College of Computing & IS
BIS 1203 Management Information Systems BIS 1204 Data and Information Management 1 BIS 1205 Business Statistics BIS 1206 System Analysis and Design BIS 1208 IT Infrastrutcure BIS 2206 Information Systems Project Management BIS 2207 Applications Development BIS 2208 Information Systems Architecture BIS 3200 Data Warehousing & Business Intelligence BIS 3201 IS Strategy, Management, & Acquisition BIS 3202 Project in Information Systems II BIS 3204 Database Programming BIS 3207 Emerging Trends in Information Systems BIT 1204 Information Management BIT 1206 Introduction to Internet Programming BIT 1208 Information Technology for Financial Services BIT 1209 Security Policies and Procedures BIT 2201 Marketing in the IT Sector BIT 2206 Professional Law and Ethics BIT 2207 Research Methodology BIT 2208 System Administration BIT 2209 IT Law and Ethics BIT 2210 Digital Forensics and Incident Response BIT 3204 Enterprise Network Management BIT 3206 Information Assurance & Security BIT 3207 System Integration & Architecture BIT 3210 System Integration and Deployment BIT 3211 Integrative Programming and Technologies BIT 3212 Digital Libraries BIT 3213 Information Technology Project II BIT 4200 IT & Society BLS 1105 Information and Society BLS 1112 Communication Skills & Practice BLS 1205 Principles of Knowledge Organization BLS 1206 Publishing and Book Trade BLS 1211 Information Technology II BLS 2207 Documentation work and services BLS 2208 Database Management and Information retrieval BLS 2211 Document Classification II BLS 2212 Document Cataloguing II BLS 3115 Analysis of Records Management systems BLS 3117 Publication Design and Production BLS 3120 Library Operations BLS 3211 Community Information Services BLS 3212 Entrepreneurship in Information Work BLS 3214 Automation of Records Management Systems BLS 3215 Records Management and the Law BLS 3216 Electronic Publishing BLS 3217 Publishing and the law BLS 3218 Library Automation BLS 3219 Library ethics and policy BLS 3220 Community & Specialized Information Systems BLS 3221 Management of Electronic Resources BLS 3222 Legal, Policy and Information Ethics BLS 3223 Information Entrepreneurship BRM 1101 Principles of Records and Archives Management BRM 1201 Papermaking and Reprography BRM 1202 Audiovisual Records Management BRM 1203 Classification and Cataloguing BRM 1204 Applied Organizational Psychology BRM 1205 Government Information Resources and Systems BRM 1206 Information Technology II BRM 2201 Management Principles and Practices BRM 2202 Health Records management BRM 2203 Archives Administration BRM 2204 Records Storage and Security BRM 2205 Research Data Analysis BRM 3201 Management of museums BRM 3202 Records and Archives Institution Management BRM 3203 Management of Electronic records BRM 3215 Records Management and the Law BSE 1206 Software Development Principles BSE 1207 Introduction to Internet Programming BSE 2200 Systems Software BSE 2203 Computer Networks & Data Communication BSE 2205 Network Applications Development BSE 2206 Data Communications BSE 3201 Software Architecture BSE 3202 Distributed Systems Development BSE 3207 Mobile Networks & Computing BSE 3209 Advanced Object-Oriented Programming BSE 4104 Emerging trends in Software Engineering BSE 4200 Software Engineering Project II BSE 4201 Software Design Patterns BSE 4202 Software Security CSC 1207 Programming Methodology II CSC 1209 Logic Programming CSC 1210 Programming Methodology I CSC 1214 Object-Oriented Programming CSC 2200 Operating Systems CSC 2209 Systems Programming CSC 2210 Automata, Complexity & Computability CSC 2212 Individual Project II CSC 2214 Cryptology and Coding Theory CSC 3205 Compiler Design CSC 3207 Computer Security CSC 3208 User Interface Design CSC 3209 Computer Graphics CSC 3217 Emerging Trends in Computer Science DLS 2201 Introduction to database management DLS 2205 Introduction to Database Management DLS 2206 Bibliographic Control DLS 2207 Marketing of Information Services DLS 2208 Project planning and management DRA 2208 Project Planning & Management DRM 2204 Stores & Material Management IST 1201 Applied Business Statistics IST 1202 Introduction to Computer Networks MCN 7200 Advanced Internetworking Protocols MCN 7201 Fiber Optic Networks MCN 7202 Mobile and Wireless Networks MCN 7203 Wireless Security MCN 7204 Mobile Applications Programming MCN 7205 Secure Software Architecture and Design MCN 7206 Service Oriented Architectures MCN 7207 Software Design Process and Metrics MCN 7208 Network Performance Evaluation MCN 8109 Formal Methods in Software Engineering MCS 7202 Design & Analysis of Algorithms MCS 7207 Software Design Process and Metrics MCS 7215 Data Encryption MCS 7217 Pattern Recognition MCS 7220 Software Security MCS 7221 Security Protocols MCS 7222 Hardware and Operating Systems Security MCS 7223 Combinatorial Optimization MCS 7224 Computer Vision MCS 7225 Image Processing MCS 7226 Seminar Series MIS 7206 Data Warehousing MIS 7209 Project and Organisational Change Management MIS 7210 Management for IS Professionals MIS 7212 Data Communication and Networking MIT 7214 Audit and Security Assurance Principles MIT 7215 IT Strategic Planning and Management MIT 7216 E-service Delivery MIT 7217 Web Design and Usability MIT 7218 Legal & Ethical Aspects of Computing MRM 7201 Archives and Manuscript Management MRM 7202 Design and Implementation of Records Management Systems MRM 7203 Records Retention, Access & Retrieval MRM 7204 Management of Electronic Records MRM 7205 Seminar in Archives & Records Management MRM 7402 Research Seminar Series II MRM 7403 Records and Information Systems Security MRM Elective 1 MRM Elective 2 MSC 7204 Management of Information Systems and Services MSC 7205 Information Systems Development and Applications MSC 7206 Technical and Scholarly Communication MSC 7207 Information Legislation, Ethics and Policy MSC 7208 Info- Entrepreneurship MTH 1203 Calculus I MTH 2203 Numerical Analysis MTH 3212 Further Linear Programming & Network Analysis PCS 9101 Philosophy of Computing PCS 9201 Advances in Digital Security PCS 9202 Advances in Computer Vision & Image Processing PCS 9203 Advanced Applied Queuing Systems PIS 9201 Advanced Research in Geographical Information Systems PIS 9202 Advanced Research in Systems modeling and Analysis PIS 9203 Presentation, Scientific Writing and Research Ethics PIT 9201 Advanced Research in Information for Culture and Society PIT 9202 Advanced Research in Information Technology for Development PLS 8205 Information Science and Policy Studies PLS 8206 Bibliometric Studies PLS 8207 Scholarly writing and communication PLS 8208 Seminar: Concept Paper Presentation PSE 9102 Science of Computer Programming PSE 9201 Models of Software Systems PSE 9203 Software Systems Architecture RAM 2202 Information Legislation & Ethics RAM 2206 Project Planning & Management RAM 2207 Information Legislation and Ethics RAM 2208 Records Conservation & Preservation RAM 2209 Stores and Materials Management
M
o
n
d
a
y
08:00 - 09:00 --- --- --- --- --- ---
BIS-2
Peter Wakholi
LLT 3A
---
BIT-3-Elec1
Aminah Zawedde
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Ernest Mwebaze
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
