College of Computing & IS
BIS 1203 Management Information Systems BIS 1205 Business Statistics BIS 1208 IT Infrastrutcure BIS 2206 Information Systems Project Management BIS 2207 Applications Development BIS 2208 Information Systems Architecture BIS 3201 IS Strategy, Management, & Acquisition BIS 3202 Project in Information Systems II BIS 3204 Database Programming BIS 3205 Data Warehousing & Business Intelligence BIS 3207 Emerging Trends in Information Systems BIT 1204 Information Management BIT 1206 Introduction to Internet Programming BIT 1208 Information Technology for Financial Services BIT 1209 Security Policies and Procedures BIT 2201 Marketing in the IT Sector BIT 2206 Professional Law and Ethics BIT 2209 IT Law and Ethics BIT 2210 Digital Forensics and Incident Response BIT 3204 Enterprise Network Management BIT 3206 Information Assurance & Security BIT 3207 System Integration & Architecture BIT 3210 System Integration and Deployment BIT 3211 Integrative Programming and Technologies BIT 3212 Digital Libraries BIT 3213 Information Technology Project II BIT 4200 IT & Society BLS 1105 Information and Society BLS 1112 Communication Skills & Practice BLS 1205 Principles of Knowledge Organization BLS 1206 Publishing and Book Trade BLS 1211 Information Technology II BLS 2207 Documentation work and services BLS 2208 Database Management and Information retrieval BLS 2211 Document Classification II BLS 2212 Document Cataloguing II BLS 3115 Analysis of Records Management systems BLS 3117 Publication Design and Production BLS 3120 Library Operations BLS 3211 Community Information Services BLS 3212 Entrepreneurship in Information Work BLS 3214 Automation of Records Management Systems BLS 3215 Records Management and the Law BLS 3216 Electronic Publishing BLS 3217 Publishing and the law BLS 3218 Library Automation BLS 3219 Library ethics and policy BLS 3220 Community & Specialized Information Systems BLS 3221 Management of Electronic Resources BLS 3222 Legal, Policy and Information Ethics BLS 3223 Information Entrepreneurship BLS 3224 Project coordination BRM 1101 Principles of Records and Archives Management BRM 1201 Papermaking and Reprography BRM 1202 Audiovisual Records Management BRM 1203 Classification and Cataloguing BRM 1204 Applied Organizational Psychology BRM 1205 Government Information Resources and Systems BRM 1206 Information Technology II BRM 2201 Management Principles and Practices BRM 2202 Health Records management BRM 2203 Archives Administration BRM 2204 Records Storage and Security BRM 2205 Research Data Analysis BRM 3201 Management of museums BRM 3202 Records and Archives Institution Management BRM 3203 Management of Electronic records BRM 3204 Dissertation coordination BRM 3215 Records Management and the Law BSE 1206 Software Development Principles BSE 1207 Introduction to Internet Programming BSE 2200 Systems Software BSE 2203 Computer Networks & Data Communication BSE 2205 Network Applications Development BSE 2206 Data Communications BSE 3201 Software Architecture BSE 3202 Distributed Systems Development BSE 3207 Mobile Networks & Computing BSE 3209 Advanced Object-Oriented Programming BSE 4104 Emerging trends in Software Engineering BSE 4200 Software Engineering Project II BSE 4201 Software Design Patterns BSE 4202 Software Security CSC 1207 Programming Methodology II CSC 1209 Logic Programming CSC 1210 Programming Methodology I CSC 1214 Object-Oriented Programming CSC 2200 Operating Systems CSC 2209 Systems Programming CSC 2210 Automata, Complexity & Computability CSC 2212 Individual Project II CSC 2214 Cryptology and Coding Theory CSC 3205 Compiler Design CSC 3207 Computer Security CSC 3208 User Interface Design CSC 3209 Computer Graphics CSC 3217 Emerging Trends in Computer Science DLS 2201 Introduction to database management DLS 2205 Introduction to Database Management DLS 2206 Bibliographic Control DLS 2207 Marketing of Information Services DLS 2208 Project planning and management DRA 2208 Project Planning & Management DRM 2204 Stores & Material Management IST 1201 Applied Business Statistics IST 1202 Introduction to Computer Networks IST 1203 Data and Information Management 1 IST 1204 System Analysis and Design IST 2201 System Administration IST 2202 E-services IST 2203 Research Methodology IST 2204 IST Project Management IST 2205 Web Systems and Technologies II IST 2205 Web Systems and Technologies II MCN 7200 Advanced Internetworking Protocols MCN 7201 Fiber Optic Networks MCN 7202 Mobile and Wireless Networks MCN 7203 Wireless Security MCN 7204 Mobile Applications Programming MCN 7205 Secure Software Architecture and Design MCN 7206 Service Oriented Architectures MCN 7207 Software Design Process and Metrics MCN 7208 Network Performance Evaluation MCN 8109 Formal Methods in Software Engineering MCS 7202 Design & Analysis of Algorithms MCS 7207 Software Design Process and Metrics MCS 7215 Data Encryption MCS 7217 Pattern Recognition MCS 7220 Software Security MCS 7221 Security Protocols MCS 7222 Hardware and Operating Systems Security MCS 7223 Combinatorial Optimization MCS 7224 Computer Vision MCS 7225 Image Processing MCS 7226 Seminar Series MIS 7206 Data Warehousing MIS 7209 Project and Organisational Change Management MIS 7210 Management for IS Professionals MIS 7212 Data Communication and Networking MIT 7214 Audit and Security Assurance Principles MIT 7215 IT Strategic Planning and Management MIT 7216 E-service Delivery MIT 7217 Web Design and Usability MIT 7218 Legal & Ethical Aspects of Computing MRM 7201 Archives and Manuscript Management MRM 7202 Design and Implementation of Records Management Systems MRM 7203 Records Retention, Access & Retrieval MRM 7204 Management of Electronic Records MRM 7205 Seminar in Archives & Records Management MRM 7402 Research Seminar Series II MRM 7403 Records and Information Systems Security MRM Elective 1 MRM Elective 2 MSC 7204 Management of Information Systems and Services MSC 7205 Information Systems Development and Applications MSC 7206 Technical and Scholarly Communication MSC 7207 Information Legislation, Ethics and Policy MSC 7208 Info- Entrepreneurship MSC 8201 Dissertation coordination MTH 1203 Calculus I MTH 2203 Numerical Analysis MTH 3212 Further Linear Programming & Network Analysis PCS 9101 Philosophy of Computing PCS 9201 Advances in Digital Security PCS 9202 Advances in Computer Vision & Image Processing PCS 9203 Advanced Applied Queuing Systems PIS 9201 Advanced Research in Geographical Information Systems PIS 9202 Advanced Research in Systems modeling and Analysis PIS 9203 Presentation, Scientific Writing and Research Ethics PIT 9201 Advanced Research in Information for Culture and Society PIT 9202 Advanced Research in Information Technology for Development PLS 8205 Information Science and Policy Studies PLS 8206 Bibliometric Studies PLS 8207 Scholarly writing and communication PLS 8208 Seminar: Concept Paper Presentation PSE 9102 Science of Computer Programming PSE 9201 Models of Software Systems PSE 9203 Software Systems Architecture RAM 2202 Information Legislation & Ethics RAM 2206 Project Planning & Management RAM 2207 Information Legislation and Ethics RAM 2208 Records Conservation & Preservation RAM 2209 Stores and Materials Management
M
o
n
d
a
y
