College of Computing & IS
BIS 1203 Management Information Systems BIS 1204 Data and Information Management 1 BIS 1205 Business Statistics BIS 1206 System Analysis and Design BIS 1208 IT Infrastrutcure BIS 2206 Information Systems Project Management BIS 2207 Applications Development BIS 2208 Information Systems Architecture BIS 3200 Data Warehousing & Business Intelligence BIS 3201 IS Strategy, Management, & Acquisition BIS 3202 E-Governance BIS 3204 Database Programming BIS 3207 Emerging Trends in Information Systems BIT 1204 Information Management BIT 1206 Introduction to Internet Programming BIT 1208 Information Technology for Financial Services BIT 1209 Security Policies and Procedures BIT 2201 Marketing in the IT Sector BIT 2206 Professional Law and Ethics BIT 2207 Research Methodology BIT 2208 System Administration BIT 2209 IT Law and Ethics BIT 2210 Digital Forensics and Incident Response BIT 3204 Enterprise Network Management BIT 3206 Information Assurance & Security BIT 3207 System Integration & Architecture BIT 3210 System Integration and Deployment BIT 3211 Integrative Programming and Technologies BIT 3212 Digital Libraries BIT 3213 Information Technology Project II BIT 4200 IT & Society BLS 1105 Information and Society BLS 1112 Communication Skills & Practice BLS 1205 Principles of Knowledge Organization BLS 1206 Publishing and Book Trade BLS 1211 Information Technology II BLS 2207 Documentation work and services BLS 2208 Database Management and Information retrieval BLS 2211 Document Classification II BLS 2212 Document Cataloguing II BLS 3115 Analysis of Records Management systems BLS 3117 Publication Design and Production BLS 3120 Library Operations BLS 3211 Community Information Services BLS 3212 Entrepreneurship in Information Work BLS 3214 Automation of Records Management Systems BLS 3215 Records Management and the Law BLS 3216 Electronic Publishing BLS 3217 Publishing and the law BLS 3218 Library Automation BLS 3219 Library ethics and policy BLS 3220 Community & Specialized Information Systems BLS 3221 Management of Electronic Resources BLS 3222 Legal, Policy and Information Ethics BLS 3223 Information Entrepreneurship BRM 1101 Principles of Records and Archives Management BRM 1201 Papermaking and Reprography BRM 1202 Audiovisual Records Management BRM 1203 Classification and Cataloguing BRM 1204 Applied Organizational Psychology BRM 1205 Government Information Resources and Systems BRM 1206 Information Technology II BRM 2201 Management Principles and Practices BRM 2202 Health Records management BRM 2203 Archives Administration BRM 2204 Records Storage and Security BRM 2205 Research Data Analysis BRM 3201 Management of museums BRM 3202 Records and Archives Institution Management BRM 3203 Management of Electronic records BRM 3215 Records Management and the Law BSE 1206 Software Development Principles BSE 1207 Introduction to Internet Programming BSE 2200 Systems Software BSE 2203 Computer Networks & Data Communication BSE 2205 Network Applications Development BSE 2206 Data Communications BSE 3201 Software Architecture BSE 3202 Distributed Systems Development BSE 3207 Mobile Networks & Computing BSE 3209 Advanced Object-Oriented Programming BSE 4104 Emerging trends in Software Engineering BSE 4200 Software Engineering Project II BSE 4201 Software Design Patterns BSE 4202 Software Security CSC 1207 Programming Methodology II CSC 1209 Logic Programming CSC 1210 Programming Methodology I CSC 1214 Object-Oriented Programming CSC 2200 Operating Systems CSC 2209 Systems Programming CSC 2210 Automata, Complexity & Computability CSC 2212 Individual Project II CSC 2214 Cryptology and Coding Theory CSC 3205 Compiler Design CSC 3207 Computer Security CSC 3208 User Interface Design CSC 3209 Computer Graphics CSC 3217 Emerging Trends in Computer Science DLS 2201 Introduction to database management DLS 2205 Introduction to Database Management DLS 2206 Bibliographic Control DLS 2207 Marketing of Information Services DLS 2208 Project planning and management DRM 2204 Stores & Material Management MCN 7200 Advanced Internetworking Protocols MCN 7201 Fiber Optic Networks MCN 7202 Mobile and Wireless Networks MCN 7203 Wireless Security MCN 7204 Mobile Applications Programming MCN 7205 Secure Software Architecture and Design MCN 7206 Service Oriented Architectures MCN 7207 Software Design Process and Metrics MCN 7208 Network Performance Evaluation MCN 8109 Formal Methods in Software Engineering MCS 7202 Design & Analysis of Algorithms MCS 7207 Software Design Process and Metrics MCS 7215 Data Encryption MCS 7217 Pattern Recognition MCS 7220 Software Security MCS 7221 Security Protocols MCS 7222 Hardware and Operating Systems Security MCS 7223 Combinatorial Optimization MCS 7224 Computer Vision MCS 7225 Image Processing MCS 7226 Seminar Series MIS 7206 Data Warehousing MIS 7209 Project and Organisational Change Management MIS 7210 Management for IS Professionals MIS 7212 Data Communication and Networking MIT 7214 Audit and Security Assurance Principles MIT 7215 IT Strategic Planning and Management MIT 7216 E-service Delivery MIT 7217 Web Design and Usability MIT 7218 Legal & Ethical Aspects of Computing MRM 7201 Archives and Manuscript Management MRM 7202 Design and Implementation of Records Management Systems MRM 7203 Records Retention, Access & Retrieval MRM 7204 Management of Electronic Records MRM 7205 Seminar in Archives & Records Management MRM Elective 1 MRM Elective 2 MSC 7204 Management of Information Systems and Services MSC 7205 Information Systems Development and Applications MSC 7206 Technical and Scholarly Communication MSC 7207 Information Legislation, Ethics and Policy MSC 7208 Info- Entrepreneurship MTH 1203 Calculus I MTH 2203 Numerical Analysis MTH 3212 Further Linear Programming & Network Analysis PCS 9201 Advances in Digital Security PCS 9202 Advances in Computer Vision & Image Processing PCS 9203 Advanced Applied Queuing Systems PLS 8205 Information Science and Policy Studies PLS 8206 Bibliometric Studies PLS 8207 Scholarly writing and communication PLS 8208 Seminar: Concept Paper Presentation PSE 9102 Science of Computer Programming PSE 9201 Models of Software Systems PSE 9203 Software Systems Architecture RAM 2202 Information Legislation & Ethics RAM 2206 Project Planning & Management RAM 2207 Information Legislation and Ethics RAM 2208 Records Conservation & Preservation RAM 2209 Stores and Materials Management
M
o
n
d
a
y
08:00 - 09:00 ---
SE-1
Hasifa Namatovu
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Albert Bitwire
LLT 2A
--- --- --- --- --- ---
BLIS-1
SENDIKADIWA
LLT 1B
--- --- --- ---
BLIS-2
KIDAAGA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
OMONA
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
KAWALYA
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Emmanuel Lule
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
KIYINGI
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- ---
09:00 - 10:00 ---
SE-1
Hasifa Namatovu
LLT 3B
--- ---
BIS-1
Mark Magumba
LLT 3A
--- --- --- ---
BIS-3
Emmanuel Eilu
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2BIT-2
Ernest MwebazeAminah Zawedde