OMONA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- ---
BRAM-1
KAWALYA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
MUSOKE
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:00 - 10:00 --- --- --- --- --- ---
BIS-2
Peter Wakholi
LLT 3A
---
BIT-3-Elec1
Aminah Zawedde
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Ernest Mwebaze
LLT 2B
SE-3-Elec1
Jacob Katende
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
BATTE
LLT 6B
--- --- --- ---
BRAM-3
ABIDI
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
OMONA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- ---
BRAM-1
KAWALYA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Joseph Lwomwa
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
MUSOKE
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 - 11:00 --- --- --- --- --- ---
BIS-2
Peter Wakholi
LLT 3A
---
BIT-3-Elec1
Aminah Zawedde
LLT 2A
BIS-3
Agnes Nakakawa
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2SE-3-Elec1
Albert BitwireJacob Katende
LLT 1ALLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
BATTE
LLT 6B
--- --- --- ---
BRAM-3
ABIDI
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Joseph Lwomwa
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Josephine Nabukenya
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 - 12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Agnes Nakakawa
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2
Albert Bitwire
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KIWUUWA
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, BLIS-1
ENON
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
KALYOWA
LLT 6A
--- ---
SE-1
Joseph Balikuddembe, Jacob Katende
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
John Ngubiri
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Josephine Nabukenya
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
KAWALYA
EASLIS-LT 4
--- ---
12:00 - 13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Agnes Nakakawa
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2
Lillian Komugisha
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KIWUUWA
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, BLIS-1
ENON
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
KALYOWA
LLT 6A
--- ---
SE-1
Joseph Balikuddembe, Jacob Katende
LLT 3B
--- --- --- --- --- ---
SE-3, CS-3-Elec2
John Kizito
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
John Ngubiri
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Josephine Nabukenya
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
KAWALYA
EASLIS-LT 4
--- ---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Richard Mayanja
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-2
Jacob Katende
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Rose Nakibuule
LLT 6A
---
CS-1
John Kizito
LLT 1B
---
SE-3-Elec1
Joseph Ssemwogerere
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 - 16:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Richard Mayanja
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-2
Jacob Katende
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KADDU
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
BATTE
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- ---
BRAM-1
NAIBOKA
LLT 1B
--- --- --- ---
BRAM-2
KIGONGO-BUKENYA
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Rose Nakibuule
LLT 6A
--- --- ---
SE-3-Elec1
Joseph Ssemwogerere
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Richard Ssekibuule
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
NINA
EASLIS-Seminar Room
---
16:00 - 17:00 --- --- ---
ITS-1
Lillian Komugisha
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
NAIBOKA
LLT 1B
--- --- --- ---
BRAM-2
KIGONGO-BUKENYA
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Richard Ssekibuule
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
NINA
EASLIS-Seminar Room
---
17:00 - 18:00 --- --- ---
SE-EVE-1
Amon Muteganda
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2
Ernest Mwebaze
LLT 2B
BIT-EVE-2
Albert Bitwire
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
BUKIRWA
LLT 3A
--- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1, BLIS-EVE-1
ENON
LLT 2C
--- --- ---
BRAM-EVE-2, BLIS-EVE-2
MUSOKE
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-2CS-EVE-3
Paddy AsiimweTonny E. Bulega
LLT 5BLLT 3B
--- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Mary Nsabagwa
Lab 1
--- --- --- --- ---
ITS-EVE-1, BIS-EVE-2CS-EVE-1
Emma MugejjeraJohn Kizito
LLT 1ALLT 1B
---
SE-EVE-3-Elec1
Joseph Ssemwogerere
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
MUZAKI
LLT 4B
---
DRAM-EVE-2
SSENONO
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
LUYOMBYA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Richard Ssekibuule
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 - 19:00 --- --- ---
ITS-EVE-1SE-EVE-1
Lillian KomugishaAmon Muteganda
LLT 1ALLT 4A
--- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Agnes Nakakawa
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2
Ernest Mwebaze
LLT 2B
BIS-EVE-2
Jacob Katende
LLT 5A
BIT-EVE-2
Florence N. Kivunike
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
BATTE
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
BUKIRWA
LLT 3A
--- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1, BLIS-EVE-1
ENON
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
KALYOWA
LT 6D
--- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3
Tonny E. Bulega
LLT 3B
--- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Mary Nsabagwa
Lab 1
--- --- --- --- ---
CS-EVE-1
John Kizito
LLT 1B
---
SE-EVE-3-Elec1
Joseph Ssemwogerere
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
MUZAKI
LLT 4B
---
DRAM-EVE-2
SSENONO
EASLIS-Seminar Room
--- ---
MDSE-1-option-CN
Swaib Kyanda Kaawaase
LL 6C
--- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-SE
Joseph Balikuddembe
Multimedia Lab Level 3 (Block B)
--- --- --- ---
MCS-1-option-CS
Daudi Jjingo
LLT 5B
--- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CV
Deborah Mudali
Small Lab Level 4 (Block B)
MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Peter Nabende
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
LUYOMBYA
EASLIS-LT 4
--- ---
EASLIS-RAM-2
OKELLO-OBURA
CIPSD Board Room level 5 (Block B)
--- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
NALUMAGA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 - 20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Agnes Nakakawa
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-2
Lillian Komugisha
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1
SENDIKADIWA
LLT 1A
--- ---
BLIS-EVE-2
MWANJE
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
OMONA
LLT 3A
--- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
MUZAKI
LLT 2C
--- ---
BRAM-EVE-2
LUYOMBYA
LLT 2A
--- --- --- ---
BRAM-EVE-3
EKWARO
LLT 5A
--- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3
Tonny E. Bulega
LLT 3B
--- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Mary Nsabagwa
Lab 1
--- --- ---
CS-EVE-2
Rose Nakibuule
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
KULISOOMA
LLT 4B
--- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN
Swaib Kyanda Kaawaase
LL 6C
--- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-SE
Joseph Balikuddembe