08:00 - 09:00 --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Agnes Nakakawa
LLT 4A
--- ---
BIT-3-Elec1
Aminah Zawedde
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
BATTE
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Joab Agaba
LLT 4B
--- --- --- --- ---
CS-2
Rose Nakibuule
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec2
Engineer Bainomugisha
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1-A
Annabella Habinka
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
KIGONGO-BUKENYA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:00 - 10:00 --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Agnes Nakakawa
LLT 4A
--- ---
BIT-3-Elec1
Aminah Zawedde
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
SSEKITTO
LLT 6B
--- --- --- ---
BLIS-3
BATTE
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2, BLIS-2
LUYOMBYA
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3
John Kizito
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Rose Nakibuule
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1-A
Annabella Habinka
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Joseph Lwomwa
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
KIGONGO-BUKENYA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 - 11:00 --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Agnes Nakakawa
LLT 4A
--- ---
BIT-3-Elec1
Aminah Zawedde
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- ---
BIT-Special-Class
Florence N. Kivunike
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
KULISOOMA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3
John Kizito
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Rose Nakibuule
LLT 1B
---
IST-1-B
Emma Mugejjera
LLT 2C
--- --- --- --- ---
CS-3
Marriette Katarahweire
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Joseph Lwomwa
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Josephine Nabukenya
Seminar Room 2 (Block A)
--- ---
EASLIS-PhD
KIGONGO-BUKENYA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 - 12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-Special-Class
Florence N. Kivunike
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
KULISOOMA
LLT 1A
BLIS-2
KADDU
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
KIDAAGA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
LUYOMBYA
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
John Kizito
LLT 1B
--- --- --- --- ---
CS-3
Marriette Katarahweire
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1-B
Paddy Asiimwe
LLT 5B
--- ---
SE-3-Elec1
Jacob Katende
LLT 3B
--- --- ---
IST-2
Bitwire George Albert
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Josephine Nabukenya
Seminar Room 2 (Block A)
--- ---
EASLIS-PhD
KIGONGO-BUKENYA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 - 13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-Special-Class
Florence N. Kivunike
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KADDU
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, BLIS-1
MUSANJE
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Joseph Lwomwa
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3-Elec1
Jacob Katende
LLT 3B
--- --- ---
IST-2
Bitwire George Albert
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Josephine Nabukenya
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2, BLIS-2
SSEKITTO
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1-B
Moses Makoha
LLT 2C
IST-1-A
Paddy Asiimwe
LLT 1A
--- --- --- ---
SE-3
Ruth M. Mbabazi
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 - 16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
KADDU
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- ---
BLIS-2
KHAN
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
KIDAAGA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
EKWARO
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1-B
Moses Makoha
LLT 2C
IST-1-A
Paddy Asiimwe
LLT 1A
SE-1
Hasifa Namatovu
LLT 3B
---
IST-2
Jacob Katende
LLT 4A
---
SE-3
Ruth M. Mbabazi
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 - 17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KHAN
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
KIDAAGA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
EKWARO
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Steven Odongo
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Ruth M. Mbabazi
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
SENDIKADIWA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00 --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Agnes Nakakawa
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-Special-Class-EVE
Florence N. Kivunike
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KHAN
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
BATTE
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1, BLIS-EVE-1
MUSANJE
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-2
Steven Odongo
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-1
John Kizito
LLT 1B
--- ---
CS-EVE-2
Joseph Lwomwa
LLT 2B
--- ---
CS-EVE-3
Marriette Katarahweire
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ITS-EVE-1SE-EVE-1
Annabella HabinkaPeter Wakholi
LLT 1ALLT 3A
SE-EVE-3-Elec1
Jacob Katende
LLT 6B
--- --- ---
IST-EVE-2
Bitwire George Albert
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
LUYOMBYA
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
SENDIKADIWA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 - 19:00 --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Agnes Nakakawa
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-Special-Class-EVE
Florence N. Kivunike
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KHAN
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
BATTE
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1, BLIS-EVE-1
MUSANJE
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2
Rose Nakibuule
LLT 2B
---
CS-EVE-1
John Kizito
LLT 1B
--- --- --- --- ---
CS-EVE-3
Marriette Katarahweire
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ITS-EVE-1SE-EVE-1
Annabella HabinkaPeter Wakholi
LLT 1ALLT 3A
SE-EVE-3-Elec1
Jacob Katende
LLT 6B
--- --- ---
IST-EVE-2
Bitwire George Albert
LLT 2A
--- ---
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC
Tonny E. Bulega
Lab 1
--- --- --- --- ---
MDSE-1-option-SE
Joseph Balikuddembe
LLT 4A
---
MCN-2-Elec
Swaib Kyanda Kaawaase
Multimedia Lab Level 3 (Block B)
--- ---
MCS-1-option-CS
Daudi Jjingo
LLT 5A
--- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CV
Moses Ntanda
Small Lab Level 4 (Block B)
MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Peter Nabende
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
LUYOMBYA
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KADDU
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
John Ngubiri
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 - 20:00 --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Agnes Nakakawa
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-Special-Class-EVE
Florence N. Kivunike
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1
KULISOOMA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
MUZAKI
LLT 1B
--- ---
BRAM-EVE-2, BLIS-EVE-2
LUYOMBYA
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
John Kizito
LLT 6B
--- --- --- ---
SE-EVE-4
Brian Muchake
LLT 5B
--- ---
CS-EVE-2
Rose Nakibuule
LLT 2B