LLT 2BLLT 6B
--- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Albert Bitwire
LLT 2A
--- --- --- --- --- ---
BLIS-1
SENDIKADIWA
LLT 1B
--- --- --- ---
BLIS-2
KIDAAGA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
OMONA
LLT 5B
--- --- ---
BRAM-1, DRAM-1
ABIDI
LLT 1A
--- --- --- --- --- ---
BRAM-2
KAWALYA
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
KIYINGI
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 - 11:00 --- --- ---
BIS-1, SE-1
Josephine Nabukenya
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2
Aminah Zawedde
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
BATTE
LLT 5A
--- --- --- --- --- ---
BRAM-1, DRAM-1
ABIDI
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
John Kizito
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec2
Engineer Bainomugisha
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
KIYINGI
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 - 12:00 --- --- ---
BIS-1, SE-1
Josephine Nabukenya
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Paul Ssemaluulu
LLT 4B
BIT-2
Haleem Chongomweru
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
KHAN
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
KIYINGI
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, DRAM-1
KICONCO
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
John Kizito
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec2
Engineer Bainomugisha
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
NINA
EASLIS-LT 1
---
12:00 - 13:00 --- --- ---
BIS-1, SE-1
Josephine Nabukenya
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2
Haleem Chongomweru
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
KHAN
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
KIYINGI
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, DRAM-1
KICONCO
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Rose Nakibuule
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
NINA
EASLIS-LT 1
---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-2
Jacob Katende
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
EKWARO
LLT 1B
--- --- ---
BRAM-1, DRAM-1
ENON
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Mary Nsabagwa
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3-Elec1
Joseph Ssemwogerere
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 - 16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-2
Jacob Katende
LLT 4A
--- --- --- --- ---
BIT-3
Margaret Nagwovuma
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, DRAM-1
EKWARO
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3-Elec1
Joseph Ssemwogerere
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
KADDU
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 - 17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Margaret Nagwovuma
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-1, BRAM-1
NALUMAGA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Joab Agaba
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
KADDU
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00 ---
BIS-EVE-1SE-EVE-1
Flavia Namagembe-MwanjeHasifa Namatovu
LLT 4ALLT 4B
--- --- ---
BIS-EVE-2
Brian Muchake
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-2
Lillian Komugisha
LLT 2A
---
BIS-EVE-3
Asaph Tweheyo
LLT 6A
--- --- --- ---
BIT-EVE-3
Margaret Nagwovuma
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1, DLIS-EVE-1
AGABIRWE
LLT 1A
--- ---
BLIS-EVE-2
KHAN
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
BUKIRWA
LT 6D
--- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
ABIDI
LLT 1B
--- --- ---
BRAM-EVE-2
KIGONGO-BUKENYA
LLT 2C
--- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
MUKIIBI
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Alex Mwotil
LLT 2B
--- ---
CS-EVE-2
Rose Nakibuule
LLT 5B
---
SE-EVE-2
John Kizito
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
BATTE
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
NALUMAGA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
KAWALYA
EASLIS-LT 2
--- ---
18:00 - 19:00 ---
BIS-EVE-1SE-EVE-1
Flavia Namagembe-MwanjeHasifa Namatovu
LLT 4ALLT 4B
--- --- ---
BIS-EVE-2
Brian Muchake
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-2
Lillian Komugisha
LLT 2A
---
BIS-EVE-3
Asaph Tweheyo
LLT 6A
--- --- --- ---
BIT-EVE-3
Margaret Nagwovuma
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1, DLIS-EVE-1
AGABIRWE
LLT 1A
--- ---
BLIS-EVE-2
KHAN
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
SSEKITTO
LLT 6B
--- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
BUKIRWA
LT 6D
--- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
ABIDI
LLT 1B
--- --- ---
BRAM-EVE-2
KIGONGO-BUKENYA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-2
Mary Nsabagwa
Lab 1
--- ---
SE-EVE-3, CS-EVE-3-Elec2
Fred Kiwanuka
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
BATTE
LLT 3B
---
MDSE-1-option-CN
Julianne Sansa-Otim
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS
Daudi Jjingo
Mobile Computing Lab
--- --- --- --- ---
MCS-1-option-CV
Ernest Mwebaze
LLT 5B
---
MIS-1-option-ISM, MIS-1-option-ISTMIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Peter NabendeJosephine Nabukenya
Seminar Room 2 (Block A)CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
RAM-1-Elec1
KIYINGI
EASLIS-Seminar Room
RAM-1-Elec2
SENDIKADIWA
EASLIS-LT 1
--- --- ---
EASLIS-MSC-1
NALUMAGA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
KAWALYA
EASLIS-LT 2
--- ---
19:00 - 20:00 ---
BIT-EVE-1CS-EVE-1
Flavia Namagembe-MwanjeMercy Amiyo-Musasizi
Lab 1LLT 1B
--- ---
BIS-EVE-1
Mark Magumba
LLT 4A
---
BIS-EVE-2
Peter Wakholi
LLT 5A
---
CS-EVE-3-Elec2, BIT-EVE-3-Elec1
Lillian Komugisha
LLT 2B
--- --- ---
BIS-EVE-3
Rehema Baguma
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-2
Haleem Chongomweru
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KADDU
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
BATTE
LLT 2C
--- --- ---
BLIS-EVE-1, DLIS-EVE-1
EKWARO
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
KAWALYA
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3-Elec1
Joseph Ssemwogerere
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
NAIBOKA
LLT 3B
--- --- ---
MDSE-1-option-CN
Julianne Sansa-Otim
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS
Daudi Jjingo
Mobile Computing Lab
--- --- --- --- ---
MCS-1-option-CV
Ernest Mwebaze
LLT 5B
---
MIS-1-option-ISM, MIS-1-option-ISTMIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Peter NabendeJosephine Nabukenya
Seminar Room 2 (Block A)CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
RAM-1-Elec1
KIYINGI
EASLIS-Seminar Room
RAM-1-Elec2
SENDIKADIWA
EASLIS-LT 1
--- --- ---
EASLIS-MSC-1
NALUMAGA
EASLIS-LT 4
--- ---
SE-EVE-1
Joseph Lwomwa
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
NINA
EASLIS-LT 2
---
20:00 - 21:00 ---
CS-EVE-1
Mercy Amiyo-Musasizi
LLT 1B
BIS-EVE-1
Moses Makoha
LLT 4A
SE-EVE-1
Peter Wakholi
LLT 4B
--- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec2, BIT-EVE-3-Elec1
Lillian Komugisha
LLT 2B
BIS-EVE-3
Emmanuel Eilu
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-2
Haleem Chongomweru
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KADDU