Multimedia Lab Level 3 (Block B)
--- --- --- ---
MCS-1-option-CS
Daudi Jjingo
LLT 5B
--- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CV
Deborah Mudali
Small Lab Level 4 (Block B)
MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Peter Nabende
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
BUKIRWA
EASLIS-LT 4
---
EASLIS-RAM-2
OKELLO-OBURA
CIPSD Board Room level 5 (Block B)
--- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
NALUMAGA
EASLIS-LT 1
--- ---
CS-EVE-1SE-EVE-1
John NgubiriJoseph Lwomwa
LLT 1BLLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
KAWALYA
EASLIS-LT 2
--- ---
20:00 - 21:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Agnes Nakakawa
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-2
Lillian Komugisha
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
MWANJE
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
OMONA
LLT 3A
--- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
MUZAKI
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
EKWARO
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Joab Agaba
LLT 6B
--- ---
SE-EVE-4
Brian Muchake
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec2
Engineer Bainomugisha
LLT 3B
--- --- ---
DLIS-EVE-2
KULISOOMA
LLT 4B
--- --- ---
ITS-EVE-1
Moses Makoha
LLT 1A
---
MDSE-1-option-CN
Swaib Kyanda Kaawaase
LL 6C
--- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-SE
Joseph Balikuddembe
Multimedia Lab Level 3 (Block B)
--- --- --- ---
MCS-1-option-CS
Daudi Jjingo
LLT 5B
--- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CV
Deborah Mudali
Small Lab Level 4 (Block B)
MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Peter Nabende
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
BUKIRWA
EASLIS-LT 4
---
EASLIS-RAM-2
OKELLO-OBURA
CIPSD Board Room level 5 (Block B)
--- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
NALUMAGA
EASLIS-LT 1
--- ---
CS-EVE-1
John Ngubiri
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
KAWALYA
EASLIS-LT 2
--- ---
T
u
e
s
d
a
y
08:00 - 09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2
Lillian Komugisha
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
OMONA
LLT 1B
--- --- --- ---
BRAM-2, BLIS-2
MUSOKE
LL 6C
--- --- --- --- ---
BRAM-3
EKWARO
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Rose Nakibuule
LLT 2B
---
ITS-1, BIS-2
Emma Mugejjera
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:00 - 10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2
Lillian Komugisha
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KHAN
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
OMONA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
EKWARO
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Alex Mwotil
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
KALYOWA
EASLIS-LT 2
--- ---
ITS-1
Swaib Kyanda Kaawaase, Paddy Asiimwe
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
KADDU
EASLIS-Seminar Room
CS-PhD
Engineer Bainomugisha
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- ---
10:00 - 11:00 ---
CS-1SE-1
Mercy Amiyo-MusasiziHasifa Namatovu
LLT 1BLLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3-Elec1
Jacob Katende
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KHAN
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2SE-2
Emily BagarukayoDavid Byansi
LLT 6ALLT 3B
--- --- --- --- ---
CS-3-Elec2
Joyce Nakatumba-Nabende
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
KALYOWA
EASLIS-LT 2
--- ---
ITS-1
Swaib Kyanda Kaawaase, Paddy Asiimwe
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
KADDU
EASLIS-Seminar Room
CS-PhD
Engineer Bainomugisha
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- ---
11:00 - 12:00 ---
ITS-1SE-1
Flavia Namagembe-MwanjeHasifa Namatovu
LLT 5ALLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-2
Jacob Katende
LLT 4A
--- --- --- --- ---
BIT-3
Paul Ssemaluulu
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KIWUUWA
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
OMONA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
John Kizito
LLT 1B
BIT-2SE-2
Emily BagarukayoDavid Byansi
LLT 6ALLT 3B
--- --- --- --- ---
CS-3-Elec2
Joyce Nakatumba-Nabende
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
KADDU
EASLIS-Seminar Room
CS-PhD
Engineer Bainomugisha
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- ---
12:00 - 13:00 ---
ITS-1
Flavia Namagembe-Mwanje
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Paul Ssemaluulu
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KIWUUWA
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
OMONA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Alex Mwotil
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
John Kizito
LLT 1B
BIT-2
Emily Bagarukayo
LLT 6A
--- --- --- --- ---
CS-3-Elec2
Joyce Nakatumba-Nabende
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 --- --- ---
CS-1SE-1
Fiona SsoziAmon Muteganda
LLT 1BLLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Asaph Tweheyo
LLT 4A
--- --- --- --- --- ---
BIT-3-Elec1
Daudi Jjingo
LLT 2A
--- --- --- --- ---
BLIS-1
SENDIKADIWA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
LUYOMBYA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Emmanuel Lule
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
John Ngubiri
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 - 16:00 --- --- ---
ITS-1CS-1SE-1
Lillian KomugishaFiona SsoziAmon Muteganda
LLT 1ALLT 1BLLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3, CS-3-Elec2
John Kizito
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Emmanuel Lule
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Barbara Nansamba
LLT 6B
--- ---
CS-PhD
John Ngubiri
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
KIGONGO-BUKENYA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 - 17:00 --- --- ---
ITS-1
Lillian Komugisha
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Paddy Asiimwe
LLT 3B
---
SE-3, CS-3-Elec2
John Kizito
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
Barbara Nansamba
LLT 1B
--- ---
CS-PhD
John Ngubiri
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
KIGONGO-BUKENYA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00 ---
ITS-EVE-1
Flavia Namagembe-Mwanje
LLT 4A
---
CS-EVE-1SE-EVE-1
Fiona SsoziAmon Muteganda
LLT 1BLLT 4B
--- --- --- ---
BIS-EVE-3
Richard Mayanja
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-2
Lillian Komugisha
LLT 2A
SE-EVE-3-Elec1
Jacob Katende
LLT 6B
--- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Paul Ssemaluulu
LL 6C
--- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1
KHAN
LLT 1A
--- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KIWUUWA
BIG Lab 2
BRAM-EVE-2
MWANJE
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
KAWALYA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Alex Mwotil
LLT 3A
--- --- --- ---
CS-EVE-2SE-EVE-2
Emmanuel LuleDavid Byansi
LLT 2BLLT 5B
--- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec2
Joyce Nakatumba-Nabende
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KADDU
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
KIGONGO-BUKENYA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
NINA
EASLIS-LT 2
---
18:00 - 19:00 ---
ITS-EVE-1
Flavia Namagembe-Mwanje
LLT 4A
---
CS-EVE-1SE-EVE-1
Fiona SsoziAmon Muteganda