---
ITS-EVE-1
Emma Mugejjera
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec2
Engineer Bainomugisha
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-2
Jacob Katende
LLT 2A
--- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC
Tonny E. Bulega
Lab 1
--- --- --- --- ---
MDSE-1-option-SE
Joseph Balikuddembe
LLT 4A
---
MCN-2-Elec
Swaib Kyanda Kaawaase
Multimedia Lab Level 3 (Block B)
--- ---
MCS-1-option-CS
Daudi Jjingo
LLT 5A
--- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CV
Moses Ntanda
Small Lab Level 4 (Block B)
MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Peter Nabende
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
BUKIRWA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KADDU
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- ---
SE-EVE-1
Joseph Lwomwa
LLT 4B
---
CS-PhD
John Ngubiri
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 - 21:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Mark Magumba
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1
KULISOOMA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
MUZAKI
LLT 1B
--- ---
BRAM-EVE-2, BLIS-EVE-2
LUYOMBYA
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Joab Agaba
LLT 6B
--- --- --- --- ---
CS-EVE-2
Rose Nakibuule
LLT 2B
---
ITS-EVE-1
Emma Mugejjera
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec2
Engineer Bainomugisha
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-2
Jacob Katende
LLT 2A
--- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC
Tonny E. Bulega
Lab 1
--- --- --- --- ---
MDSE-1-option-SE
Joseph Balikuddembe
LLT 4A
---
MCN-2-Elec
Swaib Kyanda Kaawaase
Multimedia Lab Level 3 (Block B)
--- ---
MCS-1-option-CS
Daudi Jjingo
LLT 5A
--- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CV
Moses Ntanda
Small Lab Level 4 (Block B)
MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Peter Nabende
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
BUKIRWA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KADDU
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- ---
SE-EVE-1
Joseph Lwomwa
LLT 4B
---
CS-PhD
John Ngubiri
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
T
u
e
s
d
a
y
08:00 - 09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
KAWALYA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
MUZAKI
LLT 1B
--- --- --- --- --- ---
BRAM-3
NAMUJUZI
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec2
John Kizito
LLT 2A
--- --- --- --- ---
SE-4
Brian Oryem
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1-ASE-1
Flavia Namagembe-MwanjeHasifa Namatovu
LLT 1ALLT 3A
---
IST-2
Jacob Katende
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:00 - 10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
BATTE
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
MUZAKI
LLT 1B
--- ---
BRAM-2, BLIS-2
LUYOMBYA
--- --- ---
BRAM-3
NAMUJUZI
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Brian Muchake
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1-ASE-1
Flavia Namagembe-MwanjeHasifa Namatovu
LLT 1ALLT 3A
---
IST-2
Jacob Katende
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
NALUMAGA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 - 11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Mark Magumba
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
LUGYA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2, BLIS-2
LUYOMBYA
--- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Joseph Balikuddembe
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec2
Joyce Nakatumba-Nabende
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1-A
Annabella Habinka
LLT 1A
SE-3-Elec1
Jacob Katende
LLT 4B
---
CS-2
Emily Bagarukayo
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
Barbara Nansamba
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
NALUMAGA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 - 12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Mark Magumba
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Bitwire George Albert
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
MWANJE
LLT 5B
--- --- --- --- ---
BRAM-3
SSEKITTO
LLT 6A
--- --- --- --- ---
BLIS-3
LUGYA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
John Kizito
LLT 1B
--- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec2
Joyce Nakatumba-Nabende
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1-A
Hasifa Namatovu
LLT 1A
--- --- --- ---
IST-2
Brian Muchake
LLT 3A
CS-2
Emily Bagarukayo
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Barbara Nansamba
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
NALUMAGA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 - 13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Bitwire George Albert
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
MWANJE
LLT 5B
--- --- --- --- ---
BRAM-3
SSEKITTO
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
John Kizito
LLT 1B
--- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec2
Joyce Nakatumba-Nabende
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1-A
Hasifa Namatovu
LLT 1A
--- --- --- ---
IST-2
Brian Muchake
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 --- --- --- ---
BIS3- Retakers
Amon Muteganda
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
NAMUJUZI
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3
Drake Mirembe
LLT 2B
SE-3
Benjamin Kanagwa
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1-A
Emma Mugejjera
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
Mercy Amiyo-Musasizi
LLT 5B
SE-1
Peter Wakholi
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 - 16:00 --- --- --- ---
BIS3- Retakers
Amon Muteganda
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
OMONA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2, BLIS-2
SSEKITTO
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3
Drake Mirembe
LLT 2B
SE-3
Benjamin Kanagwa
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1-ASE-2
Emma MugejjeraJoab Agaba
LLT 1BLLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1-BCS-1
Flavia Namagembe-MwanjeMercy Amiyo-Musasizi
LLT 2CLLT 5B
SE-1
Peter Wakholi
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 - 17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3-Elec1
Daudi Jjingo
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
OMONA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2, BLIS-2
SSEKITTO
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3
Drake Mirembe
LLT 2B
SE-3
Benjamin Kanagwa
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1-B
Flavia Namagembe-Mwanje
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00 --- --- --- ---
BIS3-EVE Retakers
Amon Muteganda
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Bitwire George Albert
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
MWANJE
LT 6D
BLIS-EVE-2
BATTE
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1, BLIS-EVE-1
MUSANJE
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
EKWARO
LLT 2C
--- --- --- --- --- ---
SE-EVE-2
Alex Mwotil
LLT 5B
--- --- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Mary Nsabagwa
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec2
Joyce Nakatumba-Nabende
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ITS-EVE-1SE-EVE-1
Mercy Amiyo-MusasiziHasifa Namatovu
LLT 6ALLT 3A
---
SE-EVE-3-Elec1
Jacob Katende
LLT 6B