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1, DLIS-EVE-1
EKWARO
LLT 3A
--- --- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
ENON
LLT 1A
--- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
KAWALYA
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-2
Emily Bagarukayo
LLT 2A
SE-EVE-3-Elec1
Joseph Ssemwogerere
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
NAIBOKA
LLT 3B
--- --- ---
MDSE-1-option-CN
Julianne Sansa-Otim
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS
Daudi Jjingo
Mobile Computing Lab
--- --- --- --- ---
MCS-1-option-CV
Ernest Mwebaze
LLT 5B
---
MIS-1-option-ISM, MIS-1-option-ISTMIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Peter NabendeJosephine Nabukenya
Seminar Room 2 (Block A)CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
RAM-1-Elec1
KIYINGI
EASLIS-Seminar Room
RAM-1-Elec2
SENDIKADIWA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
NINA
EASLIS-LT 2
---
T
u
e
s
d
a
y
08:00 - 09:00 ---
BIT-1
Flavia Namagembe-Mwanje
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
AGABIRWE
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
LUYOMBYA
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec2
Joyce Nakatumba-Nabende
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:00 - 10:00 ---
BIT-1CS-1
Flavia Namagembe-MwanjeMercy Amiyo-Musasizi
LLT 6ALLT 5A
--- --- --- --- ---
BIS-2
Agnes Nakakawa
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
AGABIRWE
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-1, BRAM-1
NALUMAGA
LLT 1B
--- --- ---
BRAM-2
LUYOMBYA
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Alex Mwotil
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3
Pius K.B. Mugagga
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 - 11:00 ---
CS-1
Mercy Amiyo-Musasizi
LLT 5A
BIS-1
Moses Makoha
LLT 3A
BIT-1
Aminah Zawedde
LLT 1A
--- --- ---
BIS-2
Agnes Nakakawa
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-1, BRAM-1
NALUMAGA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Alex Mwotil
LLT 4B
--- --- --- ---
BIT-2SE-2
Emily BagarukayoDavid Byansi
LLT 2ALLT 3B
--- --- --- ---
CS-3
Pius K.B. Mugagga
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Joyce Nakatumba-Nabende
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- ---
11:00 - 12:00 --- ---
BIS-1
Moses Makoha
LLT 3A
BIT-1
Aminah Zawedde
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-2
Emily Bagarukayo
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
NALUMANSI
LLT 5A
--- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KIDAAGA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
John Kizito
LLT 2A
CS-2SE-2
Emmanuel LuleDavid Byansi
LLT 2BLLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Joyce Nakatumba-Nabende
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- ---
DRAM-2
NINA
EASLIS-LT 2
---
12:00 - 13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2BIS-2
Aminah ZaweddeEmily Bagarukayo
LLT 1ALLT 2C
---
BIS-3
Asaph Tweheyo
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
NALUMANSI
LLT 5A
--- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KIDAAGA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
John Kizito
LLT 2A
CS-2
Emmanuel Lule
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Joyce Nakatumba-Nabende
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- ---
DRAM-2
NINA
EASLIS-LT 2
---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 ---
BIS-1
Mercy Amiyo-Musasizi
LLT 5A
--- --- --- ---
BIS-2
Peter Wakholi
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3-Elec1
Jacob Katende
LLT 3B
---
BIT-2-Elec1
Paul Ssemaluulu
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
SSEKITTO
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, DRAM-1
EKWARO
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Rose Nakibuule
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
KADDU
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Ibrahim Bbosa
LLT 6B
--- --- ---
CS-PhD
Ernest Mwebaze
Seminar Room 2 (Block A)
---
EASLIS-PhD
KIGONGO-BUKENYA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 - 16:00 ---
BIS-1
Mercy Amiyo-Musasizi
LLT 5A
--- --- --- ---
BIS-2
Peter Wakholi
LLT 3A
---
CS-3-Elec2, BIT-3-Elec1
Lillian Komugisha
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2-Elec1
Paul Ssemaluulu
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
SSEKITTO
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
OMONA
LLT 6B
--- ---
BRAM-1, DRAM-1
EKWARO
LLT 1B
--- --- --- --- ---
BRAM-2
MUSOKE, KALYOWA
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Rose Nakibuule
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
KADDU
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Ernest Mwebaze
Seminar Room 2 (Block A)
---
EASLIS-PhD
KIGONGO-BUKENYA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 - 17:00 --- --- --- --- --- ---
BIS-2
Peter Wakholi
LLT 3A
---
CS-3-Elec2, BIT-3-Elec1
Lillian Komugisha
LLT 2A
--- --- ---
BIS-3
Rehema Baguma
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
OMONA
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
MUSOKE, KALYOWA
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Johnson Mwebaze
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Alex Mwotil
LLT 4B
--- --- --- --- --- ---
CS-2
Joseph Ssemwogerere
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
Ibrahim Bbosa
LLT 1B
--- --- ---
CS-PhD
Ernest Mwebaze
Seminar Room 2 (Block A)
---
EASLIS-PhD
KIGONGO-BUKENYA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00 ---
BIS-EVE-1
Flavia Namagembe-Mwanje
LLT 4A
---
BIT-EVE-1
Aminah Zawedde
LLT 1A
--- --- ---
BIS-EVE-2
Agnes Nakakawa
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3-Elec1
Jacob Katende
LLT 6B
BIS-EVE-3
Asaph Tweheyo
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-1
SENDIKADIWA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KIDAAGA
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-1, BRAM-EVE-1
NALUMAGA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
EKWARO
LLT 5B
--- ---
SE-EVE-1
Johnson Mwebaze
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2
Rose Nakibuule
LLT 2B
---
CS-EVE-1
John Kizito
LLT 1B
BIT-EVE-2
Emily Bagarukayo
LLT 2A
--- --- --- ---
CS-EVE-3
Pius K.B. Mugagga
LLT 3B
--- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
NAIBOKA
LLT 3A
--- ---
DRAM-EVE-2
KADDU
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
LUYOMBYA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
KIGONGO-BUKENYA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 - 19:00 --- --- ---
BIT-EVE-1SE-EVE-1
Aminah ZaweddePeter Wakholi
LLT 1ALL 6C
--- --- ---
BIS-EVE-2
Agnes Nakakawa
LLT 5A
--- --- --- ---
BIS-EVE-3
Rehema Baguma
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3-Elec1
Jacob Katende
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-1
SENDIKADIWA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KIDAAGA
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
KIYINGI
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
MUSOKE, KALYOWA
LLT 2C
--- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
EKWARO
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Grace Kamulegeya
Lab 1
--- --- ---
CS-EVE-2
Rose Nakibuule
LLT 2B
---
CS-EVE-1
John Kizito
