- --- --- --- ---
MCS-2
Ernest Mwebaze
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC, MDSE-1-option-SEMIT-1, MIS-1
John NgubiriPaul Ssemaluulu
CIT Conference RoomLab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- ---
MIT-2-option-IM-Elec2
Florence Kivunike
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
MIS-2-option-IST, MIT-2-option-IM-Elec3, MIT-2-option-IW
Vincent Male
LLT 2A
--- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-2
KADDU, LUYOMBYA
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
BUKIRWA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-2
NAIBOKA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
MUZAKI
BIG Lab 2
20:00 - 21:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Mark Rujumba
LT 6C
--- --- --- --- ---
BIS-EVE-2-Elec2
Irene Arinaitwe
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KHAN
LT 6D
BRAM-EVE-2
Yonasi Safari
LLT 4A
--- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
MWANJE
LLT 2B
--- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
NINA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
SSEKITTO
BIG Lab 2
--- --- --- ---
BIT-EVE-2CS-EVE-2SE-EVE-2
Johnson MwebazeAlex MwotilJulianne Sansa-Otim
LLT 3ALLT 3BLLT 5B
--- --- ---
SE-EVE-3-Elec1
Joab Agaba
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-1
Asaph Tweheyo
LLT 1A
CS-EVE-1, SE-EVE-1
Lillian Komugisha
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3
Emmanuel Eilu
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
KALYOWA
Lab 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-2-option-CN, MDSE-2-option-MC-Elec2, MDSE-2-option-SE-Elec2
Emmanuel Masabo
GIS Lab
--- --- --- --- --- ---
MCS-2
Ernest Mwebaze
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC, MDSE-1-option-SEMIT-1, MIS-1
John NgubiriPaul Ssemaluulu
CIT Conference RoomLab 2B (Block A, 2nd Floor)
--- ---
MIT-2-option-IM-Elec2
Florence Kivunike
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
MIS-2-option-IST, MIT-2-option-IM-Elec3, MIT-2-option-IW
Vincent Male
LLT 2A
--- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-2
KADDU, LUYOMBYA
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
BUKIRWA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-2
NAIBOKA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
MUTIBWA
LLT 4B
--- ---
F
r
i
d
a
y
08:00 - 09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Henry Serugunda
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KHAN
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3
Moses Nasinyama
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:00 - 10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3, BIT-3
Peter Nabende
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KHAN
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
ENON
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2CS-2SE-2
Johnson MwebazeAlex MwotilJulianne Sansa-Otim
LLT 3ALLT 3BLLT 5B
--- --- ---
SE-3-Elec1
Joab Agaba
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- ---
IST-1
Asaph Tweheyo
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 - 11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3, BIT-3
Peter Nabende
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KIDAAGA
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
ENON
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Benjamin Kanagwa
LT 6C
--- ---
BIT-2CS-2SE-2
Johnson MwebazeAlex MwotilJulianne Sansa-Otim
LLT 3ALLT 3BLLT 5B
--- --- ---
SE-3-Elec1
Joab Agaba
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- ---
IST-1
Asaph Tweheyo
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
NINA
LLT 4B
---
11:00 - 12:00 --- ---
CS-1
May Namuddu
LLT 3B
--- --- ---
BIS-2
Rehema Baguma
LLT 5A
--- ---
BIS-3, BIT-3
Peter Nabende
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, DRAM-1
MUZAKI
LLT 6B
--- --- --- ---
BLIS-2
KIDAAGA
LLT 2B
--- ---
BLIS-3
OMONA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
EKWARO
LLT 4A
--- --- --- --- ---
SE-1
Benjamin Kanagwa
LT 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3-Elec3
Mary Nsabagwa
LLT 1A
--- --- --- ---
BIT-2
Henry Serugunda
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
NINA
LLT 4B
---
12:00 - 13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, DRAM-1
MUZAKI
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