IST-EVE-2
Brian Muchake
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
LUYOMBYA
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-1
John Ngubiri
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 - 19:00 --- --- --- ---
BIS3-EVE Retakers
Amon Muteganda
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Bitwire George Albert
LLT 2A
--- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1
SENDIKADIWA
LLT 1A
--- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
MWANJE
LT 6D
BLIS-EVE-2
BATTE
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
EKWARO
LLT 2C
--- --- --- --- --- ---
SE-EVE-2
Alex Mwotil
LLT 5B
---
SE-EVE-3
Benjamin Kanagwa
LLT 6B
--- --- --- ---
SE-EVE-4
Mary Nsabagwa
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec2
Joyce Nakatumba-Nabende
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ITS-EVE-1SE-EVE-1
Mercy Amiyo-MusasiziHasifa Namatovu
LLT 6ALLT 3A
--- ---
IST-EVE-2
Brian Muchake
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-MC
Drake Mirembe
Lab 1
--- --- ---
MDSE-1-option-CN
Swaib Kyanda Kaawaase
Multimedia Lab Level 3 (Block B)
--- --- --- ---
MCS-1-option-CV
Rose Nakibuule
CIPSD Board Room level 5 (Block B)
--- ---
MCS-1-option-CS
Daudi Jjingo
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM
Fiona Tulinayo
CIT Conference Room
--- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
LUYOMBYA
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
OMONA
EASLIS-LT 4
---
CS-EVE-1
Barbara Nansamba
LLT 1B
--- --- --- ---
CS-PhD
Moses Ntanda
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 - 20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Mark Magumba
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
SSEKITTO
BIG Lab 2
--- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
BUKIRWA
LLT 5A
--- --- ---
BLIS-EVE-1
NAMUJUZI
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-2
Alex Mwotil
LLT 5B
---
SE-EVE-3
Benjamin Kanagwa
LLT 6B
--- --- --- ---
SE-EVE-4
Mary Nsabagwa
LLT 4B
--- --- --- --- ---
CS-EVE-1
John Kizito
LLT 1B
--- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec2
Joyce Nakatumba-Nabende
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ITS-EVE-1
Annabella Habinka
LLT 1A
--- ---
CS-EVE-2
Emily Bagarukayo
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-MC
Drake Mirembe
Lab 1
--- --- ---
MDSE-1-option-CN
Swaib Kyanda Kaawaase
Multimedia Lab Level 3 (Block B)
--- --- --- ---
MCS-1-option-CV
Rose Nakibuule
CIPSD Board Room level 5 (Block B)
--- ---
MCS-1-option-CS
Daudi Jjingo
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM
Fiona Tulinayo
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
KIYINGI
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
OMONA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Moses Ntanda
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 - 21:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Mark Magumba
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
SSEKITTO
BIG Lab 2
--- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
BUKIRWA
LLT 5A
--- --- ---
BLIS-EVE-1
NAMUJUZI
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2, BLIS-EVE-2
LUYOMBYA
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
Benjamin Kanagwa
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ITS-EVE-1
Paddy Asiimwe
LLT 1A
CS-EVE-1
Mercy Amiyo-Musasizi
LLT 1B
---
IST-EVE-2
Jacob Katende
LLT 2A
---
CS-EVE-2
Emily Bagarukayo
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-MC
Drake Mirembe
Lab 1
--- --- ---
MDSE-1-option-CN
Swaib Kyanda Kaawaase
Multimedia Lab Level 3 (Block B)
--- --- --- ---
MCS-1-option-CV
Rose Nakibuule
CIPSD Board Room level 5 (Block B)
--- ---
MCS-1-option-CS
Daudi Jjingo
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM
Fiona Tulinayo
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
KIYINGI
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
OMONA
EASLIS-LT 4
---
SE-EVE-2
Barbara Nansamba
LLT 3A
--- --- --- ---
CS-PhD
Moses Ntanda
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
W
e
d
n
e
s
d
a
y
08:00 - 09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
BATTE
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
BUKIRWA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
MUZAKI
LLT 1B
--- --- --- ---
BRAM-2
KIBANJA
LLT 6B
BRAM-3
MUTIBWA
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1-A
Emma Mugejjera
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Peter Wakholi
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Barbara Nansamba
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:00 - 10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Henry Serugunda
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
MWANJE
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
BUKIRWA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
MUZAKI
LLT 1B
--- --- --- ---
BRAM-2
KIBANJA
LLT 6B
BRAM-3
MUTIBWA
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Peter Wakholi
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Barbara Nansamba
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Agnes Rwashana
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 - 11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Henry Serugunda
LLT 4A
--- --- --- ---
BIT-3
Fiona Tulinayo
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
MWANJE
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
OMONA
EASLIS-LT 1
--- ---
BRAM-1, BLIS-1
MUTIBWA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Steven Odongo
LLT 3B
--- --- --- --- ---
SE-4
Mary Nsabagwa
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
Mercy Amiyo-Musasizi
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Agnes Rwashana
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 - 12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Fiona Tulinayo
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KIDAAGA
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
OMONA
EASLIS-LT 1
--- ---
BRAM-1, BLIS-1
MUTIBWA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Steven Odongo
LLT 3B
--- --- --- --- ---
SE-4
Mary Nsabagwa
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-2
Bitwire George Albert
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Agnes Rwashana
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 - 13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Mark Magumba
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Fiona Tulinayo
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KIDAAGA
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Mary Nsabagwa
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- ---
SE-3-Elec1
Joseph Ssemwogerere
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-2
Bitwire George Albert
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 --- --- --- ---
BIS3- Retakers
Amon Muteganda
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
KULISOOMA
LLT 1A
BLIS-2
KADDU
LLT 5A
--- --- ---
BRAM-2
MWANJE
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
KAWALYA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Joseph Ssemwogerere
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1-B
Annabella Habinka
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
Barbara Nansamba
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Engineer Bainomugisha
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- ---