LLT 1B
BIT-EVE-2
Emily Bagarukayo
LLT 2A
--- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec2
Joyce Nakatumba-Nabende
LLT 3B
--- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
NAIBOKA
LLT 3A
--- ---
DRAM-EVE-2
KADDU
EASLIS-LT 2
---
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC
Tonny E. Bulega
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- ---
MDSE-1-option-SE
Joseph Balikuddembe
Mobile Computing Lab
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM
Fiona Tulinayo
LLT 4A
--- ---
MIS-1-option-IST, MIT-1-option-IMS, MCS-1-option-CS, MCS-1-option-CV, MIT-1-option-IWC
Evelyn Kigozi Kahiigi
CIT Conference Room
--- ---
EASLIS-RAM-1
LUYOMBYA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
OMONA
EASLIS-Seminar Room
SE-EVE-2
Ibrahim Bbosa
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 - 20:00 ---
BIT-EVE-1
Flavia Namagembe-Mwanje
LLT 1A
---
SE-EVE-1
Peter Wakholi
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Rehema Baguma
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-2-Elec1
Paul Ssemaluulu
LLT 2A
--- --- --- --- ---
BIT-EVE-3-Elec1
Daudi Jjingo
LLT 3A
--- --- ---
BLIS-EVE-3
NALUMANSI
LT 6D
--- --- --- ---
BLIS-EVE-2
MWANJE
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
SSEKITTO
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
MUSOKE, KALYOWA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-2
Mary Nsabagwa
LLT 5B
--- --- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Grace Kamulegeya
Lab 1
--- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2
Joseph Ssemwogerere
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
BATTE
LLT 3B
--- ---
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC
Tonny E. Bulega
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- ---
MDSE-1-option-SE
Joseph Balikuddembe
Mobile Computing Lab
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM
Fiona Tulinayo
LLT 4A
--- ---
MIS-1-option-IST, MIT-1-option-IMS, MCS-1-option-CS, MCS-1-option-CV, MIT-1-option-IWC
Evelyn Kigozi Kahiigi
CIT Conference Room
--- --- ---
EASLIS-RAM-1
BUKIRWA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
OMONA
EASLIS-Seminar Room
CS-EVE-1
Ibrahim Bbosa
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 - 21:00 ---
BIT-EVE-1
Flavia Namagembe-Mwanje
LLT 1A
--- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec2, BIT-EVE-3-Elec1
Lillian Komugisha
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2
Ernest Mwebaze
LLT 2B
--- ---
BIT-EVE-2-Elec1
Paul Ssemaluulu
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
NALUMANSI
LT 6D
--- --- --- ---
BLIS-EVE-2
MWANJE
LLT 5A
--- ---
BRAM-EVE-2
MUZAKI
LLT 6A
--- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
SSEKITTO
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1, DLIS-EVE-1
EKWARO
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-2
Mary Nsabagwa
LLT 5B
---
SE-EVE-3
Benjamin Kanagwa
LLT 6B
--- --- --- ---
SE-EVE-4
Grace Kamulegeya
Lab 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
BATTE
LLT 3B
--- ---
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC
Tonny E. Bulega
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- ---
MDSE-1-option-SE
Joseph Balikuddembe
Mobile Computing Lab
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM
Fiona Tulinayo
LLT 4A
--- ---
MIS-1-option-IST, MIT-1-option-IMS, MCS-1-option-CS, MCS-1-option-CV, MIT-1-option-IWC
Evelyn Kigozi Kahiigi
CIT Conference Room
--- --- ---
EASLIS-RAM-1
BUKIRWA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
OMONA
EASLIS-Seminar Room
CS-EVE-1
Ibrahim Bbosa
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
W
e
d
n
e
s
d
a
y
08:00 - 09:00 --- --- --- --- ---
BIS-2
Brian Muchake
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
KIYINGI
LLT 5A
--- ---
BRAM-1, DRAM-1
MUTIBWA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
ENON
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
OKELLO-OBURA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:00 - 10:00
BIS-1
Joseph Lwomwa
LLT 3A
BIT-1
Flavia Namagembe-Mwanje
LLT 5B
--- --- ---
BIS-2
Brian Muchake
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
MWANJE
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
SSEKITTO
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, DRAM-1
MUTIBWA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
LUYOMBYA
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3, CS-3-Elec2
Fred Kiwanuka
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
David Byansi
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
Ibrahim Bbosa
LLT 1B
--- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
OKELLO-OBURA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 - 11:00
BIS-1
Joseph Lwomwa
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Florence N. Kivunike
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
NALUMANSI
LLT 5B
--- --- --- ---
BLIS-2
MWANJE
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-1, BIS-2
Emma Mugejjera
LLT 1A
--- ---
CS-2
Safari Yonasi
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
Ibrahim Bbosa
LLT 1B
--- --- --- ---
CS-PhD
Richard Ssekibuule
Seminar Room 2 (Block A)
---
EASLIS-PhD
OKELLO-OBURA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
KAWALYA
EASLIS-LT 1
--- ---
11:00 - 12:00 ---
SE-1
Hasifa Namatovu
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2BIS-3SE-4
Henry SerugundaAsaph TweheyoFlorence N. Kivunike
LLT 2ALLT 4ALLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
EKWARO
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-1, BIS-2
Emma Mugejjera
LLT 1A
--- ---
CS-2
Safari Yonasi
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
John Ngubiri
LLT 1B
--- --- ---
CS-PhD
Richard Ssekibuule
Seminar Room 2 (Block A)
---
EASLIS-PhD
OKELLO-OBURA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
KAWALYA
EASLIS-LT 1
--- ---
12:00 - 13:00 --- ---
BIS-1
Moses Makoha
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-1
Henry Serugunda
LLT 1A
--- --- --- --- ---
BIS-3SE-4
Asaph TweheyoFlorence N. Kivunike
LLT 4ALLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
EKWARO
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec2
Engineer Bainomugisha
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1SE-1
John NgubiriJoseph Lwomwa
LLT 1BLLT 3B
--- --- ---
CS-PhD
Richard Ssekibuule
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec2, BIT-3-Elec1
Lillian Komugisha
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- ---
BIT-1
Emma Mugejjera
LLT 1A
--- ---
CS-2
Ernest Mwebaze
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KULISOOMA
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
MUKIIBI
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Alex Mwotil
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
MUZAKI
EASLIS-LT 1
--- --- ---
15:00 - 16:00 ---
BIS-1
Mercy Amiyo-Musasizi
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-1
Emma Mugejjera
LLT 1A
--- ---
CS-2
Ernest Mwebaze
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KHAN
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
BUKIRWA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
MUKIIBI
LLT 6B
--- ---
SE-1
Joseph Balikuddembe
LLT 3B
--- --- --- ---
CS-3