LLT 1BLLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-2
Jacob Katende
LLT 5A
--- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Paul Ssemaluulu
LL 6C
--- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1
KHAN
LLT 1A
--- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KIWUUWA
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
KAWALYA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Alex Mwotil
LLT 3A
--- --- --- ---
CS-EVE-2BIT-EVE-2SE-EVE-2
Emmanuel LuleEmily BagarukayoDavid Byansi
LLT 2BLLT 2ALLT 5B
--- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec2
Joyce Nakatumba-Nabende
LLT 3B
--- --- --- ---
DLIS-EVE-2
MWANJE
Lab 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-MC
Drake Mirembe
LT 6D
--- --- ---
MDSE-1-option-CN
Swaib Kyanda Kaawaase
Multimedia Lab Level 3 (Block B)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM
Fiona Tulinayo
Seminar Room 2 (Block A)
--- ---
MIS-1-option-IST, MIT-1-option-IMS, MCS-1-option-CS, MCS-1-option-CV, MIT-1-option-IWC
Evelyn Kigozi Kahiigi
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KADDU
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
KIGONGO-BUKENYA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
NINA
EASLIS-LT 2
---
19:00 - 20:00 ---
CS-EVE-1SE-EVE-1
Mercy Amiyo-MusasiziHasifa Namatovu
LLT 1BLLT 6B
---
ITS-EVE-1
Lillian Komugisha
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-2
Jacob Katende
LLT 5A
BIS-EVE-3
Asaph Tweheyo
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1
SENDIKADIWA
LLT 2C
--- --- ---
BLIS-EVE-2
KHAN
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
LUYOMBYA
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2
Rose Nakibuule
LLT 2B
--- ---
BIT-EVE-2
Emily Bagarukayo
LLT 2A
--- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec2
Joyce Nakatumba-Nabende
LLT 3B
--- --- --- ---
DLIS-EVE-2
MWANJE
Lab 1
--- --- ---
DRAM-EVE-2
KALYOWA
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-MC
Drake Mirembe
LT 6D
--- --- ---
MDSE-1-option-CN
Swaib Kyanda Kaawaase
Multimedia Lab Level 3 (Block B)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM
Fiona Tulinayo
Seminar Room 2 (Block A)
--- ---
MIS-1-option-IST, MIT-1-option-IMS, MCS-1-option-CS, MCS-1-option-CV, MIT-1-option-IWC
Evelyn Kigozi Kahiigi
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KADDU
EASLIS-LT 1
--- --- --- ---
SE-EVE-2
Barbara Nansamba
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 - 21:00 ---
SE-EVE-1
Hasifa Namatovu
LLT 6B
---
ITS-EVE-1
Lillian Komugisha
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Asaph Tweheyo
LL 6C
--- --- --- ---
BIT-EVE-3
Paul Ssemaluulu
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1
SENDIKADIWA
LLT 2C
--- --- ---
BLIS-EVE-2
KHAN
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
LUYOMBYA
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-2
Alex Mwotil
LLT 5B
--- ---
SE-EVE-3, CS-EVE-3-Elec2
John Kizito
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2
Rose Nakibuule
LLT 2B
--- ---
BIT-EVE-2
Emily Bagarukayo
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
KALYOWA
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-MC
Drake Mirembe
LT 6D
--- --- ---
MDSE-1-option-CN
Swaib Kyanda Kaawaase
Multimedia Lab Level 3 (Block B)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM
Fiona Tulinayo
Seminar Room 2 (Block A)
--- ---
MIS-1-option-IST, MIT-1-option-IMS, MCS-1-option-CS, MCS-1-option-CV, MIT-1-option-IWC
Evelyn Kigozi Kahiigi
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-1
Barbara Nansamba
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
W
e
d
n
e
s
d
a
y
08:00 - 09:00 --- --- ---
SE-1
Amon Muteganda
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2-Elec1
Paul Ssemaluulu
LLT 6A
--- --- --- --- --- ---
BIT-3
Emma Mugejjera
LLT 2A
--- --- ---
BLIS-1
KHAN
LLT 1A
--- --- --- --- --- ---
BRAM-2
MWANJE
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
BUKIRWA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Benjamin Kanagwa
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
Barbara Nansamba
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Gilbert Maiga
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
MUSOKE
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:00 - 10:00 --- --- ---
SE-1
Amon Muteganda
LLT 3B
--- --- ---
BIS-2
Agnes Nakakawa
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Henry Serugunda
LLT 3A
BIT-2-Elec1
Paul Ssemaluulu
LLT 6A
--- --- --- --- --- ---
BIT-3
Emma Mugejjera
LLT 2A
--- --- ---
BLIS-1
KHAN
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
BUKIRWA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
LUYOMBYA
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Joab Agaba
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
Barbara Nansamba
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Gilbert Maiga
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
MUSOKE
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 - 11:00 --- --- --- --- --- --- ---
BIS-2
Agnes Nakakawa
LLT 4A
CS-3-Elec2
Deborah Mudali
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2-Elec1
Fiona Tulinayo
LLT 1A
---
SE-3
Flavia Namagembe-Mwanje
LLT 4B
---
SE-4
Henry Serugunda
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Emma Mugejjera
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
MUZAKI
LLT 1B
--- ---
BRAM-2
LUYOMBYA
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
David Byansi
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Gilbert Maiga
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 - 12:00 --- --- --- --- --- --- ---
BIS-2
Agnes Nakakawa
LLT 4A
CS-3-Elec2
Deborah Mudali
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2-Elec1
Fiona Tulinayo
LLT 1A
---
SE-3
Flavia Namagembe-Mwanje
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
MUZAKI
LLT 1B
--- --- ---
BRAM-2
OKELLO-OBURA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Joseph Lwomwa
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Barbara Nansamba
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
NINA
EASLIS-LT 2
---
12:00 - 13:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec2
Deborah Mudali
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2-Elec1
Fiona Tulinayo
LLT 1A
---
SE-3
Flavia Namagembe-Mwanje
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Albert Bitwire
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
MUTIBWA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
OKELLO-OBURA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Joseph Lwomwa
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Barbara Nansamba
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
NINA
EASLIS-LT 2
---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 ---
CS-1
Mercy Amiyo-Musasizi
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2-Elec1
Paul Ssemaluulu
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
MWANJE
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
KIYINGI
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
KIGONGO-BUKENYA
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Brian Muchake
LLT 4B
--- --- --- ---
SE-2
Joab Agaba
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
SSENONO
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 - 16:00 ---
CS-1
Mercy Amiyo-Musasizi
LLT 6A