15:00 - 16:00 --- --- --- ---
BIS3- Retakers
Amon Muteganda
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
KULISOOMA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
KAWALYA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
KIGONGO-BUKENYA
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Joseph Balikuddembe
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Joseph Ssemwogerere
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1-B
Paddy Asiimwe
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
Barbara Nansamba
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
SENDIKADIWA
EASLIS-Seminar Room
---
CS-PhD
Engineer Bainomugisha
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- ---
16:00 - 17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
KIGONGO-BUKENYA
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Joseph Balikuddembe
LLT 3B
--- --- --- --- --- ---
SE-3
John Kizito
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Joseph Ssemwogerere
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1-A
Hasifa Namatovu
LLT 1A
IST-1-B
Paddy Asiimwe
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
John Ngubiri
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
SENDIKADIWA
EASLIS-Seminar Room
---
CS-PhD
Engineer Bainomugisha
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Henry Serugunda
LLT 2B
--- --- --- ---
BIT-EVE-3
Fiona Tulinayo
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
LUGYA
LLT 6A
--- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
SSEKITTO
LT 6D
--- --- --- ---
BLIS-EVE-3
BATTE
Lab 1
--- --- --- ---
BLIS-EVE-1
NAMUJUZI
LLT 3A
---
BRAM-EVE-1
KULISOOMA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-2
Joab Agaba
LLT 5B
---
SE-EVE-3-Elec1
Joseph Ssemwogerere
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-2
Bitwire George Albert
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-1
Barbara Nansamba
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 - 19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Henry Serugunda
LLT 2B
--- --- --- ---
BIT-EVE-3
Fiona Tulinayo
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
LUGYA
LLT 6A
BRAM-EVE-2
MWANJE
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
KAWALYA
LT 6D
--- --- ---
BRAM-EVE-1, BLIS-EVE-1
MUTIBWA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
NAMUJUZI
BIG Lab 2
--- --- ---
SE-EVE-1
Joseph Balikuddembe
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2
Joseph Ssemwogerere
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ITS-EVE-1
Mercy Amiyo-Musasizi
LLT 3A
--- --- ---
SE-EVE-3
Ruth M. Mbabazi
LLT 6B
---
IST-EVE-2
Bitwire George Albert
LLT 2A
--- --- ---
MDSE-1-option-SE, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC
Tonny E. Bulega
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS
LLT 5B
--- ---
MCS-1-option-CV
Rose Nakibuule
Multimedia Lab Level 3 (Block B)
--- ---
MIS-1-option-IST
Lab 1
--- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM, MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Florence N. Kivunike
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1, EASLIS-RAM-1
NALUMAGA
--- ---
CS-EVE-1
Barbara Nansamba
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 - 20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Fiona Tulinayo
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
MWANJE
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
ABIDI
LLT 1A
--- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
EKWARO
LLT 6A
--- --- --- ---
BRAM-EVE-3
LUYOMBYA
BIG Lab 2
---
SE-EVE-1
Joseph Balikuddembe
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2
Joseph Ssemwogerere
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ITS-EVE-1
Paddy Asiimwe
LT 6D
CS-EVE-1
Mercy Amiyo-Musasizi
LLT 1B
--- --- ---
SE-EVE-3
Ruth M. Mbabazi
LLT 6B
IST-EVE-2
Gilbert Maiga
LLT 2A
--- --- --- ---
MDSE-1-option-SE, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC
Tonny E. Bulega
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS
LLT 5B
--- ---
MCS-1-option-CV
Rose Nakibuule
Multimedia Lab Level 3 (Block B)
--- ---
MIS-1-option-IST
Lab 1
--- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM, MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Florence N. Kivunike
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1, EASLIS-RAM-1
NALUMAGA
--- ---
SE-EVE-2
Barbara Nansamba
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 - 21:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Henry Serugunda
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1
KHAN
LLT 2C
--- --- ---
BLIS-EVE-2
MWANJE
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
ABIDI
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
MUTIBWA
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2
Joseph Ssemwogerere
LLT 2B
--- --- ---
CS-EVE-3
Marriette Katarahweire
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ITS-EVE-1
Paddy Asiimwe
LT 6D
CS-EVE-1
Mercy Amiyo-Musasizi
LLT 1B
--- --- ---
SE-EVE-3
Ruth M. Mbabazi
LLT 6B
IST-EVE-2
Gilbert Maiga
LLT 2A
--- --- --- ---
MDSE-1-option-SE, MDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC
Tonny E. Bulega
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS
LLT 5B
--- ---
MCS-1-option-CV
Rose Nakibuule
Multimedia Lab Level 3 (Block B)
--- ---
MIS-1-option-IST
Lab 1
--- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM, MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Florence N. Kivunike
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1, EASLIS-RAM-1
NALUMAGA
--- ---
SE-EVE-2
Barbara Nansamba
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
T
h
u
r
s
d
a
y
08:00 - 09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
SENDIKADIWA
LLT 1A
--- --- --- ---
BLIS-2
KIDAAGA
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
KULISOOMA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1-B
Moses Makoha
LLT 6B
--- --- --- --- --- ---
IST-2
Gilbert Maiga
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Joseph Lwomwa
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:00 - 10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
SENDIKADIWA
LLT 1A
--- --- --- ---
BLIS-2
KIDAAGA
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
NAMUJUZI
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Alex Mwotil
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2, BIT-Special-Class
David Byansi
LLT 5A
SE-3-Elec1
Joseph Ssemwogerere
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-2
Gilbert Maiga
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
John Ngubiri
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 - 11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
MWANJE
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
KIGONGO-BUKENYA
LLT 2C
--- --- --- --- --- ---
BRAM-3
EKWARO
LLT 6A
--- --- --- --- --- ---
SE-2
Alex Mwotil
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-3-Elec1
Joseph Ssemwogerere
LLT 4B
CS-2
Joseph Lwomwa
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1-A
Flavia Namagembe-Mwanje
LLT 1A
--- --- ---
IST-2
Emily Bagarukayo
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
John Ngubiri
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Gilbert Maiga
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 - 12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Bitwire George Albert