Swaib Kyanda Kaawaase
LLT 2B
SE-3
Benjamin Kanagwa
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Ibrahim Bbosa
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
MUSOKE
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- ---
DRAM-2
MUZAKI
EASLIS-LT 1
--- --- ---
16:00 - 17:00 ---
CS-1
Mercy Amiyo-Musasizi
LLT 1B
---
BIT-1
Aminah Zawedde
LLT 1A
--- --- --- ---
BIS-3
Richard Mayanja
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2-Elec1
Fiona Tulinayo
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KHAN
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
BUKIRWA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
MUTIBWA
LLT 6A
--- --- ---
SE-1
Joseph Balikuddembe
LLT 3B
--- --- --- ---
CS-3
Swaib Kyanda Kaawaase
LLT 2B
SE-3
Benjamin Kanagwa
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Ibrahim Bbosa
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
MUSOKE
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Florence N. Kivunike
Lab 1
--- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Albert Bitwire
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1, DLIS-EVE-1
AGABIRWE
LLT 2C
--- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KULISOOMA
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
OMONA
LT 6D
--- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
EKWARO
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
ENON
LLT 5A
--- --- --- ---
SE-EVE-1
Joseph Balikuddembe
LLT 4B
--- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Benjamin Kanagwa
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-1, BIS-EVE-2
Emma Mugejjera
LLT 1A
SE-EVE-2
David Byansi
LLT 5B
---
CS-EVE-2
Safari Yonasi
LLT 2B
--- ---
CS-EVE-3
Pius K.B. Mugagga
LLT 3B
--- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
MWANJE
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCN-2-Elec
Swaib Kyanda Kaawaase
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
LUYOMBYA
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
Gilbert Maiga
EASLIS-LT 1
--- --- ---
CS-EVE-1
Ibrahim Bbosa
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
MUSOKE
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
MUZAKI
EASLIS-LT 4
--- --- ---
18:00 - 19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-1
Henry Serugunda
LLT 1A
--- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Florence N. Kivunike
Lab 1
--- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Flavia Namagembe-Mwanje
LLT 3A
--- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1, DLIS-EVE-1
AGABIRWE
LLT 2C
BLIS-EVE-2
KADDU
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
OMONA
LT 6D
--- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
EKWARO
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
ENON
LLT 5A
--- --- --- ---
SE-EVE-1
Joseph Balikuddembe
LLT 4B
--- --- --- ---
SE-EVE-2
Julianne Sansa-Otim
LLT 5B
SE-EVE-3
Benjamin Kanagwa
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2
Safari Yonasi
LLT 2B
--- ---
CS-EVE-3
Pius K.B. Mugagga
LLT 3B
--- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
MWANJE
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCN-2-Elec
Swaib Kyanda Kaawaase
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS, MCS-1-option-CV, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC, MDSE-1-option-SE
Joyce Nakatumba-Nabende
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
LUYOMBYA
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
Gilbert Maiga
EASLIS-LT 1
--- --- --- ---
CS-EVE-1
John Ngubiri
LLT 1B
--- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
MUSOKE
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
MUZAKI
EASLIS-LT 4
--- --- ---
19:00 - 20:00 --- --- --- ---
BIS-EVE-1
Mark Magumba
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-1
Henry Serugunda
LLT 1A
---
BIT-EVE-2-Elec1
Fiona Tulinayo
LLT 2A
---
CS-EVE-2
Ernest Mwebaze
LLT 2B
BIS-EVE-2
Haleem Chongomweru
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Flavia Namagembe-Mwanje
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KIDAAGA
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
KIYINGI
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
LUYOMBYA
LT 6D
--- ---
BRAM-EVE-3
MUTIBWA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Joab Agaba
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
KULISOOMA
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCN-2-Elec
Swaib Kyanda Kaawaase
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS, MCS-1-option-CV, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC, MDSE-1-option-SE
Joyce Nakatumba-Nabende
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
OKELLO-OBURA
EASLIS-Seminar Room
--- --- ---
EASLIS-MSC-1
Gilbert Maiga
EASLIS-LT 1
--- --- ---
SE-EVE-2
Ibrahim Bbosa
LLT 3B
CS-EVE-1
John Ngubiri
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 - 21:00 --- --- --- ---
BIS-EVE-1
Mark Magumba
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-1
Emma Mugejjera
LLT 1A
--- ---
CS-EVE-2
Ernest Mwebaze
LLT 2B
BIS-EVE-2SE-EVE-3-Elec1
Haleem ChongomweruJacob Katende
LLT 5ALLT 6B
BIT-EVE-2
Henry Serugunda
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Flavia Namagembe-Mwanje
LLT 3A
--- --- ---
BLIS-EVE-1, DLIS-EVE-1
KHAN
LLT 1B
--- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KIDAAGA
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
KIYINGI
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
LUYOMBYA
LT 6D
--- ---
BRAM-EVE-3
MUTIBWA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Alex Mwotil
Lab 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
KULISOOMA
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS, MCS-1-option-CV, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC, MDSE-1-option-SE
Joyce Nakatumba-Nabende
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
OKELLO-OBURA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-2
Ibrahim Bbosa
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
T
h
u
r
s
d
a
y
08:00 - 09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, DRAM-1
KICONCO
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Julianne Sansa-Otim
LLT 3B
---
SE-3, CS-3-Elec2
Fred Kiwanuka
LLT 4A
--- --- ---
SE-4
Grace Kamulegeya
LLT 4B
--- --- --- --- ---
BIT-1, BIS-2
Emma Mugejjera
LLT 1A
---
CS-2
Joseph Ssemwogerere
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
MUZAKI
EASLIS-LT 1
--- --- ---
09:00 - 10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-1
Emma Mugejjera
LLT 1A
--- ---
BIS-2
Emily Bagarukayo
LLT 3A
--- --- --- --- --- ---
BIT-3
Margaret Nagwovuma
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
MWANJE
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, DRAM-1
KICONCO
LLT 1B
--- --- --- --- ---
BRAM-3
MUTIBWA
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Julianne Sansa-Otim
LLT 3B
---
SE-3, CS-3-Elec2
Fred Kiwanuka
LLT 4A
--- --- ---
SE-4
Grace Kamulegeya
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Joseph Ssemwogerere
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
MUZAKI
EASLIS-LT 1
--- --- ---
10:00 - 11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Flavia Namagembe-Mwanje
LLT 5A
--- --- ---
BLIS-1
KHAN
LLT 1B
--- --- ---
BLIS-2
MWANJE