--- --- ---
BIS-2
Henry Serugunda
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Asaph Tweheyo
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
KULISOOMA
LLT 1A
---
BLIS-2
MWANJE
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
KIYINGI
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
ENON
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Brian Muchake
LLT 4B
--- --- --- --- --- ---
SE-3-Elec1
Joseph Ssemwogerere
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec2
Engineer Bainomugisha
LLT 2B
--- --- --- --- --- ---
DRAM-2
SSENONO
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 - 17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Asaph Tweheyo
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
KULISOOMA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
MUTIBWA
LLT 5B
--- --- ---
SE-1
Joseph Balikuddembe, Jacob Katende
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
John Ngubiri
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00 --- --- --- --- ---
BIS-EVE-2
Henry Serugunda
LLT 5A
--- ---
CS-EVE-3-Elec2
Deborah Mudali
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-2-Elec1
Fiona Tulinayo
LLT 2A
---
SE-EVE-3
Flavia Namagembe-Mwanje
LLT 6B
---
BIS-EVE-3
Asaph Tweheyo
LLT 6A
--- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Albert Bitwire
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1
KULISOOMA
LLT 1A
--- ---
BLIS-EVE-2
KHAN
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
ABIDI
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
KIGONGO-BUKENYA
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-1
Joseph Balikuddembe, Jacob Katende
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Brian Muchake
Lab 1
--- --- --- --- ---
SE-EVE-2
David Byansi
LLT 5B
---
CS-EVE-2
Joseph Lwomwa
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
NAIBOKA
LLT 4A
--- ---
DRAM-EVE-2
KALYOWA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCN-2-Elec
Swaib Kyanda Kaawaase
Multimedia Lab Level 3 (Block B)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
LUYOMBYA
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-1
Barbara Nansamba
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 - 19:00 --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-2
Agnes Nakakawa
LLT 5A
CS-EVE-3-Elec2
Deborah Mudali
LLT 3B
--- --- ---
BIS-EVE-3
Rehema Baguma
LLT 6A
--- --- --- ---
BIT-EVE-2-Elec1
Fiona Tulinayo
LLT 2A
---
SE-EVE-3
Flavia Namagembe-Mwanje
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Emma Mugejjera
LLT 3A
--- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1
KULISOOMA
LLT 1A
--- ---
BLIS-EVE-2
KHAN
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
KIYINGI
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
MUTIBWA
LLT 2C
--- --- ---
SE-EVE-1
Joseph Balikuddembe, Jacob Katende
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Brian Muchake
Lab 1
--- --- --- ---
SE-EVE-2
Joab Agaba
LLT 5B
--- ---
CS-EVE-2
Joseph Lwomwa
LLT 2B
CS-Special Class
Engineer Bainomugisha
CIPSD Board Room level 5 (Block B)
--- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
NAIBOKA
LLT 4A
--- ---
DRAM-EVE-2
KALYOWA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCN-2-Elec
Swaib Kyanda Kaawaase
Multimedia Lab Level 3 (Block B)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS, MCS-1-option-CV, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC, MDSE-1-option-SEMIS-1-option-ISM, MIS-1-option-IST
Joyce Nakatumba-NabendePeter Nabende
CIT Conference RoomSeminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
LUYOMBYA
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
OMONA
EASLIS-Seminar Room
CS-EVE-1
Barbara Nansamba
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 - 20:00 ---
CS-EVE-1
Mercy Amiyo-Musasizi
LLT 1B
--- --- --- --- ---
BIS-EVE-2
Agnes Nakakawa
LLT 5A
CS-EVE-3-Elec2
Deborah Mudali
LLT 3B
--- --- ---
BIS-EVE-3
Rehema Baguma
LLT 6A
--- --- --- ---
BIT-EVE-2-Elec1
Fiona Tulinayo
LLT 2A
---
SE-EVE-3
Flavia Namagembe-Mwanje
LLT 6B
---
SE-EVE-4
Henry Serugunda
Lab 1
--- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Emma Mugejjera
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
BATTE
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
NAIBOKA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
OKELLO-OBURA
BIG Lab 2
---
BRAM-EVE-3
MUTIBWA
LLT 2C
--- --- ---
SE-EVE-1
Joseph Balikuddembe, Jacob Katende
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-Special Class
Engineer Bainomugisha
CIPSD Board Room level 5 (Block B)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
MUZAKI
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCN-2-Elec
Swaib Kyanda Kaawaase
Multimedia Lab Level 3 (Block B)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS, MCS-1-option-CV, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC, MDSE-1-option-SEMIS-1-option-ISM, MIS-1-option-IST
Joyce Nakatumba-NabendePeter Nabende
CIT Conference RoomSeminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
KIYINGI
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
OMONA
EASLIS-Seminar Room
SE-EVE-2
Barbara Nansamba
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 - 21:00 ---
CS-EVE-1
Mercy Amiyo-Musasizi
LLT 1B
--- --- --- --- ---
BIS-EVE-2
Agnes Nakakawa
LLT 5A
--- --- --- ---
BIS-EVE-3
Rehema Baguma
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Henry Serugunda
Lab 1
BIT-EVE-2-Elec1
Paul Ssemaluulu
LLT 2A
--- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Emma Mugejjera
LLT 3A
--- --- ---
BLIS-EVE-1
KHAN
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
BATTE
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
OKELLO-OBURA
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3-Elec1
Joseph Ssemwogerere
LLT 6B
---
CS-Special Class
Engineer Bainomugisha
CIPSD Board Room level 5 (Block B)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
MUZAKI
LLT 4A
--- --- ---
ITS-EVE-1
Swaib Kyanda Kaawaase
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS, MCS-1-option-CV, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC, MDSE-1-option-SEMIS-1-option-ISM, MIS-1-option-IST
Joyce Nakatumba-NabendePeter Nabende
CIT Conference RoomSeminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
KIYINGI
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
OMONA
EASLIS-Seminar Room
SE-EVE-2
Barbara Nansamba
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
T
h
u
r
s
d
a
y
08:00 - 09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
KULISOOMA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
OKELLO-OBURA
LLT 5A
---
BRAM-3
MUTIBWA
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec2
Engineer Bainomugisha
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- ---
ITS-1
Swaib Kyanda Kaawaase, Paddy Asiimwe
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
KAWALYA
EASLIS-LT 1
--- ---
09:00 - 10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
KULISOOMA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
OMONA
LLT 1A
--- --- --- ---
BRAM-2, BLIS-2
MUSOKE
LL 6C
--- --- ---
BRAM-3
MUTIBWA
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Alex Mwotil
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec2
Engineer Bainomugisha
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Joseph Lwomwa
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