LLT 2A
--- --- --- --- ---
BLIS-1
KHAN
LLT 1B
--- --- ---
BLIS-2
MWANJE
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
EKWARO
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
Alex Mwotil
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Brian Oryem
LLT 4B
--- --- --- --- --- ---
CS-2
Joseph Lwomwa
LLT 5A
--- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec2
Engineer Bainomugisha
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1-A
Flavia Namagembe-Mwanje
LLT 1A
--- --- ---
IST-2
Emily Bagarukayo
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Gilbert Maiga
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 - 13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Bitwire George Albert
LLT 2A
--- --- --- --- ---
BLIS-1
KHAN
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-3
MUTIBWA
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Brian Oryem
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec2
Engineer Bainomugisha
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1-A
Paddy Asiimwe
LLT 1A
--- --- --- ---
IST-2
Emily Bagarukayo
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Gilbert Maiga
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Emma Mugejjera
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
NAMUJUZI
LLT 1A
--- --- --- ---
BRAM-1
OMONA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
David Byansi
LLT 3B
--- --- --- ---
CS-3
Marriette Katarahweire
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1-B
Flavia Namagembe-Mwanje
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 - 16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Emma Mugejjera
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-1
NAMUJUZI
LLT 1A
---
BRAM-1
MUZAKI
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec2
John Kizito
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
David Byansi
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1-B
Flavia Namagembe-Mwanje
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 - 17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3
Emma Mugejjera
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
MUZAKI
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec2
John Kizito
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2
Emily Bagarukayo
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
OKELLO-OBURA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Bitwire George Albert
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1
KULISOOMA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
KAWALYA
Lab 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2, BLIS-EVE-2
SSEKITTO
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3
Tonny E. Bulega
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ITS-EVE-1
Emma Mugejjera
LLT 1A
SE-EVE-2
David Byansi
LLT 5B
SE-EVE-3-Elec1
Joseph Ssemwogerere
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-1
Fiona Ssozi
LLT 1B
--- ---
CS-EVE-2
Emily Bagarukayo
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KIYINGI
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- ---
SE-EVE-1
Joseph Lwomwa
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
OKELLO-OBURA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 - 19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Rehema Baguma
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Bitwire George Albert
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1
KULISOOMA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
KAWALYA
Lab 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2, BLIS-EVE-2
SSEKITTO
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-1
Joseph Balikuddembe
LLT 4B
--- --- --- ---
CS-EVE-3
Tonny E. Bulega
LT 6D
--- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Alex Mwotil
LLT 2B
--- --- --- ---
SE-EVE-2
David Byansi
LLT 5B
SE-EVE-3-Elec1
Joseph Ssemwogerere
LLT 6B
CS-EVE-2
Joseph Lwomwa
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ITS-EVE-1
Mark Magumba
LLT 1A
--- ---
CS-EVE-1
Fiona Ssozi
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN-Elec3, MDSE-1-option-MC-Elec2
Drake Mirembe
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-IST, MIT-1-option-IMS, MCS-1-option-CS, MCS-1-option-CV, MIT-1-option-IWC
Evelyn Kigozi Kahiigi
CIT Conference Room
EASLIS-RAM-1
NALUMAGA
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KIYINGI
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
OKELLO-OBURA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 - 20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Rehema Baguma
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1
SENDIKADIWA
LLT 2C
--- ---
BLIS-EVE-2
MWANJE
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
OMONA
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
KIBANJA
BIG Lab 2
BRAM-EVE-3
MUTIBWA
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-2
Steven Odongo
LLT 5B
---
CS-EVE-3-Elec2
John Kizito
LLT 4A
--- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Alex Mwotil
LLT 2B
--- --- --- --- --- ---
CS-EVE-2
Joseph Lwomwa
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ITS-EVE-1
Mark Magumba
LLT 1A
--- ---
SE-EVE-1
Peter Wakholi
LLT 4B
--- --- ---
IST-EVE-2
Gilbert Maiga
LLT 2A
--- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN-Elec3, MDSE-1-option-MC-Elec2
Drake Mirembe
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-IST, MIT-1-option-IMS, MCS-1-option-CS, MCS-1-option-CV, MIT-1-option-IWC
Evelyn Kigozi Kahiigi
CIT Conference Room
EASLIS-RAM-1
NALUMAGA
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
KIYINGI
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- ---
CS-EVE-1
John Ngubiri
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-PhD
OKELLO-OBURA
EASLIS-Seminar Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 - 21:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Rehema Baguma
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1
SENDIKADIWA
LLT 2C
--- ---
BLIS-EVE-2
MWANJE
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
OMONA
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
MUTIBWA
LT 6D
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-2
Steven Odongo
LLT 5B
---
CS-EVE-3-Elec2
John Kizito
LLT 4A
--- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Alex Mwotil
LLT 2B
--- --- --- ---
CS-EVE-2, BIT-Special-Class-EVE
David Byansi
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-1
Peter Wakholi
LLT 4B
--- --- ---
IST-EVE-2
Gilbert Maiga
LLT 2A
--- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN-Elec3, MDSE-1-option-MC-Elec2
Drake Mirembe
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-IST, MIT-1-option-IMS, MCS-1-option-CS, MCS-1-option-CV, MIT-1-option-IWC
Evelyn Kigozi Kahiigi
CIT Conference Room
EASLIS-RAM-1
NALUMAGA
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-1
John Ngubiri
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
F
r
i
d
a
y
08:00 - 09:00 --- --- --- --- ---
IST-2
Agnes Nakakawa
LLT 6B
--- --- --- ---
BIS-3
Rehema Baguma
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
KADDU
EASLIS-LT 1
BLIS-1
KHAN
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
KIDAAGA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Johnson Mwebaze
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Joab Agaba
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- ---