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
BATTE
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
KAWALYA
LLT 6B
---
BRAM-3
MUTIBWA
LLT 6A
--- --- ---
SE-1
Joseph Balikuddembe
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Grace Kamulegeya
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec2
Joyce Nakatumba-Nabende
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Engineer Bainomugisha
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- ---
11:00 - 12:00 --- --- ---
CS-1
Irene Arinaitwe
LLT 1B
BIS-1
Mark Magumba
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2-Elec1
Fiona Tulinayo
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Flavia Namagembe-Mwanje
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KHAN
LLT 2C
---
BRAM-2
MUZAKI
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
BATTE
LLT 5B
--- --- ---
BLIS-1
EKWARO
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Alex Mwotil
LLT 4B
--- --- --- ---
SE-2
John Kizito
LLT 3B
--- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec2
Joyce Nakatumba-Nabende
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Engineer Bainomugisha
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- ---
DRAM-2
KAWALYA
EASLIS-LT 2
--- ---
12:00 - 13:00 --- --- ---
CS-1
Irene Arinaitwe
LLT 1B
BIS-1
Mark Magumba
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2-Elec1
Fiona Tulinayo
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Flavia Namagembe-Mwanje
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KHAN
LLT 2C
---
BRAM-2
MUZAKI
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
EKWARO
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Alex Mwotil
LLT 4B
--- --- --- ---
SE-2
John Kizito
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Engineer Bainomugisha
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- ---
DRAM-2
KAWALYA
EASLIS-LT 2
--- ---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Emmanuel Eilu
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Paul Ssemaluulu
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KULISOOMA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, DRAM-1
ABIDI
LLT 1A
--- --- ---
BRAM-2
KIGONGO-BUKENYA
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 - 16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Emmanuel Eilu
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Paul Ssemaluulu
LLT 4B
BIS-2
Jacob Katende
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- ---
BIT-3-Elec1
Daudi Jjingo
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KULISOOMA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, DRAM-1
ABIDI
LLT 1A
--- --- --- ---
BRAM-2
MUSOKE, KALYOWA
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Johnson Mwebaze
LLT 3B
--- --- ---
CS-3
Swaib Kyanda Kaawaase
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2
Emily Bagarukayo
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 - 17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3-Elec1
Daudi Jjingo
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KADDU
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Johnson Mwebaze
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2
Emily Bagarukayo
LLT 6B
SE-3-Elec1
Joseph Ssemwogerere
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
John Ngubiri
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00 --- --- ---
CS-EVE-1BIS-EVE-1
Irene ArinaitweAmon Muteganda
LLT 1BLLT 4A
--- --- --- ---
BIS-EVE-3
Richard Mayanja
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-2
Lillian Komugisha
LLT 2A
---
SE-EVE-4
Florence N. Kivunike
Lab 1
--- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3-Elec1
Daudi Jjingo
LLT 3A
--- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1
SENDIKADIWA
LLT 2C
--- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KULISOOMA
LLT 5A
DLIS-EVE-1
KIDAAGA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
BUKIRWA
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
MUSOKE, KALYOWA
LT 6D
--- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
EKWARO
LL 6C
--- ---
SE-EVE-1
Johnson Mwebaze
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-1, BIS-EVE-2SE-EVE-2
Emma MugejjeraJohn Kizito
LLT 1ALLT 5B
---
CS-EVE-2
Joseph Ssemwogerere
LLT 2B
--- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec2
Joyce Nakatumba-Nabende
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
NALUMAGA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
NINA
EASLIS-LT 1
---
18:00 - 19:00 --- --- ---
CS-EVE-1BIS-EVE-1
Irene ArinaitweAmon Muteganda
LLT 1BLLT 4A
--- --- --- ---
BIS-EVE-3
Richard Mayanja
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-2-Elec1
Fiona Tulinayo
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3-Elec1
Daudi Jjingo
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KULISOOMA
LLT 5A
DLIS-EVE-1
KIDAAGA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
BUKIRWA
BIG Lab 2
--- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
ABIDI
LLT 2C
--- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
KAWALYA
LT 6D
--- --- --- --- --- ---
SE-EVE-1
Johnson Mwebaze
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-1, BIS-EVE-2SE-EVE-2
Emma MugejjeraJohn Kizito
LLT 1ALLT 5B
---
CS-EVE-2
Joseph Ssemwogerere
LLT 2B
--- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec2
Joyce Nakatumba-Nabende
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-MC
Drake Mirembe
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- ---
MDSE-1-option-CN
Swaib Kyanda Kaawaase
LL 6C
--- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS
Richard Ssekibuule
Mobile Computing Lab
--- ---
MCS-1-option-CV
Fred Kiwanuka
Lab 1
--- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM, MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Florence N. Kivunike
CIT Conference Room
--- ---
EASLIS-RAM-1
NALUMAGA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KADDU
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
NINA
EASLIS-LT 1
---
19:00 - 20:00
BIS-EVE-1
Agnes Nakakawa
LLT 4A
CS-EVE-1
Mercy Amiyo-Musasizi
LLT 1B
--- --- ---
BIS-EVE-2
Brian Muchake
LLT 5A
--- --- ---
BIS-EVE-3
Emmanuel Eilu
LLT 6A
--- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-1
Emma Mugejjera
LLT 1A
BIT-EVE-2-Elec1
Fiona Tulinayo
LLT 2A
---
SE-EVE-3
Paul Ssemaluulu
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-1
SENDIKADIWA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
MWANJE
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
OMONA
LLT 5B
--- --- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
ABIDI
LLT 2C
--- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
LUYOMBYA
LLT 3A
--- --- ---
BRAM-EVE-3
MUKIIBI
LT 6D
--- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3
Tonny E. Bulega
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2
Emmanuel Lule
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
KULISOOMA
LLT 4B
--- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-MC
Drake Mirembe
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- ---
MDSE-1-option-CN
Swaib Kyanda Kaawaase
LL 6C
--- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS
Richard Ssekibuule
Mobile Computing Lab
--- ---
MCS-1-option-CV
Fred Kiwanuka