KAWALYA
EASLIS-LT 1
--- ---
10:00 - 11:00 ---
ITS-1
Flavia Namagembe-Mwanje
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-2
Emily Bagarukayo
LLT 5A
---
BIT-2
Florence N. Kivunike
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
KIYINGI
EASLIS-LT 1
--- --- --- ---
BRAM-1
OMONA
LLT 1A
--- --- --- ---
BRAM-2, BLIS-2
MUSOKE
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3
Drake Mirembe
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Alex Mwotil
LLT 4B
--- --- --- --- --- ---
CS-2
Joseph Lwomwa
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Agnes Rwashana
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 - 12:00 --- --- ---
CS-1
Fiona Ssozi
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-2
Emily Bagarukayo
LLT 5A
---
BIT-2
Florence N. Kivunike
LLT 3A
--- --- --- --- ---
BIT-3
Albert Bitwire
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
BATTE
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, BLIS-1
ENON
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Alex Mwotil
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3
David Byansi
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Agnes Rwashana
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 - 13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-2
Emily Bagarukayo
LLT 5A
---
BIT-2
Florence N. Kivunike
LLT 3A
--- --- --- --- ---
BIT-3
Albert Bitwire
LLT 2A
--- --- --- ---
BLIS-3
Davies Rwabu
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Alex Mwotil
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3
David Byansi
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ITS-1
Moses Makoha
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Agnes Rwashana
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
BATTE
EASLIS-LT 1
--- --- ---
BLIS-1
EKWARO
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Mary Nsabagwa
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Joseph Ssemwogerere
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
KALYOWA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Richard Ssekibuule
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 - 16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3-Elec1
Daudi Jjingo
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
BATTE
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
ENON
LLT 2C
--- ---
BRAM-3
EKWARO
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Mary Nsabagwa
LLT 4B
--- --- --- --- ---
ITS-1, BIS-2
Emma Mugejjera
LLT 1A
---
CS-2
Joseph Ssemwogerere
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
KALYOWA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Richard Ssekibuule
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 - 17:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Richard Mayanja
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Ernest Mwebaze
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3-Elec1
Daudi Jjingo
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
ENON
LLT 2C
--- ---
BRAM-3
EKWARO
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Mary Nsabagwa
LLT 4B
--- --- --- --- ---
ITS-1, BIS-2
Emma Mugejjera
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Richard Ssekibuule
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00 ---
ITS-EVE-1
Flavia Namagembe-Mwanje
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2
Ernest Mwebaze
LLT 2B
BIT-EVE-2SE-EVE-3-Elec1
Albert BitwireJacob Katende
LLT 4ALLT 6B
--- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3-Elec1
Daudi Jjingo
LLT 3A
--- --- ---
BLIS-EVE-3
Davies Rwabu
Lab 1
--- ---
BLIS-EVE-1
KULISOOMA
LLT 2C
---
BLIS-EVE-2
MWANJE
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
OMONA
LLT 1A
--- --- ---
BRAM-EVE-2
KIGONGO-BUKENYA
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-2
Paddy Asiimwe
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3
David Byansi
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
SSENONO
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KIYINGI
EASLIS-LT 1
--- --- --- ---
CS-EVE-1SE-EVE-1
John NgubiriJoseph Lwomwa
LLT 1BLLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 - 19:00 --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-2
Peter Wakholi
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-2SE-EVE-3-Elec1
Albert BitwireJacob Katende
LLT 4ALLT 6B
--- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3-Elec1
Daudi Jjingo
LLT 3A
--- --- ---
BLIS-EVE-3
Davies Rwabu
Lab 1
--- ---
BLIS-EVE-1
KULISOOMA
LLT 2C
---
BLIS-EVE-2
MWANJE
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
OMONA
LLT 1A
--- --- ---
BRAM-EVE-2
KIGONGO-BUKENYA
LT 6D
--- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
EKWARO
LLT 2A
--- --- --- --- --- ---
SE-EVE-2
Paddy Asiimwe
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Alex Mwotil
LLT 6A
--- --- ---
CS-EVE-1
John Kizito
LLT 1B
--- --- --- --- ---
CS-EVE-3
David Byansi
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
SSENONO
EASLIS-LT 4
--- --- --- ---
MDSE-1-option-SE, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC
Tonny E. Bulega
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS
Richard Ssekibuule
Multimedia Lab Level 3 (Block B)
---
MCS-1-option-CV
Ernest Mwebaze
CIPSD Board Room level 5 (Block B)
--- ---
MIS-1-option-IST
Richard Mayanja
LLT 5A
--- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM, MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Florence N. Kivunike
CIT Conference Room
--- --- ---
EASLIS-RAM-1
LUYOMBYA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KIYINGI
EASLIS-LT 1
--- --- --- ---
SE-EVE-1
Joseph Lwomwa
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 - 20:00 --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-2
Peter Wakholi
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KADDU
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
OMONA
Lab 1
---
BRAM-EVE-1
MUTIBWA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
ENON
LLT 6A
--- ---
BRAM-EVE-3
EKWARO
LLT 2A
--- --- --- --- ---
SE-EVE-2
Alex Mwotil
LLT 5B
--- ---
SE-EVE-3, CS-EVE-3-Elec2
John Kizito
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2
Joseph Ssemwogerere
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
KULISOOMA
LLT 4B
--- --- --- ---
ITS-EVE-1
Swaib Kyanda Kaawaase
LLT 1A
--- ---
MDSE-1-option-SE, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC
Tonny E. Bulega
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS
Richard Ssekibuule
Multimedia Lab Level 3 (Block B)
---
MCS-1-option-CV
Ernest Mwebaze
CIPSD Board Room level 5 (Block B)
--- ---
MIS-1-option-IST
Richard Mayanja
LLT 5A
--- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM, MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Florence N. Kivunike
CIT Conference Room
--- --- ---
EASLIS-RAM-1
LUYOMBYA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KIYINGI
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
NINA
EASLIS-LT 2
---
20:00 - 21:00 --- --- ---
CS-EVE-1
Fiona Ssozi
LLT 1B
--- ---
BIS-EVE-2
Peter Wakholi
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KADDU
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
OMONA
Lab 1
BLIS-EVE-1
EKWARO
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
ENON
LLT 6A
BRAM-EVE-3
MUTIBWA
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-2