IST-1-B
Emma Mugejjera
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:00 - 10:00 --- --- --- --- ---
IST-2
Agnes Nakakawa
LLT 6B
--- --- ---
CS-3-Elec2
Lillian Komugisha
LLT 2B
BIS-3
Rehema Baguma
LLT 4A
--- --- --- --- --- ---
SE-4
Henry Serugunda
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-3
KADDU
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
KIDAAGA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Johnson Mwebaze
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- ---
SE-3
Joab Agaba
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- ---
IST-1-B
Emma Mugejjera
LLT 3A
CS-2, BIT-Special-Class
David Byansi
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
Fiona Ssozi
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 - 11:00 --- --- --- --- ---
IST-2
Agnes Nakakawa
LLT 6B
--- --- ---
CS-3-Elec2
Lillian Komugisha
LLT 2B
BIS-3
Rehema Baguma
LLT 4A
--- --- --- --- --- ---
SE-4
Henry Serugunda
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KHAN
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-2
EKWARO
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- ---
SE-1
Johnson Mwebaze
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-2, BIT-Special-Class
David Byansi
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-1
Fiona Ssozi
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Raymond Mugwanya
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 - 12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-3-Elec2
Lillian Komugisha
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-3-Elec1
Daudi Jjingo
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
KHAN
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
OMONA
LLT 1A
--- --- --- ---
BRAM-2
EKWARO
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Brian Muchake
LLT 4B
--- --- --- ---
SE-2
Joab Agaba
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1-BCS-1
Annabella HabinkaFiona Ssozi
LLT 2CLLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Raymond Mugwanya
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 - 13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-3
Henry Serugunda
LLT 4A
--- --- --- --- --- ---
BIT-3-Elec1
Daudi Jjingo
LLT 2A
--- --- --- --- ---
BLIS-1
SENDIKADIWA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1
OMONA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Brian Muchake
LLT 4B
--- --- --- ---
SE-2
Joab Agaba
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-1-B
Annabella Habinka
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Raymond Mugwanya
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-4
Henry Serugunda
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, BLIS-1
MUTIBWA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-2
Brian Muchake
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 - 16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
BATTE
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, BLIS-1
MUSANJE
LLT 2C
--- --- --- --- --- ---
BRAM-2
KIBANJA
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-2
David Byansi
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-2
Gilbert Maiga
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 - 17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-2
BATTE
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-1, BLIS-1
MUSANJE
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-2
Gilbert Maiga
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00 --- --- --- ---
BIS3-EVE Retakers
Amon Muteganda
LLT 4A
IST-EVE-2
Agnes Nakakawa
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Henry Serugunda
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
KADDU
Lab 1
BLIS-EVE-1
KHAN
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
OMONA
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
NAMUJUZI
LT 6D
--- --- --- ---
SE-EVE-1
Johnson Mwebaze
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-2
Joab Agaba
LLT 5B
CS-EVE-2, BIT-Special-Class-EVE
David Byansi
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec2
Engineer Bainomugisha
LLT 3B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-1
Fiona Ssozi
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
SENDIKADIWA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 - 19:00 --- --- --- ---
BIS3-EVE Retakers
Amon Muteganda
LLT 4A
IST-EVE-2
Agnes Nakakawa
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-4
Henry Serugunda
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-1
KHAN
LLT 2C
--- ---
BLIS-EVE-2
KADDU
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
KIDAAGA
LLT 6B
--- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
OMONA
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
NAMUJUZI
LT 6D
--- --- --- ---
SE-EVE-1
Johnson Mwebaze
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-2
Joab Agaba
LLT 5B
CS-EVE-2, BIT-Special-Class-EVE
David Byansi
LLT 2B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
ITS-EVE-1
Mark Magumba
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN
Steven Odongo
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS
John Ngubiri
Multimedia Lab Level 3 (Block B)
--- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM
Rehema Baguma
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
BUKIRWA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
SENDIKADIWA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 - 20:00 --- --- --- --- ---
IST-EVE-2
Agnes Nakakawa
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIS-EVE-3
Henry Serugunda
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
OMONA
Lab 1
--- ---
BRAM-EVE-1, BLIS-EVE-1
MUTIBWA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-1
Johnson Mwebaze
LLT 4B
--- --- ---
CS-EVE-3
Tonny E. Bulega
LLT 3B
--- --- ---
SE-EVE-3
Joab Agaba
LLT 6B
--- ---
SE-EVE-4
Brian Muchake
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN
Steven Odongo
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS
John Ngubiri
Multimedia Lab Level 3 (Block B)
--- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM
Rehema Baguma
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
BUKIRWA
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-1
SENDIKADIWA
EASLIS-LT 4
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 - 21:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3-Elec1
Daudi Jjingo
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
OMONA
Lab 1
--- ---
BRAM-EVE-1, BLIS-EVE-1
MUTIBWA
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-3
EKWARO
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3
Tonny E. Bulega
LLT 3B
--- --- ---
SE-EVE-3
Joab Agaba
LLT 6B
--- ---
SE-EVE-4
Brian Muchake
LLT 5A
--- --- --- --- ---
SE-EVE-2
David Byansi
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-1
Hasifa Namatovu
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- ---
MDSE-1-option-CN
Steven Odongo
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS
John Ngubiri
Multimedia Lab Level 3 (Block B)
--- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM
Rehema Baguma
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
S
a
t
u
r
d
a
y
08:00 - 09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec2BIT-EVE-3-Elec1
Lillian KomugishaAminah Zawedde
LLT 3BLLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KADDU
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-2-option-SE