Lab 1
--- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM, MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Florence N. Kivunike
CIT Conference Room
--- ---
EASLIS-RAM-1
NALUMAGA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KADDU
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
KAWALYA
EASLIS-LT 1
--- ---
20:00 - 21:00
BIS-EVE-1
Agnes Nakakawa
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Emmanuel Eilu
LLT 6A
--- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-1
Emma Mugejjera
LLT 1A
--- --- --- --- ---
BIT-EVE-2-Elec1
Paul Ssemaluulu
LLT 2A
--- --- ---
BIT-EVE-3
Margaret Nagwovuma
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
MWANJE
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
OMONA
LLT 5B
---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
MUTIBWA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
ENON
LLT 5A
---
BRAM-EVE-3
MUKIIBI
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2
Emmanuel Lule
LLT 2B
SE-EVE-3-Elec1
Joseph Ssemwogerere
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec2
Engineer Bainomugisha
LLT 3B
--- --- ---
DLIS-EVE-2
KULISOOMA
LLT 4B
--- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-MC
Drake Mirembe
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- ---
MDSE-1-option-CN
Swaib Kyanda Kaawaase
LL 6C
--- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS
Richard Ssekibuule
Mobile Computing Lab
--- ---
MCS-1-option-CV
Fred Kiwanuka
Lab 1
--- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM, MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Florence N. Kivunike
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KADDU
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- ---
CS-EVE-1
John Ngubiri
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
KAWALYA
EASLIS-LT 1
--- ---
F
r
i
d
a
y
08:00 - 09:00
BIS-1
Joseph Lwomwa
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Rehema Baguma
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2-Elec1
Paul Ssemaluulu
LLT 1A
--- --- --- --- ---
BIT-3-Elec1
Daudi Jjingo
LLT 2A
--- --- --- --- ---
BLIS-1
SENDIKADIWA
LLT 1B
---
BLIS-2
KADDU
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, DRAM-1
ENON
LLT 2C
--- ---
BRAM-2
KIGONGO-BUKENYA
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Mary Nsabagwa
LLT 3B
---
SE-3
Benjamin Kanagwa
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Swaib Kyanda Kaawaase
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- ---
09:00 - 10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Rehema Baguma
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2
Henry Serugunda
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KADDU
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, DRAM-1
ENON
LLT 2C
--- ---
BRAM-2
KIGONGO-BUKENYA
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Mary Nsabagwa
LLT 3B
--- --- --- ---
SE-3
Joab Agaba
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Swaib Kyanda Kaawaase
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- ---
10:00 - 11:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Richard Mayanja
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2
Henry Serugunda
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
BUKIRWA
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
MUKIIBI
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Julianne Sansa-Otim
LLT 3B
--- --- ---
SE-3
Joab Agaba
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Swaib Kyanda Kaawaase
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- ---
11:00 - 12:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Richard Mayanja
LLT 4A
--- --- --- --- --- ---
BIT-1
Henry Serugunda
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
BUKIRWA
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
ENON
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Joseph Lwomwa
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 - 13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-1
Henry Serugunda
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
ENON
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Joseph Lwomwa
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3-Elec1
Jacob Katende
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
AGABIRWE
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, DRAM-1
MUTIBWA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
EKWARO
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3
Pius K.B. Mugagga
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
John Ngubiri
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 - 16:00 --- --- --- --- ---
BIS-2
Brian Muchake
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2SE-3-Elec1
Haleem ChongomweruJacob Katende
LLT 1ALLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
AGABIRWE
LLT 1B
--- --- --- ---
BRAM-2
MUZAKI
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Safari Yonasi
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
John Ngubiri
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 - 17:00 --- --- ---
CS-1
Irene Arinaitwe
LLT 1B
--- --- ---
BIS-2
Agnes Nakakawa
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Albert Bitwire
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
John Ngubiri
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00
BIS-EVE-1
Agnes Nakakawa
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Richard Mayanja
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Paul Ssemaluulu
LLT 6B
---
BIT-EVE-2
Henry Serugunda
LLT 2A
--- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Albert Bitwire
LLT 3A
--- --- --- ---
BLIS-EVE-3
NALUMANSI
LLT 5A
BLIS-EVE-1, DLIS-EVE-1
KHAN
LLT 1A
--- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
MUZAKI
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-1, BRAM-EVE-1
NALUMAGA
LLT 2C
--- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
MUTIBWA
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-2CS-EVE-3
Julianne Sansa-OtimTonny E. Bulega
LLT 5BLLT 3B
--- --- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Alex Mwotil
LLT 2B
--- --- --- ---
CS-EVE-1
John Kizito
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
MWANJE
LL 6C
--- --- ---
DRAM-EVE-2
KADDU
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
MUSOKE
EASLIS-Seminar Room
--- --- ---
SE-EVE-1
Joseph Lwomwa
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 - 19:00 --- ---
BIS-EVE-1
Moses Makoha
LLT 4A
CS-EVE-1
Irene Arinaitwe
LLT 1B
--- --- ---
BIS-EVE-2
Agnes Nakakawa
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Paul Ssemaluulu
LLT 6B
---
BIT-EVE-2
Henry Serugunda
LLT 2A
--- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Albert Bitwire
LLT 3A
--- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1, DLIS-EVE-1
KHAN
LLT 1A
--- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
MUZAKI
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
BATTE
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-1, BRAM-EVE-1
NALUMAGA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-2CS-EVE-3
Julianne Sansa-OtimTonny E. Bulega
LLT 5BLLT 3B
--- --- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Alex Mwotil
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