OMONA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
EKWARO
LLT 4A
--- --- ---
BRAM-3
SSEKITTO
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2
Henry Serugunda
LLT 3A
---
CS-1, SE-2-Elec1
Joseph Ssemwogerere
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
MUTIBWA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, DRAM-1
SENONO
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2-Elec1, SE-2-Elec2
Albert Bitwire
LLT 5B
--- --- --- --- ---
SE-3-Elec2, BIT-3-Elec3
Drake Mirembe
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Joab Agaba
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3-Elec2
Raymond Mugwanya
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1
Lillian Komugisha
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
KIGONGO-BUKENYA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- ---
15:00 - 16:00 --- --- --- --- ---
BIS-2
Brian Muchake
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
MWANJE
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, DRAM-1
SENONO
LLT 4B
BRAM-2
NALUMAGA
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2-Elec1, SE-2-Elec2
Albert Bitwire
LLT 5B
--- --- --- --- ---
SE-3-Elec2, BIT-3-Elec3
Drake Mirembe
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Joab Agaba
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3-Elec2
Raymond Mugwanya
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
KIGONGO-BUKENYA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- ---
16:00 - 17:00 ---
SE-1
Mark Magumba
LLT 2B
--- --- ---
BIS-2
Brian Muchake
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
MUZAKI
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
MWANJE
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
NALUMAGA
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3-Elec2
Raymond Mugwanya
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
KIGONGO-BUKENYA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Mark Rujumba
LT 6D
---
BIT-EVE-1-Retake
Haleem Chongomweru
LT 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
KIYINGI
--- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KHAN
LLT 2C
--- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
Vincent Male
BIG Lab 2
--- --- ---
BLIS-EVE-3
BUKIRWA
LLT 6A
--- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
NALUMAGA
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-1
Benjamin Kanagwa
LLT 2B
--- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3-Elec1
Joab Agaba
LLT 1B
SE-EVE-3-Elec2, BIT-EVE-3-Elec3
Drake Mirembe
Lab 1
---
SE-EVE-3-Elec3
Mary Nsabagwa
LLT 4B
--- --- --- ---
IST-EVE-1BIT-EVE-2
Asaph TweheyoHenry Serugunda
LLT 1ALLT 3A
---
CS-EVE-1, SE-EVE-2-Elec1
Joseph Ssemwogerere
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3-Elec2CS-EVE-3
Raymond MugwanyaEmmanuel Eilu
LLT 6BLLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
KADDU
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
LUYOMBYA
LLT 5B
--- --- ---
18:00 - 19:00 --- --- --- --- ---
BIS-EVE-2
Brian Muchake
LLT 5A
--- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Mark Rujumba
LT 6D
---
BIT-EVE-1-Retake
Haleem Chongomweru
LT 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KHAN
LLT 2C
--- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
Vincent Male
BIG Lab 2
--- --- ---
BLIS-EVE-3
BUKIRWA
LLT 6A
--- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
OMONA
LLT 1B
--- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
BATTE
LLT 4A
--- --- --- ---
SE-EVE-1
Benjamin Kanagwa
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3-Elec2, BIT-EVE-3-Elec3
Drake Mirembe
Lab 1
--- --- --- --- --- ---
IST-EVE-1BIT-EVE-2
Asaph TweheyoHenry Serugunda
LLT 1ALLT 3A
---
CS-EVE-1, SE-EVE-2-Elec1
Joseph Ssemwogerere
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3-Elec2
Raymond Mugwanya
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
KADDU
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-SE, MDSE-1-option-MC
Rehema Baguma
Lab 2B (Block A, 2nd Floor)
MCS-2, MDSE-2-option-CN
Richard Ssekibuule
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-1, MIS-1, MDSE-2-option-MC, MDSE-2-option-SE
Richard Mayanja
CIT Conference Room
--- --- --- ---
MIS-2-option-ISM, MIT-2-option-IM
Agnes Nakakawa
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1, EASLIS-MSC-2, EASLIS-RAM-1
ENON
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