Alex Mwotil
LLT 5B
--- ---
SE-EVE-3, CS-EVE-3-Elec2
John Kizito
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2
Joseph Ssemwogerere
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
KULISOOMA
LLT 4B
--- --- --- ---
ITS-EVE-1
Swaib Kyanda Kaawaase
LLT 1A
--- ---
MDSE-1-option-SE, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC
Tonny E. Bulega
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS
Richard Ssekibuule
Multimedia Lab Level 3 (Block B)
---
MCS-1-option-CV
Ernest Mwebaze
CIPSD Board Room level 5 (Block B)
--- ---
MIS-1-option-IST
Richard Mayanja
LLT 5A
--- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM, MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Florence N. Kivunike
CIT Conference Room
--- --- ---
EASLIS-RAM-1
LUYOMBYA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
NINA
EASLIS-LT 2
---
F
r
i
d
a
y
08:00 - 09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Paul Ssemaluulu
LLT 1B
--- --- --- --- ---
BLIS-3
Davies Rwabu
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3
Drake Mirembe
LLT 2B
SE-3
Benjamin Kanagwa
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Joab Agaba
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ITS-1
Moses Makoha
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:00 - 10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
Davies Rwabu
EASLIS-LT 1
--- --- --- ---
BLIS-2
MWANJE
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
ABIDI
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3
Drake Mirembe
LLT 2B
SE-3
Benjamin Kanagwa
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Joab Agaba
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ITS-1
Moses Makoha
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
OKELLO-OBURA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 - 11:00 ---
SE-1
Hasifa Namatovu
LLT 3B
--- --- ---
BIS-2
Henry Serugunda
LLT 3A
--- --- --- --- --- ---
BIS-3
Rehema Baguma
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
KHAN
LLT 1A
--- --- ---
BLIS-2
MWANJE
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
MUTIBWA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Joab Agaba
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Raymond Mugwanya
Seminar Room 2 (Block A)
---
EASLIS-PhD
OKELLO-OBURA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 - 12:00 --- --- --- --- ---
BIS-2
Henry Serugunda
LLT 3A
--- --- --- --- --- ---
BIS-3
Rehema Baguma
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
SENDIKADIWA
LLT 1A
--- --- ---
BLIS-2
KHAN
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
MUTIBWA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Paddy Asiimwe
LLT 3B
--- --- ---
SE-3
Joab Agaba
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Joseph Ssemwogerere
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Raymond Mugwanya
Seminar Room 2 (Block A)
---
EASLIS-PhD
OKELLO-OBURA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 - 13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Rehema Baguma
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
SENDIKADIWA
LLT 1A
--- --- ---
BLIS-2
KHAN
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
NAIBOKA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Paddy Asiimwe
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3
David Byansi
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Raymond Mugwanya
Seminar Room 2 (Block A)
---
EASLIS-PhD
OKELLO-OBURA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KADDU
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
BUKIRWA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
MUZAKI
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Johnson Mwebaze
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Brian Muchake
LLT 4B
--- --- --- --- ---
CS-2
Emmanuel Lule
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 - 16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Henry Serugunda
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KADDU
LLT 6A
--- --- ---
BRAM-2
MWANJE
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
BUKIRWA
EASLIS-LT 1
--- ---
BLIS-1
EKWARO
LLT 1B
--- --- --- --- ---
BRAM-1
MUZAKI
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Johnson Mwebaze
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
SSENONO
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Ernest Mwebaze
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 - 17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-2
Albert Bitwire
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
MWANJE
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
EKWARO
LLT 1B
--- --- --- ---
BRAM-1
KAWALYA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
KALYOWA
LLT 5A
--- --- ---
SE-1
Johnson Mwebaze
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-2
SSENONO
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Ernest Mwebaze
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00 --- --- --- --- ---
BIS-EVE-2
Henry Serugunda
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-2
Florence N. Kivunike
LLT 2A
--- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Albert Bitwire
LLT 3A
--- --- --- ---
BLIS-EVE-3
Davies Rwabu
Lab 1
--- --- ---
BLIS-EVE-2
KADDU
LT 6D
--- --- ---
BRAM-EVE-2
MWANJE
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1, BLIS-EVE-1
ENON
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
KALYOWA
LLT 5B
--- --- ---
SE-EVE-1
Johnson Mwebaze
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Joab Agaba
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2
Joseph Ssemwogerere
LLT 4A
--- --- ---
CS-EVE-3
David Byansi
LLT 3B
--- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
NAIBOKA
LLT 2C
--- --- --- ---
ITS-EVE-1
Moses Makoha
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
SENDIKADIWA
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Ernest Mwebaze
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 - 19:00 --- --- --- --- ---
BIS-EVE-2
Henry Serugunda
LLT 5A
--- ---
BIS-EVE-3
Richard Mayanja
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-2
Florence N. Kivunike
LLT 2A
--- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Albert Bitwire
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
MWANJE
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
KIYINGI
Lab 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
KALYOWA
LLT 5B
--- --- ---
SE-EVE-1
Johnson Mwebaze
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Joab Agaba
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2
Emmanuel Lule
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DLIS-EVE-2
NAIBOKA
LLT 2C
--- --- --- ---
ITS-EVE-1
Moses Makoha
LLT 1A
--- --- --- ---
MDSE-1-option-CN-Elec3, MDSE-1-option-MC-Elec2
Drake Mirembe
Multimedia Lab Level 3 (Block B)
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CV
Ernest Mwebaze
CIPSD Board Room level 5 (Block B)
MCS-1-option-CS
John Ngubiri
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM
Rehema Baguma
LLT 4A
--- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
NALUMAGA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
SENDIKADIWA
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 - 20:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Richard Mayanja
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-2-Elec1