MWANJE
LL 6C
--- --- ---
DRAM-EVE-2
KADDU
EASLIS-LT 2
--- --- ---
MDSE-1-option-CN-Elec3, MDSE-1-option-MC-Elec2
Drake Mirembe
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CV
Ernest Mwebaze
Mobile Computing Lab
MCS-1-option-CS
John Ngubiri
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-IST
Richard Mayanja
Lab 1
---
MIS-1-option-ISM
Rehema Baguma
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
Gilbert Maiga
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
MUSOKE
EASLIS-Seminar Room
--- --- ---
SE-EVE-1
Joseph Lwomwa
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 - 20:00 --- ---
BIS-EVE-1
Moses Makoha
LLT 4A
--- --- ---
BIS-EVE-2
Peter Wakholi
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-1
Henry Serugunda
LLT 1A
--- --- --- ---
BIT-EVE-2
Haleem Chongomweru
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1
SENDIKADIWA
LLT 1B
--- --- ---
BLIS-EVE-2
KHAN
LT 6D
--- --- ---
DLIS-EVE-1
KIDAAGA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
BATTE
BIG Lab 2
--- --- --- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
MUTIBWA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-1
Joseph Balikuddembe
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Joab Agaba
LLT 6B
--- --- ---
SE-EVE-4
Alex Mwotil
LLT 2A
--- --- --- ---
SE-EVE-2
David Byansi
LLT 5B
---
CS-EVE-2
Safari Yonasi
LLT 2B
--- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec2
Engineer Bainomugisha
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN-Elec3, MDSE-1-option-MC-Elec2
Drake Mirembe
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CV
Ernest Mwebaze
Mobile Computing Lab
MCS-1-option-CS
John Ngubiri
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-IST
Richard Mayanja
Lab 1
---
MIS-1-option-ISM
Rehema Baguma
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
Gilbert Maiga
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
MUSOKE
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
MUZAKI
EASLIS-LT 2
--- --- ---
20:00 - 21:00 ---
SE-EVE-1
Hasifa Namatovu
LLT 4B
---
BIT-EVE-1BIS-EVE-1
Aminah ZaweddeAmon Muteganda
LLT 1ALLT 4A
--- ---
BIS-EVE-2
Peter Wakholi
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-2
Haleem Chongomweru
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1
SENDIKADIWA
LLT 1B
--- --- ---
BLIS-EVE-2
KHAN
LT 6D
--- --- ---
DLIS-EVE-1
KIDAAGA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
MUTIBWA
LLT 2C
--- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
KIGONGO-BUKENYA
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Joab Agaba
LLT 6B
--- --- ---
SE-EVE-4
Alex Mwotil
LLT 2A
--- --- --- ---
CS-EVE-2SE-EVE-2
Emmanuel LuleDavid Byansi
LLT 2BLLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec2
Engineer Bainomugisha
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN-Elec3, MDSE-1-option-MC-Elec2
Drake Mirembe
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CV
Ernest Mwebaze
Mobile Computing Lab
MCS-1-option-CS
John Ngubiri
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-IST
Richard Mayanja
Lab 1
---
MIS-1-option-ISM
Rehema Baguma
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
Gilbert Maiga
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
MUZAKI
EASLIS-LT 2
--- --- ---
S
a
t
u
r
d
a
y
08:00 - 09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
EKWARO
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN
Benjamin Kanagwa
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS
Richard Ssekibuule
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:00 - 10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-2
Patrick Ogao
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN
Benjamin Kanagwa
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS
Richard Ssekibuule
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-1-option-IWC, MIS-1-option-ISM
Raymond Mugwanya
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 - 11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-2
Patrick Ogao
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
ENON
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3, CS-EVE-3-Elec2
Fred Kiwanuka
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN
Benjamin Kanagwa
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS
Richard Ssekibuule
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-1-option-IWC, MIS-1-option-ISM
Raymond Mugwanya
LLT 5B
--- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
BUKIRWA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 - 12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-2
Patrick Ogao
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
ENON
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3, CS-EVE-3-Elec2
Fred Kiwanuka
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-SE, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC
Tonny E. Bulega
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS
Richard Ssekibuule
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-1-option-IWC, MIS-1-option-ISM
Raymond Mugwanya
LLT 5B
--- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
BUKIRWA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 - 13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
KICONCO
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-SE, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC
Tonny E. Bulega
LLT 4A
--- ---
MDSE-2-option-SE
Raymond Mugwanya
CIT Conference Room
--- --- --- ---
MCS-1-option-CS
Richard Ssekibuule
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM, MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Patrick Ogao
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
KICONCO
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-SE, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC
Tonny E. Bulega
LLT 4A
--- ---
MDSE-2-option-SE
Raymond Mugwanya
CIT Conference Room
--- --- --- ---
MCS-1-option-CS
Richard Ssekibuule
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM, MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Patrick Ogao
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
KICONCO
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-2-option-SE
Raymond Mugwanya
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM, MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Patrick Ogao
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 - 16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1, DRAM-EVE-1
KICONCO
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM
Johnson Mwebaze
LLT 6A
MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Raymond Mugwanya
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 - 17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM
Johnson Mwebaze
LLT 6A
MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Raymond Mugwanya
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM
Johnson Mwebaze
LLT 6A
MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Raymond Mugwanya
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 - 19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 - 20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 - 21:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.30.3 on 6/15/17 5:45 PM