LUYOMBYA
LLT 5B
--- --- ---
19:00 - 20:00 ---
BIT-EVE-2-Elec3
Haleem Chongomweru
LLT 3A
--- --- --- ---
BIS-EVE-2
Emmanuel Eilu
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
MWANJE
LT 6C
--- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1
MUTIBWA
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
OMONA
LLT 1B
--- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
BATTE
LLT 4A
--- --- ---
BRAM-EVE-3
KAWALYA
Lab 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Alex Mwotil
LLT 2A
SE-EVE-4
Mary Nsabagwa
BIG Lab 2
--- --- ---
IST-EVE-1
Yonasi Safari
LLT 1A
---
SE-EVE-1
Joab Agaba
LT 6D
---
CS-EVE-2SE-EVE-2
David ByansiFred Kiwanuka
LLT 3BLLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3-Elec2
Raymond Mugwanya
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
NAIBOKA
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-SE, MDSE-1-option-MC
Rehema Baguma
Lab 2B (Block A, 2nd Floor)
MCS-2, MDSE-2-option-CN
Richard Ssekibuule
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-1, MIS-1, MDSE-2-option-MC, MDSE-2-option-SE
Richard Mayanja
CIT Conference Room
--- --- --- ---
MIS-2-option-ISM, MIT-2-option-IM
Agnes Nakakawa
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1, EASLIS-MSC-2, EASLIS-RAM-1
ENON
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
MUZAKI
LLT 5B
20:00 - 21:00 ---
SE-EVE-1
Mark Magumba
LLT 2B
CS-EVE-1
May Namuddu
LLT 1B
--- --- ---
BIS-EVE-2
Emmanuel Eilu
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Henry Serugunda
LLT 6B
--- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
MWANJE
LT 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
SENONO
LT 6D
--- ---
BRAM-EVE-2
EKWARO
LLT 4A
--- --- --- ---
BRAM-EVE-3
KAWALYA
Lab 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Alex Mwotil
LLT 2A
SE-EVE-4
Mary Nsabagwa
BIG Lab 2
--- ---
CS-EVE-3
Moses Nasinyama
LLT 3A
IST-EVE-1
Yonasi Safari
LLT 1A
--- --- ---
CS-EVE-2SE-EVE-2
David ByansiFred Kiwanuka
LLT 3BLLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
NAIBOKA
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-SE, MDSE-1-option-MC
Rehema Baguma
Lab 2B (Block A, 2nd Floor)
MCS-2, MDSE-2-option-CN
Richard Ssekibuule
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-1, MIS-1, MDSE-2-option-MC, MDSE-2-option-SE
Richard Mayanja
CIT Conference Room
--- --- --- ---
MIS-2-option-ISM, MIT-2-option-IM
Agnes Nakakawa
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1, EASLIS-MSC-2, EASLIS-RAM-1
ENON
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
MUZAKI
LLT 5B
S
a
t
u
r
d
a
y
08:00 - 09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
EKWARO
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-Elec2, MDSE-1-option-CN-Elec1, MDSE-1-option-MC, MDSE-1-option-SE-Elec4
Drake Mirembe
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
SENDIKADIWA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:00 - 10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-2-Elec1
Aminah Zawedde
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
EKWARO
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec 4, CS-EVE-3-Elec 4
Patrick Ogao
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-1
Lillian Komugisha
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-Elec2, MDSE-1-option-CN-Elec1, MDSE-1-option-MC, MDSE-1-option-SE-Elec4
Drake Mirembe
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-2-option-IST
Richard Mayanja
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- ---
MIT-2-option-IM-Elec1, MIT-2-option-IW-Elec1
Raymond Mugwanya
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-2
LUYOMBYA
EASLIS-LT 1
--- --- ---
EASLIS-MSC-1
SENDIKADIWA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 - 11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-2-Elec1
Aminah Zawedde
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
MWANJE
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec 4, CS-EVE-3-Elec 4
Patrick Ogao
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-Elec2, MDSE-1-option-CN-Elec1, MDSE-1-option-MC, MDSE-1-option-SE-Elec4
Drake Mirembe
LLT 1B
--- --- --- --- ---
MCS-2, MDSE-2-option-CN, MDSE-2-option-MC-Elec1
Dennis Kaburu
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-2-option-IST
Richard Mayanja
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- ---
MIT-2-option-IM-Elec1, MIT-2-option-IW-Elec1