Paul Ssemaluulu
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KIWUUWA
LLT 2C
--- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
ABIDI
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
KIYINGI
Lab 1
---
BLIS-EVE-1
EKWARO
LLT 3A
BRAM-EVE-1
MUTIBWA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
OKELLO-OBURA
LLT 5A
--- --- --- --- --- ---
SE-EVE-1
Johnson Mwebaze
LLT 4B
--- --- --- ---
SE-EVE-3
Benjamin Kanagwa
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ITS-EVE-1, BIS-EVE-2SE-EVE-2
Emma MugejjeraJoab Agaba
LLT 1BLLT 5B
--- ---
CS-EVE-2
Joseph Lwomwa
LLT 2B
--- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec2
Engineer Bainomugisha
LLT 3B
---
DLIS-EVE-2
MWANJE
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN-Elec3, MDSE-1-option-MC-Elec2
Drake Mirembe
Multimedia Lab Level 3 (Block B)
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CV
Ernest Mwebaze
CIPSD Board Room level 5 (Block B)
MCS-1-option-CS
John Ngubiri
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM
Rehema Baguma
LLT 4A
--- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
NALUMAGA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
SENDIKADIWA
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
KAWALYA
EASLIS-Seminar Room
--- ---
20:00 - 21:00 ---
SE-EVE-1
Hasifa Namatovu
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Henry Serugunda
LLT 6A
BIT-EVE-2-Elec1
Paul Ssemaluulu
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KIWUUWA
LLT 2C
--- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
ABIDI
BIG Lab 2
--- --- --- ---
BLIS-EVE-3
BATTE
Lab 1
--- --- ---
BLIS-EVE-1
EKWARO
LLT 3A
BRAM-EVE-1
MUTIBWA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
ENON
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Benjamin Kanagwa
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ITS-EVE-1, BIS-EVE-2SE-EVE-2
Emma MugejjeraJoab Agaba
LLT 1BLLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec2
Engineer Bainomugisha
LLT 3B
---
DLIS-EVE-2
MWANJE
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN-Elec3, MDSE-1-option-MC-Elec2
Drake Mirembe
Multimedia Lab Level 3 (Block B)
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CV
Ernest Mwebaze
CIPSD Board Room level 5 (Block B)
MCS-1-option-CS
John Ngubiri
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM
Rehema Baguma
LLT 4A
--- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
NALUMAGA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
DRAM-EVE-2
KAWALYA
EASLIS-Seminar Room
--- ---
S
a
t
u
r
d
a
y
08:00 - 09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
NAIBOKA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN
Benjamin Kanagwa
LLT 6A
--- --- ---
MCS-1-option-CS
Richard Ssekibuule
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-1-option-IWC, MIS-1-option-ISM
Raymond Mugwanya
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:00 - 10:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3-Elec1
Aminah Zawedde
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-2
Patrick Ogao
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
NAIBOKA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN
Benjamin Kanagwa
LLT 6A
--- --- ---
MCS-1-option-CS
Richard Ssekibuule
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-1-option-IWC, MIS-1-option-ISM
Raymond Mugwanya
--- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
BUKIRWA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 - 11:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3-Elec1
Aminah Zawedde
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-2
Patrick Ogao
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
BATTE
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2, BLIS-EVE-2
MUSOKE
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN
Benjamin Kanagwa
LLT 6A
--- --- ---
MCS-1-option-CS
Richard Ssekibuule
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-1-option-IWC, MIS-1-option-ISM
Raymond Mugwanya
--- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
BUKIRWA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 - 12:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3-Elec1
Aminah Zawedde
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-2
Patrick Ogao
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
BATTE
LLT 2A
--- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
OMONA
LLT 1A
--- --- --- ---
BRAM-EVE-2, BLIS-EVE-2
MUSOKE
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Benjamin Kanagwa
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC
Tonny E. Bulega
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- ---
MDSE-2-option-SE
Raymond Mugwanya
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS
Richard Ssekibuule
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 - 13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
OMONA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC
Tonny E. Bulega
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- ---
MDSE-2-option-SE
Raymond Mugwanya
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS
Richard Ssekibuule
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-2
OKELLO-OBURA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC
Tonny E. Bulega
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- ---
MDSE-2-option-SE
Raymond Mugwanya
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS
Richard Ssekibuule
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-2
OKELLO-OBURA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
BUKIRWA
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
MUZAKI
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Aminah Zawedde
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-2
OKELLO-OBURA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 - 16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
BUKIRWA
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
MUZAKI
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM
Johnson Mwebaze
LLT 6A
MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Aminah Zawedde
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Patrick Ogao
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 - 17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
KAWALYA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM
Johnson Mwebaze
LLT 6A
MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Aminah Zawedde
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Patrick Ogao
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM
Johnson Mwebaze
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Patrick Ogao
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 - 19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM, MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Patrick Ogao
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 - 20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM, MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Patrick Ogao
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 - 21:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3-Elec1
Daudi Jjingo
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM, MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Patrick Ogao
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.34.2 on 2/19/18 6:14 PM