Brian Muchake
LT 6D
MDSE-1-option-CN
Benjamin Kanagwa
LLT 6A
--- --- ---
MCS-1-option-CS
Daudi Jjingo
Lab 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-1-option-IWC, MIS-1-option-ISM
Raymond Mugwanya
LLT 1A
--- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-2
OKELLO-OBURA
CIPSD Board Room level 5 (Block B)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
John Ngubiri
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
09:00 - 10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec2BIT-EVE-3-Elec1
Lillian KomugishaAminah Zawedde
LLT 3BLLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KADDU
BIG Lab 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
LUGYA
LLT 5A
--- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
ABIDI
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
John Kizito
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-2
Patrick Ogao
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-2-option-SE
Brian Muchake
LT 6D
MDSE-1-option-CN
Benjamin Kanagwa
LLT 6A
--- --- ---
MCS-1-option-CS
Daudi Jjingo
Lab 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-1-option-IWC, MIS-1-option-ISM
Raymond Mugwanya
LLT 1A
--- ---
EASLIS-RAM-1
MALE VINCENT
EASLIS-LT 2
--- --- ---
EASLIS-RAM-2
OKELLO-OBURA
CIPSD Board Room level 5 (Block B)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
John Ngubiri
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
10:00 - 11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec2BIT-EVE-3-Elec1
Lillian KomugishaAminah Zawedde
LLT 3BLLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
LUGYA
LLT 5A
--- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
ABIDI
LLT 1B
--- --- --- ---
BRAM-EVE-2, BLIS-EVE-2
SSEKITTO
LL 6C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
SE-EVE-3
John Kizito
LLT 6B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-2
Patrick Ogao
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- ---
MDSE-2-option-SE
Brian Muchake
LT 6D
MDSE-1-option-CN
Benjamin Kanagwa
LLT 6A
--- --- ---
MCS-1-option-CS
Daudi Jjingo
Lab 1
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIT-1-option-IWC, MIS-1-option-ISM
Raymond Mugwanya
LLT 1A
--- ---
EASLIS-RAM-1
MALE VINCENT
EASLIS-LT 2
--- --- ---
EASLIS-RAM-2
OKELLO-OBURA
CIPSD Board Room level 5 (Block B)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
John Ngubiri
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11:00 - 12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-3
KADDU
Lab 1
--- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
LUGYA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
KIGONGO-BUKENYA
LLT 4A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-EVE-3-Elec2
John Kizito
LLT 4B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-2
Patrick Ogao
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS, MCS-1-option-CVMDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC, MDSE-1-option-SEMIS-1-option-ISM, MIS-1-option-IST
Joyce Nakatumba-NabendeSwaib Kyanda KaawaasePeter Nabende
Multimedia Lab Level 3 (Block B)LLT 1B
--- --- --- ---
MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Aminah Zawedde
CIT Conference Room
--- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-1
MALE VINCENT
EASLIS-LT 2
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12:00 - 13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3-Elec1
Daudi Jjingo
LLT 3A
--- --- ---
BLIS-EVE-3
KADDU
Lab 1
--- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
LUGYA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
MUZAKI
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
EKWARO
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS, MCS-1-option-CVMDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC, MDSE-1-option-SEMIS-1-option-ISM, MIS-1-option-IST
Joyce Nakatumba-NabendeSwaib Kyanda KaawaasePeter Nabende
Multimedia Lab Level 3 (Block B)LLT 1B
--- --- --- ---
MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Aminah Zawedde
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13:00 - 14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3-Elec1
Daudi Jjingo
LLT 3A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
MUZAKI
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
EKWARO
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
IST-EVE-2
Brian Muchake
LLT 2A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MCS-1-option-CS, MCS-1-option-CVMDSE-1-option-CN, MDSE-1-option-MC, MDSE-1-option-SEMIS-1-option-ISM, MIS-1-option-IST
Joyce Nakatumba-NabendeSwaib Kyanda KaawaasePeter Nabende
Multimedia Lab Level 3 (Block B)LLT 1B
--- --- --- ---
MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Aminah Zawedde
CIT Conference Room
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Patrick Ogao
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14:00 - 15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
MUZAKI
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM
Johnson Mwebaze
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Patrick Ogao
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15:00 - 16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
BATTE
LLT 5B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
MUZAKI
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM
Johnson Mwebaze
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Patrick Ogao
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16:00 - 17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Emma Mugejjera
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KHAN
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-1
OMONA
LLT 6B
---
BRAM-EVE-2
KIGONGO-BUKENYA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM
Johnson Mwebaze
LLT 1A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-2
OKELLO-OBURA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
17:00 - 18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Emma Mugejjera
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- ---
BLIS-EVE-2
KHAN
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
KIGONGO-BUKENYA
LLT 2C
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM, MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Patrick Ogao
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-2
OKELLO-OBURA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-MSC-2
KADDU
EASLIS-LT 1
--- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
18:00 - 19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BIT-EVE-3
Emma Mugejjera
LLT 5A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
KIBANJA
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM, MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Patrick Ogao
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
EASLIS-RAM-2
OKELLO-OBURA
LLT 1B
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
CS-PhD
Seminar Room 2 (Block A)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
19:00 - 20:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
BRAM-EVE-2
KIBANJA
LLT 6A
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
MIS-1-option-ISM, MIT-1-option-IMS, MIT-1-option-IWC
Patrick Ogao
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
20:00 - 21:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Timetable generated with FET 5.35.5 on 2/14/19 7:13 PM