Raymond Mugwanya
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-2
LUYOMBYA
EASLIS-LT 1
--- --- ---
EASLIS-MSC-1
SENDIKADIWA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 - 12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-2-Elec1
Aminah Zawedde
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
MWANJE
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec 4, CS-EVE-3-Elec 4
Patrick Ogao
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC-Elec2, MDSE-1-option-SE-Elec1
Johnson Mwebaze
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-2, MDSE-2-option-CN, MDSE-2-option-MC-Elec1
Dennis Kaburu
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-2-option-IST
Richard Mayanja
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- ---
MIT-2-option-IM-Elec1, MIT-2-option-IW-Elec1
Raymond Mugwanya
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
SENDIKADIWA
EASLIS-LT 2
---
EASLIS-RAM-2
LUYOMBYA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-2
KHAN
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 - 13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
OMONA
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC-Elec2, MDSE-1-option-SE-Elec1
Johnson Mwebaze
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-2, MDSE-2-option-CN, MDSE-2-option-MC-Elec1
Dennis Kaburu
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
SENDIKADIWA
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-2
KHAN
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
OMONA
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC-Elec2, MDSE-1-option-SE-Elec1
Johnson Mwebaze
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-2, MDSE-2-option-SE
Peter Ochieng
LLT 4A
---
MCS-1
Richard Ssekibuule
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-2-option-ISM-Elec1, MIS-2-option-IST
Patrick Ogao
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- ---
MIT-2-option-IM
Aminah Zawedde
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-2
KHAN
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN-Elec2, MDSE-1-option-SE-Elec1, MDSE-1-option-MC-Elec2
Fred Kiwanuka
LLT 1B
--- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN-Elec3, MDSE-1-option-MC-Elec4
Tonny Bulega
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-2, MDSE-2-option-SE
Peter Ochieng
LLT 4A
---
MCS-1
Richard Ssekibuule
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-2-option-ISM-Elec1, MIS-2-option-IST
Patrick Ogao
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- ---
MIT-2-option-IM
Aminah Zawedde
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-2
KADDU, LUYOMBYA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KIYINGI
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 - 16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN-Elec2, MDSE-1-option-SE-Elec1, MDSE-1-option-MC-Elec2
Fred Kiwanuka
LLT 1B
--- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN-Elec3, MDSE-1-option-MC-Elec4
Tonny Bulega
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-2, MDSE-2-option-SE
Peter Ochieng
LLT 4A
---
MCS-1
Richard Ssekibuule
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-2-option-ISM-Elec1, MIS-2-option-IST
Patrick Ogao
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- ---
MIT-2-option-IM
Aminah Zawedde
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-2
KADDU, LUYOMBYA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KIYINGI
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 - 17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN-Elec2, MDSE-1-option-SE-Elec1, MDSE-1-option-MC-Elec2
Fred Kiwanuka
LLT 1B
--- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN-Elec3, MDSE-1-option-MC-Elec4
Tonny Bulega
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-2
KADDU, LUYOMBYA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KIYINGI
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 - 19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Patrick Ogao
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 - 20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Patrick Ogao
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 - 21:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Patrick Ogao
Seminar Room 1 (Block A, 3rd Floor)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.30.3 on 11/2/17 1:49 PM